Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:45:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ekonomija Srbije i radikali  (Pročitano 7959 puta)
Zvezda u usponu


ja sam musko-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava nedodjija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson f500i
treba da verujem dinkicu,celicu,tadicu,djilasu koji zaradjuje 230.000,evra dnevno, Smile,dokle vise se narod zaludjuje,treba nam promena,8 godina je dosta.
IP sačuvana
social share
volim i ja vas .... 90.1 fm
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
A kome ti veruješ? Onima koji obećavaju hleb za tri dinara i izvoz jabuka u Rusiju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 249
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
treba da verujem dinkicu,celicu,tadicu,djilasu koji zaradjuje 230.000,evra dnevno, Smile,dokle vise se narod zaludjuje,treba nam promena,8 godina je dosta.

Pranje mozga je uspelo .... dodjite nam opet za 4 godine ...

p.s.  ovoliko ne zaradjuje ni Bil Gejts ....
IP sačuvana
social share
Nisu krivci depresivci , lude i psihopate
sto su rusili pa sada nama nude lopate .

Krivi smo mi !

Nisu krivi sedativi sto ih nisu sputali ,
sorry , matori , krivi smo mi koji smo cutali !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
Koliko "lepog" i uobicajenog pljuvanja po SRS.
A da li se neko hoce samo okrenuti oko sebe i preispitati- koliko je sada sve poskupljalo u poslednje vreme- da ne idemo9 dalje -ajde da racunamo samo od 1.1.2008. godine???????
A kurs dinara prema evru je zaista |realan| do bola- ali bola naroda a na radost tajkuna.
Nevreovatno kako se zaobilaze cinjenice da sa platom od 400 evra- ajde da je zaokruzim i povecam ikao nije toliko prosecna plata u Srbiji- ne mozes da zivis posteno ovog trenutka.
Nemojte samo da mi kazete - to je zbog Milosevica, SPS-a, SRS-a kao koalicionog partnera -svojevremeno.
Niko da se seti svih afera i kardja DOS-ovaca od 2001. godine - ajde da kazemo da su od tada poceli da rade.
Pa ljud za nepunih 7 goidna prodadose sve - po kom principu - najverovatnije - Ko plati najvecu proviziju ministrima - ala Dinkic, Vlahovic,Djelic,............
Setite se prodaje secerana za 3 evra. Necu o tome sta je prodato strancima.
Secerane su prodate Kosticu . Neko ce reci - nije za 3 evra. Bilo je mnogo dugova secerana i sve je to uslo u cenu.
A ja pitam toga da mi odgovori- kako je Kostic imao na lageru u sweceranama secera koji je vise vredeo no svi dugovi secrana i kako je onda nastala secerna afera svojevremeno - kada smo izvozili po damping cenama secer koji je |proziveden| u Srbiji.....??????
 Kako je onda po seceranama  za srpsko trzi9ste distribuiran secer pravljen od melase secerene trske uvezen iz latinske i juzne amerike??????

Manimo se rasprava i da vidimo - da mi neko ekonomski potkovan objasni- zasto se sada spusta (VESTACKI) kurs evra na ispod 80 dinara  a kada doddje neko drugi na vlast - npr  rdaikali onda ce on vredeti oko 120-130 dinara kako vec sada najvljuju ti isti koji vestacki odrzavju evro u Srbiji?????????

Sve ovo je odavno trebalo da se stabilizuje i da se onda ne ucenjuju biraci raznim pricama - ako dodju radikali bice - gore, gore, gore, a ako mi ostanemo na vlasti onda nas jevropa ceka oberucke.
Zar nije dosta kradja, afera, silnih prevara sa privatizacijama, raznoraznih nafija - poslednja pilicarska mafija Agroziva......???

Zasto se bojite promena. One kada tad moraju da se dese??? A njih se jevropljani boje jer nece moci da olako rasparcavaju Srbiju i da krcme ostatke nekrcmenog.

 @lemur

Djilas je vlasnik marketinskih agencija u Srbiji od koga zavisi da li ce neko dobiti mrvice i njegov prihod prosle godine je bio oko 83 miliona evra. Izracunaj- a znas dobro da podelis 83 miliona evra sa 365 dana i videces kolika mu je dnavna zarada.
Stvarno ispada da je srpski Bil Gejts-ali on upravlja marketinskim agencijama, NIP-om i Vladinom kancelarijom - pa vidi koliko je sposoban i koliko dnevno zaradjuje.
izmedju ostalog i on je kao i Ceda bio samo prosecan student koji je postao antirezimlija i pljuvanjem dogurao dovde- da bude uz Vlahovica, Dinakica , Djelica jedan od cetvroice najbogatijih ministar - namerno ne kazem Srba .



« Poslednja izmena: 26. Apr 2008, 18:34:35 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n80
Inače ako dinar padne u odnosu na euro, to će biti dobra stvar poduzetnike i firme koje izvoze ali ljudi koji imaju kredite Smiley 1,  Vlast više određuje ekonomsku politiku(klimu) za  investicije, poreze i sl. 


Tečaj određuje centralna banka, i ona je neovisna od države.
« Poslednja izmena: 26. Apr 2008, 18:46:45 od mad_max_21 »
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
treba da verujem dinkicu,celicu,tadicu,djilasu koji zaradjuje 230.000,evra dnevno, Smile,dokle vise se narod zaludjuje,treba nam promena,8 godina je dosta.
zivote lutalico . . .  Smile

Sta rade Pravda i Kurir  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2610
Tečaj određuje centralna banka, i ona je neovisna od države.
Koja bajka u zemlji Srbiji ????
Jelasic nezavistan ????????
Bas bih i to cudo voleo da vidim da moze stvarno daradi kako treba a ne po naredjenju stranackih lidera.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Tečaj određuje centralna banka, i ona je neovisna od države.
Koja bajka u zemlji Srbiji ????
Jelasic nezavistan ????????
Bas bih i to cudo voleo da vidim da moze stvarno daradi kako treba a ne po naredjenju stranackih lidera.

Stami,

Šta ti se konkretno ne dopada kod kursa? Želiš da kurs bude 100 dinara? I to može, ali onda plata od 28.000 dinara više neće biti 350 evra nego 280.

Takav kurs može da odgovara samo onima koji zarađuju u devizama.
« Poslednja izmena: 26. Apr 2008, 19:30:03 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Sta je poenta teme???

Sta bi bilo kad bi bilo... Smile

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:45:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.