Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ekipa Pressa sa prijateljicama noći ~ Racija  (Pročitano 6433 puta)
08. Okt 2006, 12:59:26
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Ekipa Pressa sa prijateljicama noći

Racija

Privođenje prostitutki nije klasična policijska akcija, one ne beže od inspektora i razgovaraju sa njima kao sa starim prijateljima

Često tvrde da su u drugom stanju, jer one koje su trudne više od tri meseca ne možemo da zadržimo u pritvoru, inspektor policije

Od poštenog posla ne može da se živi. Kad zaradim dovoljno za kuću, naći ću svog čoveka i udati se, Daliborka (28)

BEOGRAD - Na beogradskim ulicama sve je manje prostitutki. Njihove mušterije kažu da ih je u "stara, dobra vremena" bilo i po dvadesetak na jednom mestu, dok danas nije moguće videti više od pet prijateljica noći. Za to su zaslužne česte policijske racije, ali i veliki broj makroa, koji su prostitutke sklonili u bordele i ucenjuju ih polovinom prihoda. Ekipa Pressa provela je nekoliko sati sa inspektorima Odseka za suzbijanje prostitucije beogradske policije i prisustvovala uličnoj raciji.
Mesta na kojima možete sresti beogradske prostitutke već oko 18 sati su parkovi i ulice oko Železničke stanice, okolina hotela "Nacional" i naplatna rampa u Šimanovcima. Nešto kasnije na posao stižu njihove koleginice na Plavom mostu. Među prostitutkama vlada prilična solidarnost, pa se međusobno dogovaraju oko lokacije za obavljanje "posla", a čekanje mušterija prekraćuju ćaskanjem.
Na pitanje novinarke Pressa zbog čega su počele da se bave ovim poslom, sve imaju isti dogovor - naterala ih je nemaština. S druge strane, policajci iz Odseka za suzbijanje prostitucije kažu da je glavni motiv tih žena laka zarada.
Ako ste mislili da je privođenje prostitutki klasična racija, prevarili ste se. Po prethodnom planu, nekoliko inspektora u civilu odlazi na određenu lokaciju i započinje "češljanje" ulica. Prilaze tek kada vide da im prostitutke ne mogu pobeći, mada se one, najčešće, ni ne trude da umaknu policiji. Onda sledi razgovor između prostitutke i policajca, koji nalikuje razgovoru starih poznanika.
- Nije nam se desilo da neka od njih pruža otpor ili da neće da pođe sa nama. To je samo jednom uradio jedan transvestit - kažu policajci.
Iako svaka prostitutka tvrdi da nema makroa, to je čista laž. Dok su one na ulici, makroi sede u okolnim kafićima, nadgledaju devojke i kontrolišu posao. Tako u isto vreme paze da ih "radnice" ne pokradu i motre na policiju. Kako bi sprečila da makroi upozoravaju svoje "kolege", policija uvek sprovodi akcije hapšenja istovremeno na svim lokacijama.
Najstarije i najmlađe prostitutke - maloletnice, rade na železničkoj stanici danonoćno. Rado pričaju sa novinarima. Sve tvrde da uvek imaju kondome kod sebe, mada mušterije najčešće ne žele da ih koriste! Priznaju da se najviše plaše HIV-a. Svaka od njih priča je za sebe. Tako Daliborka (28), koja radi na železničkoj stanici, tvrdi da je odlučila da se prodaje kada je shvatila da od "poštenog posla" ne može da se živi. Ujedno, utvrdila je da je "potpuno neuka za seks"?! Kada zaradi dovoljno za kuću i nađe "svog čoveka", tvrdi da će se udati i prestati da se prostituiše.
Radi isključivo klasičan seks po tarifi od 700 dinara. Tvrdi da je u drugom mesecu trudnoće, iako bi se po veličini stomaka reklo da je u petom.
- Desilo mi sa jednim "pacijentom". Puk'o kondom. Trudnoća je već počela da me ometa u poslu. Prvu mušteriju odradim bez problema, ali mi posle druge bude muka i povraćam - priča Daliborka.
Među policijskim operativcima ima i nekoliko devojaka. Za svaki slučaj, da se ne bi desilo da makro napadne neku od njih, kolege im uvek čuvaju leđa. Jedna inspektorka objašnjava da sve prostitutke dobro znaju da je to što rade samo prekršaj za koji je predviđena kazna od deset hiljada dinara ili 30 dana pritvora. Prilikom policijske akcije, po pravilu, sve tvrde da su u drugom stanju, ali se posle lekarskog pregleda utvrdi da su lagale. Stvar je u tome, kaže sagovornica Pressa, što policija ne može da zadrži u pritvoru prostitutku čija je trudnoća starija od tri meseca, a to se odnosi i na maloletnice.
NATAŠA STOJANOVIĆ

Agonija narkomanke sa autoputa

Vesna (28), koja radi kod hotela "Nacional", duplo je skuplja od koleginice Daliborke. Njena tarifa je 1.000 dinara za oralni seks, a 1.500-2.000 dinara za klasičan. Vesna je narkomanka. Ima tešku gangrenu desne ruke i zaražena je hepatitisom C. Kod lekara je prvi put otišla u pratnji policije, posle jedne racije. Bolesnu ruku prikriva tamnom, prevelikom duksericom. Kaže da njenu bolest mušterije ni ne primećuju.
- U ovo me je na prevaru uvukla žena sa kojom sam se sprijateljila dok sam radila kao konobarica u restoranu - priča Vesna.
Prijateljica joj je namestila starijeg muškarca da se brine o njoj. Mislila je da su u vezi. Posle raskida, prijateljica joj je redovno nalazila potencijalne momke, sa kojima veza, kako je Vesna mislila, nije uspevala.
- Tek mnogo kasnije sam saznala da je ona bila makro za koga sam besplatno radila. Prepukla sam i otišla u nekoliko agencija za poslovnu pratnju, gde sam se navukla na heroin - priča kroz suze.
Tokom proteklih godina nadobijala se batina od mušterija. Jedan ju je prebio, silovao i oteo joj sav novac. Jedini spas joj je amputacija ruke.
- Znam da sam sa pola noge u grobu, ali ne dam da mi seku ruku. Da mi nije droge, ne znam kako bih podnela bol u ruci. Lekari su mi rekli da skupim pare za operaciju, pa da im se javim - priča Vesna.
Inače, njene mušterije su svojevremeno bili neki sada poznati "biznismeni" i jedan čuveni političar, čije ime ne želi da pominje.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.