Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:01:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džentlmenstvo  (Pročitano 18564 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Kad mi kazu da moram da se trudim da nesto zasluzim, mogu samo da se zahvalim i da vas vise ne zadrzavam.

Sto, sta bi ti falilo da se malo potrudis, svi mi volimo da se oko nas trude!  Smile

Ne radi se o tome, vec da neko u startu trazi od nekoga da se trudi da bi zasluzio da druga strana uopste pocne da razmislja o tome da prema tebi bude "dzentlmen" ili nezan ili sta ja znam ..

To je po mom misljenju upravo ono iz prethodnog posta, prvo ti daj meni, pa cu da dam ja tebi. Ja od takvih ljudi bezim, jer oni automatski smatraju da imaju nesto mnogo posebno da ponude pa za to sta oni imaju da ponude ti treba prvo da se polomis.

Ako si nesebican, onda si nesebican u svemu. Ako radis dobre stvari i ne trazis za uzvrat nista- onda deluj po tom sablonu.
Hvala, ja mogu samoj sebi da ponudim uvek vise, nego da me neko ucenjuje.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 01:17:20 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Ponasas se kao dzentlmen dok osoba prema kojoj si se ponasao fino ne pocne da se ponasa prema tebi onako kako nisi zasluzio a to je sa nepostovanjem. Makar tako ja postupam i mislim da je tako ispravno. Smile Na konto te vase rasprave Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 111111
Nikad nisam bio dzentmen niti mi pada na pamet..
A nikad iskren da budem nisam ni video dzentlmena  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Da bi neko bio dzentlmen(i vitez,kao sto pise na drugoj temi) prema devojci,i devojka mora da drzi do sebe.

Upravo to

Bio na partiji monopola sa drustvom i tu bile neke devojke malo mladje od mene koje poznajem povrsno (skoro na "zdravo-zdravo"). Jedna mi stade na polje i trebala je da mi plati 20000. Ona mi placa i rece "Jebi se". Ja samo rekoh "Hvala lepo"  Smile Kako kao takva i sa takvim jezikom moze ocekivati bilo kakvo dzentlmenstvo od nekoga?

Neki put devojka treba da bude i malo umiljata da bi dobila potrebnu paznju od muskarca. Vrlo malo ljudi voli da im devojka bude aspida koja ce i njima i drugima reci sve i svasta. Cak stavise skoro niko to ne voli
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 
Citat
Ja od takvih ljudi bezim

A od cega bezimo, sve nas to stize  Smile Smile

To su ljudi sa sindromom Boga, poznati su mi  Smile Smile

Salu na stranu, sve nam se desava sa razlogom, mozda nas takve spodobe pronalaze da bi se mi sami pokrenuli i u startu krenuli vise da dajemo bez obzira na drugu stranu. Ne zapravo vise, vec prvi da damo, to sam htela reci.
Obicno kad promenis obrazac ponasanja i recimo krenes da dajes prvi, obavezno naletis na nekoga kome to ni u nu ne pada na pamet  Smile
Tu ne treba odustati i obeshrabriti se, vec se jos vise naoruzati strpljenjem i nikako ne vratiti korak unazad. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Citat

Bio na partiji monopola sa drustvom i tu bile neke devojke malo mladje od mene koje poznajem povrsno (skoro na "zdravo-zdravo"). Jedna mi stade na polje i trebala je da mi plati 20000. Ona mi placa i rece "Jebi se". Ja samo rekoh "Hvala lepo"  Smile Kako kao takva i sa takvim jezikom moze ocekivati bilo kakvo dzentlmenstvo od nekoga?

Neki put devojka treba da bude i malo umiljata da bi dobila potrebnu paznju od muskarca. Vrlo malo ljudi voli da im devojka bude aspida koja ce i njima i drugima reci sve i svasta. Cak stavise skoro niko to ne voli

bravo majstore Smile to se ceni....
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson W800i
Ponasas se kao dzentlmen dok osoba prema kojoj si se ponasao fino ne pocne da se ponasa prema tebi onako kako nisi zasluzio a to je sa nepostovanjem.
To je jedan segment  Smile
Bio na partiji monopola sa drustvom i tu bile neke devojke malo mladje od mene koje poznajem povrsno (skoro na "zdravo-zdravo"). Jedna mi stade na polje i trebala je da mi plati 20000. Ona mi placa i rece "Jebi se". Ja samo rekoh "Hvala lepo"  Smile Kako kao takva i sa takvim jezikom moze ocekivati bilo kakvo dzentlmenstvo od nekoga?

Neki put devojka treba da bude i malo umiljata da bi dobila potrebnu paznju od muskarca. Vrlo malo ljudi voli da im devojka bude aspida koja ce i njima i drugima reci sve i svasta. Cak stavise skoro niko to ne voli
A ovo je drugi.
Ne moze ona da ocekuje od mene da ja preuzmem ulogu dzentlmena kada se ona ponasa bezobzirno i nekulturno.
Ocekivati od nekoga nesto(u ovom slucaju vaspitanje),a ponasati se kao nevaspitana stoka,to je licemerje.
Koliko samo devojaka znam kao sto je ova iz primera...A to je nasa omladina,na tome ce svet ostati  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 111111
Pfff nece se ona ponasati bezobrazno ako vidi da si dzentlmen..

Vec ce te ili napraviti na budalu..ili izvuci maksimum iz tebe  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro


Baby you are firework.... Smile

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Pfff nece se ona ponasati bezobrazno ako vidi da si dzentlmen..

Vec ce te ili napraviti na budalu..ili izvuci maksimum iz tebe  Smile

Ili ces ti nju napraviti budalom Smiley
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:01:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.