Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:12:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dzangrizavost, ili sve mi smeta...  (Pročitano 16406 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
A, pa to nije sujeverje samo, to je samo izgovor da bi se bacili macici...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cesto me uhvati kad sam neraspolozen i onda se trudim da budem sto manje u kontaktu sa bilo kime dok ne prodje
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Heh, sto se tice opste neinformisanosti, cega sam ja sve imala prilike da se naslusam u skoli... tako sam saznala da u Evropi nema Velike Britanije, ali da zato ima Mala Britanija, samo sto se ne vidi na karti, pa onda da je golf 2 nacionalni auto Ceske, da je endem pecina zlatna ribica, da je termin karst u nauku uveo Ivo Andric, da je Brazilija orijentalni tip grada... O tome da je Novi Sad glavni grad Slovenije ne treba ni pisati... I carski biser "Gdje se nalaze piramide?" "U Gizi" "A gdje se nalazi Giza?" "Giza se nalazi kod Kasmira" Smile
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Danas sam explodirao od besa! Smile Nije hteo da udje na Burek non-stop pise da nije dostupno hteo sam LCD da razbijem Smile  Smile  Smile  Smile  Smile Ali sam se smirio kad je usao napokon Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Mnoge stvari u zivotu ne primecujemo dok ne shvatimo da mozemo da ih primetimo sto moze dovesti do toga da ne prihvatamo njihovu formu pojave i da nam smetaju. Znaci ne mozemo da se habituiramo u izvesnim trenutcima. Naravno to se desava svima. Meni ponekad smeta kada neko lupka olovkom o sto ili kada neko ne zna bar osnove gramatike. Ni ja ne znam sve ali se bar trudim i volim da se ispravim, mada postoje osobe koje se naljute ako im sugestirate.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Da moj brat je mislio da je Engleska deo Amerike...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Nije to nista...Ja sam mislio da su Apatin i Sombor dve razlicite republike Smiley Dobro tad sam imao oko 5 godina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2355
Meni smetaju sledeće stvari: Ne svidjaju mi se ljudi koji plaču, nervira me kada neko plače i kada neko voli da se mazi i pazi ili preterano traži optimističko ohrabljenje od drugih. Smeta mi kada neko glasno srče dok jede supu ili pije nešto, kada hrče dok spava. Nervira me kada neko pogrešno akcentuje reči, kada pravi gramatičke greške dok piše ili govori, kao što su: neznam, sumljam, trebala, bijo... Ne svidja mi se kada neko voli, da skuplja plišane igračke ili se ponaša kao beba. Iznervira me kada neko voli da tepa i koristi reči: maJa, veJika, pajkiti i posebno kada napiše ili izgovori- cmok ili cmokić !!!
Na forumu umeju mnogo da me iritiraju smajliji, a posebno ovi    Smile  Smile
Ne volim ljude sa lošim ukusom i koji oblače nešto što im ne stoji.
Dosadile su mi one glupe SMS poruke tipa: ''svi mačići spavaju u korpi od pruća, a najlepše čita ovu... "Padala je kiša jer nebo plakalo što je izgubilo najlepšeg andjela''... ''Bogu su bili potrebni vekovi da stvori nekoga lepog kao...'' i slične...
Ne svidja mi se i današnji stil oblačenja. Devojke imitiraju jedna drugu, noseći one glupe, šljapave japanke, ili one odvratne špicaste cipele. Često se i obuku nepristojno ili se preterano našminkaju i cilj im je samo da nadju nekog ''lepog dečka'', koji će da bude neki nabildovani, košarkaš, fudbaler... Ponekad, makar i za jednu noć da budu u vezi, da bi se dokazale ili zadovoljile nešto svoje.  Pričaju glupe priče o tipovima kože, dijetama, idealnoj težini, boji očiju, obimu grudi, stalno prelistavaju kataloge o kozmetičkim proizvodima i hoće da budu u stilu ''Cool Girl''.
Muškarci hoće da budu što grublji, veći i jači. Idu neobrijani dlakavi, neobavezni i  dosta njih voli da se oblači i ponaša u stilu Zemunskog klana. Neki su površni i zato vole samo devojke koje se oblače kao drolje.
 Devojke htele ili ne, moraju da trpe na muškarcu: bockanje brade, smrdljivi dlakavi pazuh, dlakava ledja, noge, grudi, grubo muško telo i crte lica, da ne bi izgubile na svojoj ženstvenosti. Ja to da trpim neću. Na šta bi ličilo da se devojke zapuste, da se ne depiliraju, čupaju obrve, šminkaju, briju pazuh... To bi normalno svima smetalo.
Posebno mi smeta što je za matore muškarce normalno i prihvatljivo da budu sa dosta mladjim devojkama, jer oni neće da trpe svoje matore, smežurane i izborane vršnjakinje. Nije prihvatljivo da se neka matora žena od 60 godina zaljubi u nekog mladića od 18, godina, dok je za muškarce to sve normalno i oni su uvek u prednosti zbog toga, jer uvek mogu biti sa devojkama dosta mladjim od sebe. Ispada da su muškarci sa godinama sve bolji, moćniji, a žene sve što su starije deluju ružnije i odbojnije.
Mrzim što neki muškarci ponižavaju žene, smatraju ih manje sposobnim od njih i zato im skraćuju radni vek. Misle da je dužnost žena da ih seksualno zadovoljavaju, čuvaju decu, kuvaju, peglaju, čiste, da peru njihove znojave košulje, usrane gaće, spustaju dasku od WC šolje za njima... Vole da im žena donese pivo dok gledaju TV, da se odmaraju, provode, naredjuju, budu glavni, sve dok žene moraju da obavljaju poslove domaćice.
Smeta mi to što kriminalce uglavnom čine muškarci. U njihovom svetu ima mnogo grubosti. Kada se kaže manijak, lopov, ubica - uvek se pomisli na muškarca.  Da li se nekada neko plašio da ga na primer na ulici, napadne, pokrade, isprebija ili siluje žena? Možda takvi slučajevi postoje negde, ali su retki. Priroda je namestila  da sa muškarcima ne bude bezbedno i što se tiče seksa. Koliko puta žene imaju strah da ne ostanu u drugom stanju. Žene su kažnjene od prirode koja je loše regulisala mnoge stvari kod njih. Fizički su slabije i manje, svakog meseca moraju da trpe menstruaciju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Citat: D=r²(1+a²)-n²
Meni smetaju sledeće stvari: Ne svidjaju mi se ljudi koji plaču, nervira me kada neko plače i kada neko voli da se mazi i pazi ili preterano traži optimističko ohrabljenje od drugih. Smeta mi kada neko glasno srče dok jede supu ili pije nešto, kada hrče dok spava. Nervira me kada neko pogrešno akcentuje reči, kada pravi gramatičke greške dok piše ili govori, kao što su: neznam, sumljam, trebala, bijo... Ne svidja mi se kada neko voli, da skuplja plišane igračke ili se ponaša kao beba. Iznervira me kada neko voli da tepa i koristi reči: maJa, veJika, pajkiti i posebno kada napiše ili izgovori- cmok ili cmokić !!!
Na forumu umeju mnogo da me iritiraju smajliji, a posebno ovi    Smile  Smile
Ne volim ljude sa lošim ukusom i koji oblače nešto što im ne stoji.
Dosadile su mi one glupe SMS poruke tipa: ''svi mačići spavaju u korpi od pruća, a najlepše čita ovu... "Padala je kiša jer nebo plakalo što je izgubilo najlepšeg andjela''... ''Bogu su bili potrebni vekovi da stvori nekoga lepog kao...'' i slične...
Ne svidja mi se i današnji stil oblačenja. Devojke imitiraju jedna drugu, noseći one glupe, šljapave japanke, ili one odvratne špicaste cipele. Često se i obuku nepristojno ili se preterano našminkaju i cilj im je samo da nadju nekog ''lepog dečka'', koji će da bude neki nabildovani, košarkaš, fudbaler... Ponekad, makar i za jednu noć da budu u vezi, da bi se dokazale ili zadovoljile nešto svoje.  Pričaju glupe priče o tipovima kože, dijetama, idealnoj težini, boji očiju, obimu grudi, stalno prelistavaju kataloge o kozmetičkim proizvodima i hoće da budu u stilu ''Cool Girl''.
Muškarci hoće da budu što grublji, veći i jači. Idu neobrijani dlakavi, neobavezni i  dosta njih voli da se oblači i ponaša u stilu Zemunskog klana. Neki su površni i zato vole samo devojke koje se oblače kao drolje.
 Devojke htele ili ne, moraju da trpe na muškarcu: bockanje brade, smrdljivi dlakavi pazuh, dlakava ledja, noge, grudi, grubo muško telo i crte lica, da ne bi izgubile na svojoj ženstvenosti. Ja to da trpim neću. Na šta bi ličilo da se devojke zapuste, da se ne depiliraju, čupaju obrve, šminkaju, briju pazuh... To bi normalno svima smetalo.
Posebno mi smeta što je za matore muškarce normalno i prihvatljivo da budu sa dosta mladjim devojkama, jer oni neće da trpe svoje matore, smežurane i izborane vršnjakinje. Nije prihvatljivo da se neka matora žena od 60 godina zaljubi u nekog mladića od 18, godina, dok je za muškarce to sve normalno i oni su uvek u prednosti zbog toga, jer uvek mogu biti sa devojkama dosta mladjim od sebe. Ispada da su muškarci sa godinama sve bolji, moćniji, a žene sve što su starije deluju ružnije i odbojnije.
Mrzim što neki muškarci ponižavaju žene, smatraju ih manje sposobnim od njih i zato im skraćuju radni vek. Misle da je dužnost žena da ih seksualno zadovoljavaju, čuvaju decu, kuvaju, peglaju, čiste, da peru njihove znojave košulje, usrane gaće, spustaju dasku od WC šolje za njima... Vole da im žena donese pivo dok gledaju TV, da se odmaraju, provode, naredjuju, budu glavni, sve dok žene moraju da obavljaju poslove domaćice.
Smeta mi to što kriminalce uglavnom čine muškarci. U njihovom svetu ima mnogo grubosti. Kada se kaže manijak, lopov, ubica - uvek se pomisli na muškarca.  Da li se nekada neko plašio da ga na primer na ulici, napadne, pokrade, isprebija ili siluje žena? Možda takvi slučajevi postoje negde, ali su retki. Priroda je namestila  da sa muškarcima ne bude bezbedno i što se tiče seksa. Koliko puta žene imaju strah da ne ostanu u drugom stanju. Žene su kažnjene od prirode koja je loše regulisala mnoge stvari kod njih. Fizički su slabije i manje, svakog meseca moraju da trpe menstruaciju...


Da podjem od pocetka: plakanjem se covek prazni, biti nezan je normalno koliko i biti surov i svaka normalna osoba mora da ima bar mali oslonac na necijem ramenu. Srkanje supe i sl. sigurno ne nervira samo tebe. Gramaticke greske: pronadji mi jednu osobu koja ne napravi u svom zivotu nijednu gresku, ljudi smo i gresimo a ima nekih koji se i ne trude da ne grese. Samo napred ako te i smajliji nerviraju.
Ako ne volis romanticne poruke reci onima koji te znaju da ti ne salju.
Stil oblacenja- pa ne gledaj druge oblaci se kako zelis. JEste da je sada trend ~sve mi boje dobro stoje~ ali ti tu ne mozes nista. Ako ne mozes da podneses druge osobe ili ako ti smeta nesto na njima nemoj da ih gledas. A sto se tice sminkanja, smesno je da vecernja sminka ostane za ujutru. Navela si stereotip da sve devojke hoce ovo ili rade ovo, a nisu sve takve. Nabildovan decko, casopisi, pecanje somova i sl nisu snovi svake devojke i nisu sve glupe i ne pricaju prazne price. Sta fali japankama?
Vecina muskaraca je gruba, vecina devojaka je nezna, ne mozes nista uciniti - navikni se.
E ovaj deo mi se dopao: da su muskarci povrsni i da vole devojke koje se oblace kao drolje, jako zanimljivo posto je tacno, ali opet ima muskaraca kojima izgled devojke nije u prvom planu vec njen intelekt. DEVOJKE NE MORAJU DA TRPE ONO STO NE ZELE!
Mladje devojke sa starijim osobama, starije zene i mladje muskarce, to je nesto sto je postalo prihvatljivo, protiv toga se ne bori. AKO se vole neka ih. Nije moje da se mesam.
"Mrzim što neki muškarci ponižavaju žene, smatraju ih manje sposobnim od njih i zato im skraćuju radni vek. Misle da je dužnost žena da ih seksualno zadovoljavaju, čuvaju decu, kuvaju, peglaju, čiste, da peru njihove znojave košulje, usrane gaće, spustaju dasku od WC šolje za njima... Vole da im žena donese pivo dok gledaju TV, da se odmaraju, provode, naredjuju, budu glavni, sve dok žene moraju da obavljaju poslove domaćice." ZENA JE ZA TO KRIVA, muskarac radi ono sto svakoga dana radi i na sta je navikao, samo je na nama da li cemo im dozvoliti da oni vode rec ili ce biti obaveznih konsultacija.
Jesu li bilderke nesto krhkije u fizickom izgledu od prosecnog muskarca.  Smile:
Ko nece da trpi menstruaciju postoji resenje hiruskim putem.

Pa to bi bio ukratko odgovor. I da dodam BOL JE JEDINO STVARNO U ZIVOTU.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@D=r²(1+a²)-n²
Zaista ti ne bi skodio jedan flash back u realnom zivotu... previse pricas o stvarima koje nisi dozivela, stvarima koje ne bi trebalo da te se ticu i na koje ne mozes uticati
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:12:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.