Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dvoklikom na folderu mi uvek otvara ACDSee  (Pročitano 3336 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
HTC Diamond
Screenshot mozes da napravis preko digmeta na tastaturi koje se zove Print Screen i onda odes samo paste u Paint-u(npr)..I onda okacis!!!
Jel si imao mozda nekog trojanca???U nekoliko slucajeva je ovde bilo da trojanac izbrise taj open iz registry i onda se to poremeti!Ali nebitno,posto si ti problem vec resio!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Screenshot mozes da napravis preko digmeta na tastaturi koje se zove Print Screen i onda odes samo paste u Paint-u(npr)..I onda okacis!!!
Jel si imao mozda nekog trojanca???U nekoliko slucajeva je ovde bilo da trojanac izbrise taj open iz registry i onda se to poremeti!Ali nebitno,posto si ti problem vec resio!!!

Da čini mi se da sam imao trojanca, a Kasperski (nelicencirani, kome je istekao ključ)  je dozvolio  samo brisanje. Kako da pronađem obrisanog trojanca tj. taj folder Open u Kaspersky 6.0.

Moraću da pređem na neki free Antivirus, ali da bi npr.stavio AVG Antivirus moraću da stavim servs pack 2 ili 3, pošto ovako neće da se instalira. Da bi to uradio trebalo bi da reinstaliram Windows? Svakako bi to trebalo da uradim pošto mi malte ne svaki dan 1-2 puta zablokira Mozillu.
 Kako sačuvati podešavanja koja sam imao npr. Favorite sa browsera, onda podešavanja oko TV-a kao drugog ekrana. Naravno samu renstalaciju ću prepustiti nkom ko je to već radio.
 Šta se gubi prilikom reinstalacije Windowsa?
Da li je moguće da Linuks bude drugi operativni sistem, da li bi tada smetao  Windowsu? Ovo je već za novu temu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2008-06-08_163022.jpg
(49.33 KB, 386x468)
2008-06-09_032818.jpg
(111.21 KB, 1024x768)
« Poslednja izmena: 09. Jun 2008, 03:28:09 od di68 »
IP sačuvana
social share
Edit by MunkaZe: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Ti bi da sačuvaš nešto iz sistema koji je možda i dalje zaražen? Ne bih to radio  Smile
Najbolje da muziku, filmove itd. narežes na diskove i formatiraš hdd. podigneš nov sistem, instaliraš sve drajvere i podesiš sve kako ti odgovara kao i programe koje koristiš instaliraš i uradiš backup sistema ili image sa Acronis True Image, narežeš  na dvd i kada se nešto ovako desi povratiš sistem u isto takvom stanju kakvog si ga sačuvao za npr. 5min i kraj priče. Može Linuks da bude drugi os i to je najbolje, kada nešto uđe u jedan sistem ti pokreneš drugi i izbrišeš iz njega to što ne možeš u prvom. Možeš i više sistema da podigneš i koristiš npr. program Acronis Os Selector da bi birao koji sistem ti se podiže.
Možeš i da instaliraš virtuelni sistem u sistemu sa VMware, npr. imaš  win u podigneš jedan virtuelni win u njemu i koristiš taj virtuelni, ako i uđe virus ušao je u taj virtuelni (virusi, trojanci itd. ne mogu doći do glavne instalacije), samo ga izbrišeš virtuelni i vratiš se u glavni i podigneš nov virtuelni, možeš podići više virtuelnih sistema...  Ja sam tako uradio i nemam antivirus (imam firewall dobar i to je to) i ne treba mi, samo koči sistem, za krack prijavljuje virus iako nije, napravi uvek haos u sistemu ...  ako već hoćeš dobar i pouzdan antivirus to je Panda 2008, za njega ne postoji crack što sve dalje govori...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 2000
Browser
Avant Browser Nepoznat
Ne moram sve da sačuvam iz sistema samo da zapamtim podešavanja, a ima ih mali milion. Moraću da provedem malo više vremena i da "zapamtim" sva podešavanja.

Ovo za virtuelni sistem nisam znao, naravno kada nikoga nisam ni pitao.

Pretpostavljam da Panda nije besplatan. Koji firewall koristiš?

Jedno glupo pitanje. Čemu služi Acronis True Image?
IP sačuvana
social share
Edit by MunkaZe: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Čemu služi Acronis True Image?

prvenstvena namena mu je pravljenje "imaginarnih diskova"
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 920
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Koji firewall koristiš?

Nećeš pogrešiti sa Kerio ili Outpost.

Ako imaš samo  AV on ti ništa ne znači bez firewall-a (ako ne žeiš da imaš ne zvane goste u PC da rade šta hoće, špijuniraju te, uzimaju podatke itd.)
« Poslednja izmena: 09. Jun 2008, 19:06:12 od radosavsavatijevic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Koji firewall koristiš?

Nećeš pogrešiti sa Kerio ili Outpost.

Ako imaš samo AV on ti ništa ne znači bez firewall-a (ako ne žeiš da imaš ne zvane goste u PC da rade šta hoće, špijuniraju te, uzimaju podatke itd.)

Imam Outpost Firewall Pro ver. 2.6.451.5123 naravno crekovan i nesmem da ga updejtujem.
IP sačuvana
social share
Edit by MunkaZe: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6030
Ja imam slican problem sa dvoklikom.     Nemogu da otvorim particiju D sa dvoklikom, svaki put mi izbacuje poruku (Can not find script file ''D:\MS32DLL. dll. vbs''. )    
Ako moze neko uputstvo da to resim .      Unapred hvala.     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Otvori novu temu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
Kako se instalira virtuelni sistem u sistemu sa VMware?
IP sačuvana
social share
Edit by MunkaZe: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.