Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Двери: Укинути АП Војводину јер је штетна  (Pročitano 5266 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Qtek 小米
nagelsdorf a шта ти имаш од те аутономије ? Шта имају сви осим паразита из Новог Сада ?

Perudji, а имаш ли ти неки озбиљнији аргумент или само подјебаваш неистомишљенике ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung SGH-E590
Ukinuti autonomiju i decentralizovati Vojvodinu! Smile

A da vi nas raselite i naselite Šiptare, oni su vam nekako bliži. Smile
Pa ja nemam nikakvih problema sa raseljavanjem svih onih koji ne postuju drzavu Srbiju, kao sto nemam nista protiv ni kod naseljavanja svih onih koji je postuju. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Regionalizovati Srbiju i prekinuti agoniju... Smiley
+1
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S9+
U svakom slucaju Dveri su normalniji ljudi od debelog bahatog krmka zvanog Canak.Krme koje tuce ljude po ulici samo zasto sto ne misli kao on.On da nam vodi Vojvodinu.  Smile Smile Pa Velja Ilic je za njega stvarno mala beba.Dragi Vojvodjani od sutiranja fascikle novinara ste napravili dramu.A sada prebijanje coveka opravdavate!!!

A da, to je bilo opravdano.Nenad Canak je novi vitez Koja.Zastitnik nejakih devojaka.Ma dajte bre.Dal iko vise veruje tom bahatom skotu.Juce se sapleo o koru od banane a danas je vatao za dupe njegovu bratanicu.I gde je ta bratanica?Nigde se ne pojavljuje i niko je nije video.

Po meni je ta bratanica verovatno neka njegova "devojka" kao i milion drugih o kojih se godinama prica po Novom Sadu.Cak i da je istina to sto prica debeli ko njemu uopste dozvoljava da on pravdu uzima u svoje ruke?Stvarno je bila srceparajuca prica danas.Smrc , smrc.Evo placem zbog jadne bratanice.

Ljudi osvestite se.Manite se tog debelog skota i ukinimo autonomiju Vojvodine.Kao sto je Milosevic 90-tih koristio Srpstvo da zajedno sa Seseljom opustosi Srbiju tako danas Canak koristi "Vojvodjanstvo" da otima i bude bahati skot.Dokle bre vise nasilja.Dotle ce drzava Srbija da pusta da im pederi i batinasi vode deo Srbije.

Da imaju muda kao sto nemaju trebali bi da ukinu autonomiju Vojvodine i da uhapse Pajtica zbog kradje miliona evra u RBV a Canka zbog druzenja sa narko dilerima, rasturanje drzave i pokusaja ubistva.Lista njihovih grehova je predugacka da bi ovde to moglo da se napise.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2012, 20:34:35 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Alcatel 
nagelsdorf a шта ти имаш од те аутономије ? Шта имају сви осим паразита из Новог Сада ?

Perudji, а имаш ли ти неки озбиљнији аргумент или само подјебаваш неистомишљенике ?
Po tvojoj logici, parazita, potrebno je ukinuti sve institucije, jer demokratija se zasniva na parazitizmu manjine. Ukidanje autonomije Vojvodine je definitvno ubijanje bilo kakve decentralizacije u Srbiji. Svako ko zasedne u Beogradu baci oko na autonomiju Vojvodine. Retke su danas unitarne džave, ali jedna od njih je Srbija.  
Boro, Čanak je budala, ali ništa veća od Glišića i ostale bulumente Zverjana.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2012, 20:39:18 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
nagelsdorf a шта ти имаш од те аутономије ? Шта имају сви осим паразита из Новог Сада ?

Da ti odgovorim pitanjem: A šta ti imaš od Uže Srbije? Kakav sentiment te veže za toliko ranzolik prostor? Srbi, pa tako i Srbijanci su genetski i kulturološki jako različiti. Na okupu, tj. u našoj Srbiji drži nas svest o međusobnoj sličnosti, ne samo u trenutku nego i u vremenu i svest o razlikama u odnosu na druge oko nas. Ali koliko imamo sličnosti, imamo i razlika. Mi smo u Vojvodini drugačiji, neću reći bolji, ali drugačiji. Navikli smo da živimo u većoj toleranciji, ne žrtvujući narodni osećaj. Misliš da ja volim više Mađara ili Hrvata od nekog majmuna iz "Dveri" koji šuketa gluposti? Narvno da ne! Srbijanac je moj, kakav da je, ali to ne znači da moram da delim zajedničku kasu koju punimo ja, Ištvan i Joso, zato što to traži Velja Selja i Palma. Zar ti ne msiliš da je ta patronaža za nas Srbe iz Vojvodine uvredljiva? Uostalom, šta nama u Subotici (zajebimo NS) daje centralna vlada u Beogradu? Pa od Miloševićevog doba, pa do tupavoga Bote, jedine nesumnjive srpske patriote Srbi i Bunjevci se redovno žrtvuju radi koalicije Beograd-Mađari ili Beograd-Hrvati. Da ne grešim dušu, ima (naročito među Hrvatima a retko među Mađarima) srpskih patriota. Oni ne mogu biti srpski rodoljubi ali mogu biti patriote jer se patriotizam vezuje za državu. Pa ipak, Beograd redovno sklapa pakt sa Hrvatima protiv Bunjevaca, i tako pomaže kroatizaciju Bačke. I onda kada nam Bunjevci to prebacuju, šta da im kažem? "E pa znaš i nas Srbe tako, evo na proslavu dana grada pozvali ustašu Milana Bandića, stoji pod zastavom i pozdravlja!!!" Klero-fašisti tipa "Dveri" žele da me "oslobode" tako što će potrti patriotsku svest u korist verske i nacionalne. Šta ću onda s onima koji u Vojvodini stoje na strani Srba a nisu ni Srbi a neki ni pravoslavci? Čizmom u lice??? Šta ću sa Bunjevcima, Slovacima, Rumunima, Makedoncima i sl. Koncept progresivnog patriotizma je ono što će Srbiju uzdići inad ograničene i primitivne vizije argesivnog laikata SPC! Znači, svi smo različiti, ali JEDINI USLOV, da bi imao moj glas i moju podršku je da si srpski patrita a rodoljub onoga jata iz kojega si. NE MOŽEŠ baciti niz 'ladnu vodu nekoga zato što je ateista, budista, agnostik, musliman, Hrvat, vegetrijanac...za ljubav nekoga ko deklarativno maše srpskom trobojkomm,a ide usranih gaća. To je suludo rasipanje resursa, u naivnom isčekivanju da se ispili idealni super-pravoslavni Ruso-srbin! Svi ekstremistički pokušaaji koji su terorom pokušali potrti ljudske razlike i nesavršenost, propali su. Nismo jednaki, ali svako treba raditi na nacinalnom (državnom) inetersu.  A da li se klerikalna vrhuška uznosi nad nama ostalima iz ćara, sujete ili gluposti, meni je isto. To nije Srbija "malog" čoveka, niti poštenog. To je Srbija eugenike, diskriminacije, konc.logora i pogroma. Na kraju toga zla sledi, opšta propast - kao u Rajhu 1945.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung Galaxy S9+
Po cemu je Glisic isti kao Canak???  Smile Smile Po tome sto je rekao da treba da se ukine autonomija Vojvodine?Po tome sto kaze da je Novi Sad Srpski grad a ne prestonica "Vojvodine"?Jel po tome budala?Dal se Glisic druzi sa dilerima droge i dal su mu oni kumovi i obezbedjenje?

Dal Glisisc baca tablu RTS-a i pljuje je?Dal Glisic pijan vozi motor i slupa se?Dal Glisic pijan vozi motor po SPENS-u?Dal Glisic vozi motorne sanke na -20 u centru Novog Sada.Dal Glisic prima pare iz USA kako bi odvojio Vojvodinu i napunio svoje dzepove?Dal Glisic otima pare iz javnih preduzeca da napuni svoje dzepove?I konacno dal Glisic bije ljude ispred kafane kao zadnji klosar?Ako je ovo sve sto sam naveo ono sto radi Glisic onda su isti.Inace uopste nisu jednaki jer covek nema ni 1 incident.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Ukidanje autonomije Vojvodine je definitvno ubijanje bilo kakve decentralizacije u Srbiji.

Аутономија Војводине нема благе везе са децентрализацијом Србије.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Citat
Двери: Укинути АП Војводину јер је штетна

Odcepi se jednom ta Vojvodina pa vise nije stetna za Srbiju, nema vise onda Canka i ostalih pa Srbija moze na miru da se razvija i napreduje bez olosa  Smile

Inace, bitno sta Dveri pricaju...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 391
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Dal Glisisc baca tablu RTS-a i pljuje je?Dal Glisic pijan vozi motor i slupa se?Dal Glisic pijan vozi motor po SPENS-u?Dal Glisic vozi motorne sanke na -20 u centru Novog Sada.Dal Glisic prima pare iz USA kako bi odvojio Vojvodinu i napunio svoje dzepove?Dal Glisic otima pare iz javnih preduzeca da napuni svoje dzepove?I konacno dal Glisic bije ljude ispred kafane kao zadnji klosar?

Nećeš verovati, ništa od navedenog nije radio ni Adolf Hitler, ali je bio na čelu i deo zločinačkog pokreta, koji je vulgarizovao nacionalni sentiment, faksifikovao istoriju, pripremio i izvršio genocid i skoro uništio sopstveni narod. Znači Glišić je na dobrom putu. Iz vaše perspektive, razume se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.