Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 15:19:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 457
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dveri postaju stranka?  (Pročitano 564178 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel 
Citat
Dakle ako ne proizvodis dobra, onda tradicija, oci, Sveti Sava, Dusanova zlatna su samo folklor koji nicemu ne sluzi.


pa odakle ti ovo,kad postanu stranka ubeđivaće ljude da vraćanjem tradiciji biće nam bolje  Smile

da budu pet posto bolji od ovih sada pa je bolje,a to im neće biti teško  Smile
Tradicija se jede , ili oblači? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
pa neznam,to škorpi tvrdi  Smile

valjda je negde pročito program
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
I dalje je sasvim nebitno ko će se kandidovati, ko će doći na vlast, ko će sjahati sa vlasti, ko će predstaviti "sjajan" program na pergamentu napisan zlatnim penkalom, ko će predstaviti tralala program na masnom papiru od bureka.

Problem je u samim ljudima ovde.
Pff... nije bog stvorio ljude, ljudi su stvorili i izmislili boga...


I onako je isti kurac za koga god glasao Smile




Jedina stvar koja može da napravi neku razliku ovde je potpuna i kvalitetna reforma školstva i obrazovnog sistema, ni hipotetički investicija od 20 milijardi dolara ne bi donela boljitak koliko bi donela kvalitetna reforma školstva, opet... i za prve rezultate toga je potrebno vreme i žrtvovanje jer je i to na neki način investicija. (i to dugo vremena, pričamo o godinama i decenijama)
Kad bi neko to zaista i želeo da uradi (ko uopšte želi da ima obrazovane glasače?! ), morao bi da uradi na najkvalitetniji mogući način dok se istovremeno bori sa već stvorenim i čvrsto zacementiranim fucked-up sistemom i mentalitetom ljudi.

Pasivno pratim politiku al' znam sve glavne i sporedne glumce - ne vidim nikog ko je voljan ili sposoban da odradi tu priču. Ne zaslužuju moj glas.
Dveri definitivno nisu skup ljudi bi mogli to da urade na pravi način. Zapravo nisam siguran da bi umeli da urade na bilo koji pristojan način.
Super je to, šetkamo se, mlatimo pedere, furamo porodične vrednosti i žickamo pare od ćaleta i keve, krkamo prasetinu, ločemo rakiju i gasimo je flaširanom svetom vodicom. Sve je to super u 5 dana u godini, al preostalih 360 bi bilo malo zeznuto.



PS. Prvi koji me prozove komunistom i prikači mi filozofiju "Profesori - status malog boga" dobija kalendar za 2011 sa seksi pozama Vjerice Radete.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Шкорпи ... знам ја све то. Него насмејах се кад прочитах па зато цитирах  Smile

Неће бре нико да производи ... данас би сви да тргују менаџеришу курацпалац. Да пресипају из шупљег у празно. Довољно је погледати факултете и знати да се то неће променити скоро. Технички факултети само што не вуку људе за рукав на улици док права економија и силни менаџерски факсови и више школе имају од 5 па на више пријављених људи на једно место.

Ал без основе ништа. Неће нама бољитак донети више ових са дипл у титули него са инг.

едит вид кад се сложих са Гоом  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Pa jebi ga Gale10, ja ne znam sta si ti od mene procitao, ali hajde definisi mi tradiciju. Hajde i ja sam vaspitan u tradicionalnoj srpskoj porodici, pa znam da je bilo svetinja deset Bozjih zapovesti.
recimo: ne pozeli nista sto je tudje je bio jedan od imperativa. Ne lazi, ne kradi da ne pricam to je bilo gore od atomske bombe.
Ako je neko od starih lezao po danu, vec je bio alarm da je bolestan i to ozbiljno. Radili ljudi po ceo dan.
Nisam smeo da prodjem da ne pozdravim starije, pa makar bili i u zavadi sa babom.
Ko ce tu tradiciju da vrati? Mislis kandilo sa krsnom ikonom je dovoljno?

Dedi se jebalo za komunizam, morao sam da mu izrecitujem: Oce nash, Izhe jesi, Na nebesi bez greske i to ne kradom.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2011, 10:51:01 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
pa nisam ni rekao drugačije,nego kako sam ja protumačio šta si napisao ispalo da će ovi samo da pričaju

a samim tim ako će se oni držati tradicije,namaće za 10% biti bolje što neće krasti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
pa nisam ni rekao drugačije,nego kako sam ja protumačio šta si napisao ispalo da će ovi samo da pričaju

a samim tim ako će se oni držati tradicije,namaće za 10% biti bolje što neće krasti
Odakle bre kucno vaspitanje, jer bez toga se ne moze kad mu tata nema kuce?
Evo primer, juce gledam oca jednog od uhapsenih rodoljuba kako ladno laze da mu je sin otisao u apoteku i tamo ga uhapsila policija na paradi ponosa. Zamisli, buljasi setaju, babi se digo pritisak a unuk ode da kupi babi lek u apoteku. I bam, policija kaze: rushis grad majke ti ga huliganske?
Onda ladno kaze: nisu uhapsili one koje treba.Dakle balvan je toliko nizak, da bi da oslobodi sina i da strpa neke druge u bajbokanu.
Sta sin da nauci od takvog oca? Samo da i on laze i manipulise.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2011, 11:04:56 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Alcatel 
pa nisam ni rekao drugačije,nego kako sam ja protumačio šta si napisao ispalo da će ovi samo da pričaju

a samim tim ako će se oni držati tradicije,namaće za 10% biti bolje što neće krasti
Misliš da lopovluk nije deo tradicije? Smile
Prouči malo srpsku političku scenu između dva svetska rata.Najbogatiji čovek je bio Nikola Pašić, a koliko me sećanje služi bavio se samo politikom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Super je to, šetkamo se, mlatimo pedere, furamo porodične vrednosti i žickamo pare od ćaleta i keve, krkamo prasetinu, ločemo rakiju i gasimo je flaširanom svetom vodicom. Sve je to super u 5 dana u godini, al preostalih 360 bi bilo malo zeznuto.

Vidi se da pojma nemate o Dverima...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ova tema postaje zaista uspesna... Smiley

jedni je koriste za svoje politicke reklame,drugi za lecenje svoje opterecenosti Bogom,treci o crkvi,cetvrti o Rusima i silama tame,peti o pravima pedera i njihovom ugrozavanju...

bice ovo dobro. 


p.s.-jos samo da se javi neko ko ce da pocne da prica o Sadami i oruzje za masovno unistenje,i zli dusi i gremlini,i bice super... 
« Poslednja izmena: 18. Jan 2011, 12:15:28 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 457
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 15:19:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.