Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:11:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dve smr­ti u "pun­tu"  (Pročitano 731 puta)
09. Avg 2006, 01:04:38
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
B. P., 8. avgust 2006

VA­LJE­VO - U te­škoj sa­o­bra­ćaj­noj ne­sre­ći, u su­da­ru "fi­ja­ta pun­to", RU 104-27, i šle­pe­ra, VA 681-34, prek­si­noć oko 18 ča­so­va u Dra­či­ću, na pu­tu Va­lje­vo - Uži­ce, po­gi­nu­li su Mi­loš Ma­tić (19) iz Ve­li­kih Cr­lje­na kod La­za­rev­ca i Sla­đa­na Ži­va­no­vić (28) iz Va­lje­va, ko­ji su bi­li u auto­mo­bi­lu. Nji­ho­va sa­put­ni­ca Bi­lja­na Kru­nić (24), ko­ja je za­do­bi­la te­ške po­vre­de gla­ve, pre­ba­če­na je u Ur­gent­ni cen­tar u Be­o­grad, a njen dvo­go­di­šnji sin To­dor zbri­nut je u va­ljev­skoj bol­ni­ci.
Do ne­sre­će je, ne­zva­nič­no sa­zna­je­mo, do­šlo ka­da je "fi­jat pun­to", ko­ji je vo­zio Mi­loš Ma­tić, u oštroj kri­vi­ni pre­šao na le­vu stra­nu i su­da­rio se sa šle­pe­rom ko­jim je, iz prav­ca Va­lje­va, upra­vljao Mi­lu­tin Pa­vi­će­vić (20) iz Bre­žđa kod Mi­o­ni­ce.
I po­red in­ten­ziv­ne re­a­ni­ma­ci­je, zbog te­ških po­vre­da gla­ve i sto­ma­ka, Sla­đa­na Ži­va­no­vić je pre­mi­nu­la u va­ljev­skoj bol­ni­ci. Mi­loš Ma­tić pre­mi­nuo je u be­o­grad­skom Ur­gent­nom cen­tru, usled pre­lo­ma lo­ba­nje i kr­va­re­nja u mo­zgu.
Sa­o­bra­ćaj­na ne­sre­ća ko­ja se do­go­di­la prek­si­noć u Dra­či­ću, na­sta­vak je svo­je­vr­sne se­ri­je - pro­te­klog vi­ken­da u va­ljev­skom kra­ju bi­lo je čak 18 ude­sa, u ko­ji­ma su tri oso­be po­gi­nu­le, a 10 je te­že ili lak­še po­vre­đe­no. Sa po­sled­njom ne­sre­ćom, ukup­no pet oso­ba iz­gu­bi­lo je ži­vot na pu­te­vi­ma u va­ljev­skom kra­ju u po­sled­njih ne­ko­li­ko da­na.
NE­DA­LE­KO OD LI­PLJA­NA NA KO­SME­TU
ČE­TVO­RO MR­TVIH U DI­REKT­NOM SU­DA­RU

Če­ti­ti oso­be po­gi­nu­le su u sa­o­bra­ćaj­noj ne­sre­ći ko­ja se do­go­di­la u utorak u ra­nim ju­tar­njim sa­ti­ma na ma­gi­stral­nom pu­tu Pri­šti­na - Sko­plje, u me­stu Ko­njuh, ne­da­le­ko od Li­plja­na, sa­op­štio je port­pa­rol KPS-a Ve­ton Elj­sa­ni.
Po­gi­nu­la su dvo­ji­ca Al­ba­na­ca i dvo­ji­ca Sr­ba, dok je pe­ta oso­ba, srp­ske na­ci­o­nal­no­sti, te­že po­vre­đe­na i ho­spi­ta­li­zo­va­na u Kli­nič­kom bol­nič­kom cen­tru u Pri­šti­ni.
Do ne­sre­će je do­šlo ka­da su se su­da­ri­la dva put­nič­ka vo­zi­la, re­kao je Elj­sa­ni ko­ji, ni­je mo­gao da sa­op­šti ime­na po­gi­nu­lih jer je iden­ti­fi­ka­ci­ja još u to­ku.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:11:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: smr pun

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.