Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dvadeset najčešćih izgovora za izbegavanje seksa  (Pročitano 13946 puta)
29. Sep 2012, 12:36:13
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Prosečni parovi praktikuju seks pet puta mesečno. Svaki deseti ispitanik priznao je da ga partner ne privlači kao pre, a svaki peti da više ne voli partnera ili partnerku.



Moderan i stresan život očito je uzrok mnogih problema u krevetu. Ljudi u braku i dugim vezama posebno su im podložni.

U istraživanju u kojem je učestvovalo 2000 Britanaca, čak je četvrtina ljudi u braku priznala da bi umesto seksa radije čitala knjigu ili radila nešto pametnije. Strast u njihovim seksualnim životima odavno je isparila. Najveće zasluge za to su umor i iscrpljenost, stres na poslu i nezadovoljstvo vezom, piše Dejli Mejl. ***Seksualni život vam je bolji nego što mislite!

"Tužno, ali statistika kao da potvrđuje stereotipe o seksualnom životu, odnosno proređivanje kad ljudi uđu u brak. Bračni parovi imaju drugačije složene prioritete, a seks očito nije na vrhu spiska. Međutim važno je istaknuti da to može da prouzrokuje brige i utiče na mentalno zdravlje. Seks je ne samo fizički čin nego i izraz intimnosti, ali uprkos tome istraživanje pokazuje da bi Britanci radije čitali knjigu – kaže Lorens Kristensen, portparol organizacije Benenden Healthcare Society koja je sprovela istraživanje.

JEDNOM NEDELJNO - PROSEK

Prosečni parovi upražnjavaju seks pet puta mesečno. Svaki deseti ispitanik priznao je da ga partner ne privlači kao pre, a svaki peti da više ne voli partnera ili partnerku. Petina ispitanika ponekad glumi da je bolesna kako bi izbegla intimnost. Svaki treći odrasli seks doživljava kao kućni posao, prenosi Večernji. ***Dobre i loše strane seksualne apstinencije

" Izazovi modernog života očito prisiljavaju ljude u braku da potisnu romantičnu stranu svojih života i svojih brakova. Jako je zabrinjavajuće što seks sve više parova doživljava kao kućni posao, odnosno obavezu", smatra Lorens Kristensen.

TOP 20 RAZLOGA ZA IZBEGAVANJE SEKSA:

1. Previše umoran/a

2. Stres na poslu

3. Ne osećam se privlačno

4. Prevruće je

5. Želim da čitam svoju knjigu

6. Nemam samopouzdanja zbog svoga tela

7. Previše mi je briga u glavi

8. Imam glavobolju

9. Boli me vrat ili leđa

10. Svaki put je isto

11. Ne uživam

12. Najeo/la sam se previše

13. Previše je hladno

14. Nemam vremena

15. Ponekad me umara

16. Želim da gledam sport

17. Ako je film na TV-u, onda ću ga gledati

18. Imam previše kućnih poslova za obavljanje

19. Više me ne privlači partner

20. Ne mislim da moj partner to zaslužuje

Izvor: S media
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
 Previše je hladno

ovo je vrhunski izgovor...i treba na drugo mjesto ove skromne ljestvice da izbije....
a na prvo ide  izgovor kojeg nema navedenog ..mrsko mi je..... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mislim da je broj 20 najzastupljeniji medju zenama

cini mi se da svaka druga zena kaznjava svog muskarca ukidanjem seksa, za gotovo svaku sitnicu

danas nije pokupio decu posle skole, nema pusenja tri meseca.. nije odrzao obecanje, bolece me glava tri nedelje.. i tako redom..

zakljucis da skoro svaka druga zena ne uziva u seksu zbog seksa, nego ga zloupotrebljava u svrhe nekih svojih izvrnutih principa  Smile

hiljadu puta sam cula od raznih zena da svoje muskarce ucenjuju seksom i ostalim seksualnim aktivnostima, ili ih svesno kaznjavaju nedostatkom istih.. za mene su te zene roboti, frigidne kucke kojima seks ne treba ni pruzati.. treba im uskratiti djoku - zauvek. Pa neka ga traze na drugom mestu, ako mogu da se pokrpe same sa sobom  Smile a najcesce ne mogu.. jer su bez tog istog muskarca koga zajebavaju na svakom koraku - nista, nula. Nit zaradjuju nit mogu da sastave mesec dana.

I onda dragi muskarci, odobravam varanje ovakvih klozetskih individua, imate moju punu podrsku  Smile OLE  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Svesna ucena žena uskraćivanjem sexa partneru je baš žešća nebuloza. To samo govori da takve žene niti uživaju u sexu niti u vezi/braku i da sexom manipulišu, što je krajnje bezveze.

Druga stvar je ako ona ne uživa sa svojim parterom pa joj odbijanje sexa dodje kao (samo)izgovor za izbegavanje.

Pitam se da li postoje slučajevi kada kažnjava muškarac izbegavanjem sexa? Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Sandra je jednom rekla dosta pametnu stvar vezanu za to ucenjivanje sexom: "Ako zena uskrati sex muskarcu, uskrati ga i sebi, tako da je to mnogo velika glupost".  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Citanje knjige je legitiman razlog.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
dobro zene Smiley nadam se da cemo se vidjeti na ovoj temi...i kad se sretno poudajete i tako jos sto sta... Smiley

mnogi muskarci mozda imaju taj problem...zato sto ne znaju da.... bez obzira sto su recimo dugo  u braku...
to treba nekada zatraziti i doci do toga ...onako kao da se tek malo nesto znate...i da seks..nije bash seks kada ga oboje ne zelite u isto vrijeme...a takav seks "ma dobro ajde..pozuri Smile"-...moze da svasta izazove....
nije da ja branim nekoga..ne dobijem ni ja kad god trazim..i kad god ocu... Smile Smile Smile kao ni bilo ko na ovom svetu....
ali znam da se smori sve to i u dugoj vezi ....a kamoli u nekom braku....u kom ni ruze ne cvjetaju....bas stalno...
a takav je svaki drugi brak danas...msm..kad se spuste liicemejrne krinke i tako to...
i treba to osvjezavati...i buditi zelju....u zeni...da dobijes a da ne moras...podnijeti neku vecu zrtvu Smile Smile
uglavnom sve se opet svodi na muskarca...i od njega to vise zavisi nego od nje...
pa vi kako god ....to shvatile... Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako muskarac moze da izbegava bracne obaveze jer ide na pice sa drugarima ili gleda Premijer ligu, moze vala i zena da kaze da je boli glava i da je ova knjiga bas ekstra... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.79
mob
Samsung SGH-E590
Nadam se da necu imati zenu kojoj je seks bracna obaveza, a ne uzivanje. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.