Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:36:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dva lica nasilnika  (Pročitano 11400 puta)
10. Apr 2015, 20:52:27
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Chrome 28.0.1500.94
Ja sam bila u vezi sa deckom koji je mesecima bio idealan, zatim je pocela kontrola, ispitivanja, bolesna ljubomora, optuzivanja koja su se smenjivala sa normalnim periodima.  Jednom sam ga slucajno uhvatila kako poziva brojeve iz Halo oglasa, dahce i prica vulgarnosti nepoznatim zenama.  Tad sam se prestravila i cekala momenat da dodjem do njegovog tel.  Uskoro sam saznala da sa svog tel salje cirkularne poruke na vise stotina brojeva u kojima glumi zenu koja je silovana i koja od nepoznatih ljudi trazi savet i trazi da zovu njenog muza (na njegov drugi broj) kako bi proverili da joj nije on namesti silovanje.  Kod njega u kuci sam nasla vise desetina koriscenih kartica sa brojevima tel, koji su mu ocigledano sluzili u svrhu tih perverzija.  U ostalim porukama koje ke slao nepoznatim osobama takodje je glumio zenu koja se zali na neke seksualne probleme i trazi da pozovu njenog muza (na njegov drugi broj) da ga ispitaju o tome.

Kad sam sve to videla, bila sam prestravljena, tresla sam se, vikala na njega, vikala da mora kod psihijatra, da je bolestan.  Naravno, usledile su batine posle kojih sam ga napustila, promenila stan i br tel.

Molila bih nekog da mi objasni kakav je to poremecaj, zasto to radi, da li znate neki slican primer?

Napominjem da on ima sve u zivotu, bukvalno sve, svi o njemu imaju lepo misljenje, uspesan, sredjen, imucan, sarmantan.   Zasto radi nesto toliko bolesno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Veliku gresku si napravila kad si pokazala njemu da si shvatila cime se bavi. Trebalo je da ga tiho napustis i navedes neki uobicajen razlog. Ovako mozes na sebe da navuces gnev osobe koja ocigledno ima neki ozbiljan poremecaj licnosti.

Preporucijem da nosis sa sobom nesto za samoodbranu i uputis rodjake i prijatelje u to sto si saznala, ne bi li imala podrsku i odbranu ako resi da te prebije ponovo ili cak i ubije..

Sa psihopatama treba postupati jako mudro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
postoje takozvani krimolovci..tj brojevi telefona na koje se mogu anonimno prijaviti razna krivicna djela....
ili potencijalna krivicna djela....
naravno pod anonimno mislim...da niko sem tebe i sluzbenih lica netje znati za prijavu...
naravno it sektoru ...tvoji svi podatci ce biti dostupni....i bit ce sve provjereno u vezi tebe... i td...
sto se ostalog tice...zagarantovana je 100 % anonimnost...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
mob
Sony 
Teški psihopata, čuo sam za jedan sličan slučaj jednog tatinog sinčića koji se bavi sličnim stvarima.. Previše bolesnih ljudi ima.. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Negde si napisala ima sve... imucan... mislim da ti je to dovaljan razlog i odgovor na tvoje pitanje... Razmazen mamin i tatin sin...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
meni on deluje sasvim normalno.. Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Zurka se nastavlja...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
meni on deluje sasvim normalno.. Smile

 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Iz nekoh drugih razloga vezanih za psihologiju sam istrazivao nesto. Ono  sto si rekla da je zvao zena iz halo oglasa, u halo oglasima u sekciji licni oglasi postoje devojke a i muskarci koji pod oglasima "erotska masaza", " masaza", "maserka", "maser"..... se krije prostitucija. To sto kazes da je zvao i rekao da "njega zovu" to je cista gluma i izigravanja zrtve a i na taj nacin automatski dolazi u centar paznje, odmah ovako bez naplaciovanja psihoterapeuta ti kazem izmedju ostalog da  ima problem sa paznjaom(bas me interesuje da li je jedinac), a i bas me interesuje da li ima problem da nadje devojku i ima sex, jer obicno kad zoves devojke u oglasima, ako je zvao maserke, nije dugo imao sex i jako je ocajan! Savet ako nisi spremna na krvnicki rat i sud izbegavaj sukob jer javlja se inat, toliki da bezi u destrukciju(samo mu je bitan rat, da te povredi i sve u zivotu podredjuje tome), iracionalnost(ne mozes da razumes jer ti si normalna) i nikad se ne zna koliko je to duboko, mislim na psihu. Ako pored zvanja ljubomoran i agresivan prema zeni koja mu je draga, to je mnogo dublje, duboka nesigurnost, inace da znas ako ima sve a tako se ponasa bezi duboka nesigurnost bilo koji dokaz i ljubav ne mogu mu dokazati tvoju vernost i ljubav. Sada i jos neko vreme najbitniji su ti prijatelji i rodjaci, ispricaj sve je glavna greska svih je  se stide i ne pricaju i onda niko ne zna a treablo bi svi da znaju, dakle ne stidi se! Mala  drzi se ima budala zato uvek nekog upoznas malo po malo pa tako veza napreduje pa posle dodje brak. Zamisli one lude i nezrele koji se ludo zaljube i "ulete" u brak a on ovakav, kako je tek njima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Zavera kosmosa uperena protiv vase znacajne individue koja je tako super da svi prosto hoce da je poseduju...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile

imas takvih koliko hoces...

najgore je sto se takvih idiota zene tesko otarase...
posebno ako nemaju brata...rodjaka...prijatelja..kuma...bash ludaka...koji ce ga za vrat scepati..i obrisati pod s njim...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
I ovde ima potencijalnih nasilnika, svi seksualni manijaci su potencijalni nasilnici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:36:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: nasilnika lica

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.