Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:10:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dubrovnik hoće da se otcepi?  (Pročitano 10698 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1523
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Biti pobratim i biti peder su dva razlicita pojma  Smile

Svakako.  Smile

Jesi to opet dosao da smaras po ovom delu foruma? Ti se nasao o pederima da polemises? Pa pederi ti setaju po Splitu i Zagrebu i to organizovano. Ako hoces da pricas o hrvatskim pederima, slobodno otvori temu, ovde komentarisi vest ili ne lupetaj gluposti.

Vest je prenela "slobodna dalmacija", hrvatski list.


Ako nisi primijetio, i ti sad komentiraš pedere.  Smile


Uglavnom, ako ti smeta šta na ovom podforumu sudjeluje netko iz Hrvatske, ti slobodno tako i reci. Ako me želiš bannirat, nitko te u tome ne spriječava. Slobodno to učini.

Ja sam do sad živio u uvjerenju da je ovo slobodan forum, otvoren za sve.

Komentirao sam nečiji komentar. Koliko ja znam, to nije protivno pravilima foruma. Ukoliko griješim, i ukoliko nenamjerno kršim pravila foruma, ispričavam se. Upozorenje bi bilo dovoljno, i ovo tvoje djetinjasto oštrenje zubiju ti je potpuno nepotrebno.

Ako ti smetam, imaš na raspolaganju sva sredstva da me eliminiraš. Radi šta hoćeš, majstore... Ali doista nema zaista nikakvog smisla da ovako treniraš strogoću i glumataš opakog šerifa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Citat
Ja sam do sad živio u uvjerenju da je ovo slobodan forum, otvoren za sve.

у погрешном си уверењу живео Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.60
mob
Motorola 
Aj´što živeše u pogrešnom uverenju (što mu za ´rvate dođe podrazumevano stanje),već je i neobavešten.Ne zna čovek da se u nas "alkarenjem" naziva muški buljotrp.Zašto ? Zato što je autora izraza,očigledno,inspirisalo ono ´rvatsko "14.kolovozno" kostimirano jurcanje na konjima."Herojska nacija" - buljotrpna inspiracija.    Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Samsung SGH-E590
Hrvat nas proziva da smo pederi...gde ide ovaj svet jbt! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Slobodan forum  Smile
Inace spominjanje pedera u bilo kakvom kontekstu je krenulo od tebe...ali totalno nebitna stvar vratite se temi.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
LG Nexus 5
Komentirao sam nečiji komentar. Koliko ja znam, to nije protivno pravilima foruma. Ukoliko griješim, i ukoliko nenamjerno kršim pravila foruma, ispričavam se. Upozorenje bi bilo dovoljno, i ovo tvoje djetinjasto oštrenje zubiju ti je potpuno nepotrebno.

Ako ti smetam, imaš na raspolaganju sva sredstva da me eliminiraš. Radi šta hoćeš, majstore... Ali doista nema zaista nikakvog smisla da ovako treniraš strogoću i glumataš opakog šerifa  Smile

Smetas mi, kao i svako drugi ko namerno dodje ovde i dozivljava ucestale orgazme postavljajuci totalne gluposti koje obicno nemaju veze sa temom. Na ovoj temi mozes komentirat vest koju je napisala slobodna dalmacija, za pedere otvori novu temu. Ne smaraj ovde, lepo sam ti rekao i prosli put. Glumatanje serifa mozda neko u tvojoj obitelji glumi, ja nista ne glumim.

Ako ti se ne svidja neki post, ti ga lepo prijavi, ako provociras, prestani. Ako lupetas provokatorske gluposti, opet prestani. Forum jeste slobodan ali samo za normalne ljude koji bi da diskutuju normalno. Ti ne diskutujes na ovoj temi normalno, vec samo podjebavas.

Takvim nacinom podjebavanja svakako smetas, a tvoje dosadasnje prisustvo bez previse brisanja i banovanja samo pokazuje da postoji tolerancija. Ako si dosao da isprobas dokle mozes tako da radis, veruj mi da si se priblizio crti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1523
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Ima bit da su tvoji kriteriji o utvrđivanju provokacije fleksibilni kad se radi o tvojim sunarodnjacima, a rigidni kad se radi o nekom drugom.


No dobro, to je tvoje pravo i to je tvoja ovlast. Već sam napisao - radi šta hoćeš, ja te u tome ne mogu (niti želim) spriječavat.

Imaš gore čitav niz postova koji em su uvredljivi, em su offtopic, ali na njih nisi odlučio reagirat, ali si zato promptno reagirao na dvije riječi koje sam ja napisao. A potom si evo čak i izvolio spomenit moju familiju, premda ja nikom nisam takvo nešto napisao.

Ali eto... Ako te to veseli, ti slobodno prijeti. Vjeruj mi, ja nemam zaista nikakvu namjeru spriječavat te u tome, ili ti pokušavat tumačit koliko je to besmisleno.

Smile
« Poslednja izmena: 14. Avg 2012, 21:38:35 od damfisk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.77
...imamo mi bracu Grke...P


Jel' to vi kao topla braća, ili onako čisto prijateljski?

Niko ti se nije obratio pre ovoga. Sta hoces sada posle ovakve provokacije? Da neces da ti tepamo?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Toliko se potresoh da necu moci da spavam veceras pa iskreno .........  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1523
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Niko ti se nije obratio pre ovoga. Sta hoces sada posle ovakve provokacije? Da neces da ti tepamo?

Točno je, nitko mi se nije obratio. Ali je komentar (koji sam ja komentirao) bilo u istom "provokativnom" tonu u kojem je bio i moj post.

(pojam "provokativno" koristim jer mi momentalno ne pada na pamet prikladniji pridjev)


Istinabog, nakon mojeg posta razvio se thread koji je otišao u offtopic, ali si ti (opet) izvolio samo mene "upozorit pred isključenje" iako ja nisam jedini sudjelovao u offtopicu.


Uglavnom, već sam rekao manje-više sve šta sam želio reć. Ti si ovlaštena osoba, radi onako kako želiš i misliš da treba...

Toliko o tome.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:10:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.