Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dubrovački skinsi sprečili svirku Six Packa  (Pročitano 9238 puta)
10. Avg 2008, 16:05:01
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zbog najave 30-ak skinhedsa i desničara da će sprečiti održavanje koncerta punk grupe Six Pack iz Smederevske Palanke u Dubrovniku, taj događaj je otkazan.

Koncert je trebalo da bude održan sinoć u krugu tzv. Stare bolnice.

Pretnje zbog gostovanja grupe iz Srbije, poznate po neretkim svirkama u Hrvatskoj, došle su do organizacije mladih Orlando, koja je o tome obavestila policiju, koja nije mogla da garantuje bezbednost gostima, nakon čega je koncert otkazan.

„Prijetnje desničara nisu izolirane: prije nedavnog koncerta grupe Oružjem Protivu Otmičara zaprimili smo prijetnje i o tome izvjestili policiju, ali je na koncertu bilo 20- ak mladića s hrvatskim obilježjima koji su ih verbalno provocirali“, rekao je za Slobodnu Dalmaciju Emir Fulurija, član Malog vijeća udruge mladih Orlando.

Inače, sve ovo se dešava nakon što je dubrovačkoj HM grupi Grabovica zabranjen koncert u Konavlima kod Dubrovnika.

„Kontroverznim tekstovima oni koketiraju s neonacizmom i ksenofobijom,veličaju rasističke teme i koncentracijske logore“, navela je organizacija Orlando.

Izvor
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja sam mislio da je taj Dobrovnik neki fini svijetski grad kad on nije  odmakao dalje od neke provincijske rupe tipa ( zaboravi ono selo sto spominje ona njihova crnokosuljaska budala) u svakom slucaju znate sta mislim
A stvarno me razocarao Dubrovnik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hrvatska republika Herceg-Bosna HRHB

Zodijak
Pol
Poruke 2914
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Razocarao te Dubrobvnik zbog 30 kretena
IP sačuvana
social share


"Neke drzave imaju svoju mafiju,a nasa mafija ima svoju  drzavu"

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Budala i krivih drva nikada neće nestati.
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Motorola Fire X311
nista novo,nista iznenadjujuce  Smile
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia ????
Mada mene cudi zasto bas six pack da napadnu. Oni imaju pacifisticke tekstove kojim se pretezno osvrcu na probleme u drustvu, nikakav nacionalisticki ispad nikad nisu imali....
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Filozofiramo u strahu od ludila !!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 432
Zastava Ja sam stanovnik planete zemlje i ponosim se time!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
HTC P4350
Covece Six Pack je vise svirao po Hrvatskoj nego po Srbiji i sad od jednom tako nesto da naprave... al dobro to je sve povezano s Thompsonom, zbog one zabrane sviranja u Istri
IP sačuvana
social share
Homo homini lupus est!                                                                           





                                                                                           �
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
„Kontroverznim tekstovima oni koketiraju s neonacizmom i ksenofobijom,veličaju rasističke teme i koncentracijske logore“, navela je organizacija Orlando.
Јбг нису били те среће да им наступ плати онај ''из срца поносног'' Smile
Ако је ово истина онда су они идеални за Љепу Њихову,могу да конкуришу и за статус ''заслужног уметника'' са Арсеном и Јуретом.
А зашто нису певали на Страдуну!Или то чувају за фудбалски меч! Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Isti nazi-skinsi kao i "Nacionalni stroj" .. takvih idiota svuda ima nazalost...
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Razocarao te Dubrobvnik zbog 30 kretena
Nisu samo oni..Skoro su neki mentoli razlupali auto sa Bg tablama.Moj ortak je prošle godine bio u Hrvatskoj i doživeo je neprijatnosti u restoranu kada im je kasnilo jelo a kuvari i konobari pevali ustaške pesme u kuhinji namerno zbog njih.
 Ovo je stvarno bilo,znam čoveka dosta i nije preuveličao ništa.

 Mogu samo da kažem kako to što se dešava svrstava Hrvate u male,patetične ljude.Opako se blamiraju ovih dana.Ako je nekim likovima smetala grupa Oružjem protiv otmičara onda nemam reči-teški su seljaci.
  I oni patrijote za trku imaju.

 Ovde su živeli i žive bez da im dlaka fali s'glave osim jednog slučaja kada je stradala porodica Barbarić iz Zemuna 1996.Naime,njih su Radikali silom isterali iz stana i uselili neke iz Krajine.Bilo je baš gadno sećam se.To je jedini slučaj koji znam.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2008, 00:57:22 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.