Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dubrovački skinsi sprečili svirku Six Packa  (Pročitano 9245 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Pre nekoliko dana vratio se iz Istre, iz Ike dečko od 17 godina. Drug moje ćerke, fin, miran momak koga je majka Istranka nagovorila da idu da letuju tamo i posete rodbinu. Dečko kaže da je tri puta bez razloga bio uvučen u tuču, a onda je odbio da izlazi dalje iz kuće. Prekinuli su letovanje i vratili se. E nekad su bar Ika i Ičica bile mesto gde dolazi fini svet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Počisti kod sebe pa kritiziraj ostale  
Pričamo o svirki,zar ne? Ja ne vidim da neki hrvatski izvođač ili grupa,na primer,biva negostoljubivo primljena kod nas,da ih neki huligani nacionalistički orjentisani maltretiraju! Ali ti bi odmah da nabadaš,okrećući na nešto drugo! Nije ti to baš pametno! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
I kod nas su siledžije napale Darka Rundeka u knez mihajlovoj Smile
Poslali smo ružnu sliku kao što i oni šalju sada.

Simijon-verujem ti...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I kod nas su siledžije napale Darka Rundeka u knez mihajlovoj Smile
 Poslali smo ružnu sliku kao što i oni šalju sada.

 Simijon-verujem ti...
Ma je li moguće? Smile Stvarno nisam znao! Koji su to kreteni! Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 8800-N73
Sigurno da ima normalnih,dobrih ljudi u Hrvatskoj tako da mislim kako su ovo ipak samo incidenti napaljenih patriJota kakve i mi imamo ovde....

 Dado,reci mi kakvo je stanje ali objektivno što se tiče letovanja i sl.Da li je i koliko bezbedno Smile

Prijatelju odgovora na to pitanje nema jer imamo kretene koje SVI imaju i koji će se potući prvo sa Srbinom ako ga nađu a ko ne onda je dobar i Slovenac ili Austrijanac ili bilo tko drugi !!

Bezbijednost u državi je vrlo kvalitetna ali to ne znači da je moj auto sa ZG tablama siguran u Splitu
Pre nekoliko dana vratio se iz Istre, iz Ike dečko od 17 godina. Drug moje ćerke, fin, miran momak koga je majka Istranka nagovorila da idu da letuju tamo i posete rodbinu. Dečko kaže da je tri puta bez razloga bio uvučen u tuču, a onda je odbio da izlazi dalje iz kuće. Prekinuli su letovanje i vratili se. E nekad su bar Ika i Ičica bile mesto gde dolazi fini svet.

Bez uvrede ali tu nešto ne može da štima jer znam jako puno primjera ljetovanja duž cijele HR obale koji tumače situaciju na sasvim drugačiji način
« Poslednja izmena: 20. Avg 2008, 01:40:21 od dado81 »
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
najgore je sto tako mali broj ljudi moze da izdejstwuje tako nesto, to nije neka ozbiljna i zabrinjawajuca grupa ljudi u nekom gradu, takwih ima svugdje...jbt pa postoje redari pa nek ih udalje ak pokusaju belaj naprawit...hehe a nedawno je bio tacnije negdje pred otwaranje turisticke sezone jos jedan incident u blizini dubrownika ali tad su polupana auta sa bh tablicama,al cini mi se da su auta bila wlasnistwo bh hrvata:)...
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Filozofiramo u strahu od ludila !!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 432
Zastava Ja sam stanovnik planete zemlje i ponosim se time!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
HTC P4350
Iz svog iskustva i iz iskustva ljudi oko mene, jos nije niko imao problema na letovanju u Hrvatskoj... al i bez obzira na to vecina njih nece ponovo da ide tamo na letovanje, zbog toga sto ipak postoji strah od tih mogucih "situacija" u kojima se mogu naci, a i zbog cena na nekim destinacijama....
IP sačuvana
social share
Homo homini lupus est!                                                                           





                                                                                           �
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
Isti nazi-skinsi kao i "Nacionalni stroj" .. takvih idiota svuda ima nazalost...
nacionalni stroj nikad nije ometao gostovanja normalnih hrvatskih bendova..
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ma nije valjda  Smile
 A ko odredjuje stepen normalnosti?More,dao bi ja vama stroj  Smile Šta vi ima da dozvoljavate ili branite bilo kome???
 Pun mi je kuFer militantnih indijanaca koji bi malo da se igraju države.
 
 Je*ote,ko je uopšte i registrovao te profašističke organizacije nije mi jasno  Smile Smiley 1

 Pogledajte samo koju smo poruku pustili u svet razbijanjem po ulicama ono kad su pljačkali a murije nije nigde bilo!Znači,ne da niko nije bezbedan u nekoj dovoljnoj meri već su svi ko tempirane ombe,na ivici nerava.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 shto se tiche six packa - radi se o komunistichko-anarhistichkom bendu kojem ne bi trebalo ni u srbiji dozvoliti da svira  Smile .mada su ih verovatno napali samo zato shto su iz srbije ,a ne zbog ideologije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.