Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:00:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DS vs SRS  (Pročitano 11449 puta)
16. Okt 2006, 16:02:03
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D600 1.0
DS i SRS su dve najjace stranke u zemlji,izvolite licni duel,jedan na jedan,kao u otvorenom studiju,pljujte,hvalite,navijajte.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
za srbiju bi bila strahovita nesreca da demokratska stranka ponovo dodje na vlast. u tom sluchaju bi mogli da ochekujemo da se zemlja pretvori u neshto nalik juznoamerichkim banana-republikama :zemlju koju ce kontrolisati stranci,gde ce cvetati kriminal&korupcija po receptu djindjic-surchinsko/zemunski klan,gde ce svi zivi imati veca prava nego srbi,gde ce svako ko je zaradio novac na bilo koji nachin biti ugledna lichnost ....
da ne pominjem da bi u tom sluchaju ne samo izgubili kosovo,vec bi verovatno i vojvodina krenula tim putem ,a mozda i rashka oblast. naravno ,kao nagradu bi nas mozda stavili na belu shengensku listu ,ali bi bilo vrlo malo onih koji bi u eu mogli da putuju ..Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
joooj, koliko gluposti na jednom mestu.
svi znaju da je djindjic jedino bio u kontaktu sa legijom za vreme oktobra, ONOG SLAVNOG OKTOBRA.
celu evropu kontrolsu stranci pa njima bas i nije lose!? zna se za vreme cije vladavine je inastao zemunskiklan.
debilu, kosovo je vec izgubljeno!!! shvati to vise. da li ti razumes koliko bi lose po nas bilo da nam kosovo ostane?!?!?!
zamisli trecinu parlamenta iz albanske nacionalisticke stranke!!! ili ako svi izadju na glasanje, mozda i pola parlamenta!!!! mogli bi vecinu da imaju u skupstini posto je kod nas izlaznost premala!!!! e, tada bi nama stranci upravljali. zamisli da je predsednik srbije neki sulejman ili sl.
a kako raska oblast da krene timputem kada su lideri njihovih partija u koaliciji sa DS i DSS?????? nesreco nijedna!!!
nego je bolje da namSRS dodje na vlast da imamo inflaciju od 10000000000000% pa da ne mozemo do radnje da odemo a ne u evropu!!!! narod kao da je zaboravio bedu 90ih..
da ne pominjemo odnose sa susedima!!!
sad bar mozesda budes siguran da ces imati kuci hleba da pojedes, a 90ih si za jednu platu nedeljno mogao 2 hleba da kupis i to ti je!!! to su mi nacionalisti!!! nije vazno da li ce narod da pomre od gladi, vazno je da mi nemamo dobre odnose ni sa kim u svetu i da budemo slika i prilika bede, bunta i gluposti....nesto pout s. koreje, samo gore...
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
za srbiju bi bila strahovita nesreca da srpska radikalna stranka ponovo dodje na vlast. u tom sluchaju bi mogli da ochekujemo da se zemlja pretvori u neshto nalik juznoamerichkim banana-republikama :zemlju koju ce kontrolisati stranci,gde ce cvetati kriminal&korupcija po receptu sheshelj-surchinsko/zemunski klan,gde ce svi zivi imati veca prava nego srbi,gde ce svako ko je zaradio novac na bilo koji nachin biti ugledna lichnost ....
da ne pominjem da bi u tom sluchaju ne samo izgubili kosovo,vec bi verovatno i vojvodina krenula tim putem ,a mozda i rashka oblast. naravno ,kao nagradu bi nas mozda stavili na belu shengensku listu ,ali bi bilo vrlo malo onih koji bi u eu mogli da putuju ..Smile Smile

Jel mozhe i tako?  :-({|=
« Poslednja izmena: 17. Okt 2006, 01:59:58 od Yell »
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
djindjic je bio u kontaktu sa legijom i pre ,a bogami i mnogo puta posle 5.oktobra. chak je jednom razdvajao bebu popovica i legiju da se ne pobiju (na nekoj vecheri,valjda kod mishkovica)   Smile meni je poznato da ovde ima ljudi koji bi i rodjenu kevu (a ne samo kosovo i vojvodinu) prodali za shengensku vizu ,ali srecom kosovo nikad nece biti izgubljeno dok ima srba u srbiji .shto se tiche hleba ,neshto nisam siguran da ga bash ima za sve. posmatrajte ponekad ujutru neki kontejner ,pa cete videti da sirotinje ima i suvishe. shto se tiche odnosa sa susedima ,mi ih danas nemamo ,jer nash predsednik ponizi zemlju gde god ode .evo juche albanski predsednik otvoreno trazi nezavisnost za kosovo ,a shupljoglavi tadic tuc-muc ,ne sme da kaze ni da je pozicija srbije da je kosovo deo srbije. daleko bilo takvih odnosa sa inostranstvom ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
to sto ti ne umes da citas izmedju redova je olicenje tvoje (ne) inteligencije. ovo je sto se tice tadiceve izjave.
a to sto ne razumes ni kada ne razumes ni kada ne treba da se cita izmedju redova je dokaz tvoje NEinteligencije!ovo se tice onoga sto sam napisao za KiM. reci mi gde sam pogresio??????
reci mi jadnice, kad si poslednji put video redove za hleb i mleki i ulje??? ja pre 6 godina. btw. da razjasnimo ocigledno onima koji ne razumeju ono sto i dete od 6 razume. cinjenica je da i u londonu ima gomila ljudi bez hleba, i u njujorku i u svim vecim i razvijenijim gradovima sveta sto ne znaci da je njihov standard losiji od naseg!! razlika je to sto u vreme slobe i radikala normalan, ucen svet, koji je imao stalan posao nije imao za hleb, a sada ga nemaju oni koji ga nisu imali ni tada, ni pre slobe, niti ce ga ikada imati. Da li je moguce da neko ovo ne razume!?!?!?!?! jbt. strasno ko sve ovde ima pravo glassa. po meni, maloumni ljudi, i ljudi sa IQom ispod 70, kao ovaj primer iznad, ne treba da odlucuju o mojoj sudbini(glasanjem)procitaj ovo 4-5 ili vise puta puta pa se javi ako nisi razumeo.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
uzdrzi malo jezik,da te ne izbace sa foruma pa da nemam sa kim da se svadjam.Smile redova za hleb dodushe nema,ali zato ima mnogo onih koji ako i imaju za hleb nemaju za mnogo vishe od toga. mnogo je nezaposlenih (a nemaju caleta u inostranstvu kao ti Smile) i mnogo je onih koji su zaposleni a rade za bednu platu .ono shto je josh gore je shto je mnogo onih koji su se obogatili za vreme miloshevica ,a kod djindjica se legalizovali ,josh vishe obogatili i postali ugledni gradjani. k tome josh dodaj da je drzava nacionalno ponizena i ako si pametan kao shto tvrdish bice ti jasno zashto narod glasa za radikale ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Kraljevicu Marko@        Mesto rdjenja B.Tadica je SARAJEVO pooreklo CRNGORAC a jos uvek nije odgovoreno na pitanje CIJE DRZAVLJANSTVO IMA.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
pa kakve jebene veze ima da li je poreklom crnogorac?!?!!?!? mislim(adam se) da ne moze da bude predsednik drzave ako nema njeno drzavljanstvo. vi ste onaj sljam ljudi koji na forumima ubedjuje druge da su crnogorci u stvari srbi, ali ako je neko poreklom crnogorac, onda je vredan prezira od strane srba. i ja sam polumakedonac ili nesto slicno pa opet sebe smatram srpskim patriotom i jebe mi se savrseno za bivsu jugoslovensku republiku!
redova za hleb dodushe nema,ali zato ima mnogo onih koji ako i imaju za hleb nemaju za mnogo vishe od toga.
pa ako si u pravu, onda sam govoris da je sada mnogo boljenego pre! ranije je bilo redova za hleb, mnogo onih sa platom nisu imali ni za taj hleb, a da ne pricamo o necemu vise sto ti pominjes!
jedino sto sam zahvalan ovim sljamovima od SRS-a i SPS-a je to sto su pomogli mom caletu da ode. on je dosao u sukob sa vrhom rafinerije koji je bio u SPS-u samo zbog toga sto nije bio u stranci, nijednoj. kad je trebalo da dobije stan, nudili su mu stranacku upisnicu, kad je trebalo da dobije unapredjenje, isto, kad je pitao kako svi direktori idu na par meseci po libiji za dobre pare dok je on ovde radio 4-5h dnevno vise(remonta), isto. i na kraju mu dozvole da ode na mesec dana i stize mu poruka da pisu peticiju jer on tamo zamisli pljacka svet dok ostali jadni ovde "dirince". tada se oprostio od njih, a posle smene vlasti su mu nudili mesto generalnog....kurac jer suisti ljudi ostali na istim polozajima sem generalnog.

za vreme vaseg rezma bilo ti je uvek uskraceno pravo na zivot. nikad nisi siguran da nece, kad odes u prodavnicu, da iskoce iz zbunja, ubace te u kombi i odvedu na ratiste.
kad si zadnji put cuo/video coveka na ulici sa izvadjenim organima?? ja pre 8 god, ispred zgrade. to se desavalo jednom godisnje ili cesce. ti pricas o potrebama naroda, kako hranu ne mogu da obezbede. navedi mi nekoga ko sebi ne moze jednom nedeljo da obezbedi cokoladu.ja 92. nisam imao za jedan puding nedeljno a bio sam jedino dete u porodici. kad si zadnji put cuo da je vise studenata zavrsilo po bolnicama jer su protestvovali??? ja za vreme slobe i radikala. kada si zadnji put video da je jedan politicar prebio drugog politicara iliili taxistu???kada se zadnji put neki pol. bacio na sred skupstine i koji?secas se? da li je nekoj stranci zabranjeno da se reklamira na RTS-u??? sada nije, a za vreme koalicije SPS-SRS??? sada je inflacja 10% a tada je bila 1000000000000 pa ne znam koliko nula jos. tada nas je mrzeo, apsolutno celi svet, a sada?? pa i sada nas mrzi, a zasto?ljudinas se boje, i za sve tosu krivi samo SRS i SPS! sad bar mogu normalno(kolko0tolko) da odem do neke susedne zemlje i da me ne lincuju.na tom RTS-u su pricane najvece lazi u istoriji! pazi, 93 sloba obecava kako ce za 4 godine srbija biti ekonomski najjaca drzava u evropi!?!?!?!?! prosecna plata pre 6 godina je bila 40e, a sada 270, a cene nisu toliko poskupele. infrastruktura je znatno poboljsana. broj saobracajnih nesreca 4 puta smanjen.to ti kazu svestatistike. mozemo da idemo do skroz sicusnih primera tipa govornice na svakih 600m, renoviranje centara gradova.

a to da je drzava nacionalno ponizena. to moze da bude samo za KiM za koji su opet krivi ovi isti gore pomenuti, i to se zna, a vi mozete to da negirate dokle zelite, samo ne znam kako mozete sa tim lazima dazivite i sebe ubedjujete!

daj mi jedan razlog zasto bi KiM trebalo da ostane pod upravom srbije? zasto bi se to nama isplatilo, a i ako nadjes 1 ja cu tebi naci 10 zbog koji ne bi!

reci mi, po tebi, na koga bi trebalo da se oslonimo kada je u pitanju spoljna politika??? shvatas da nam je neko potreban. sve zemlje imaju podrsku negde. cak i zemlje EU i Britanija, pa ne vidim da su oni nesto ponizeni i da lose zive, a ako ti mislis da jesu, to ne menja stvar, jer se njima jebe za to.
ajde plz. iskomentarisi sve st sam rekao, mozda sam negde i pogresio, mozda se slozimona kraju.
« Poslednja izmena: 17. Okt 2006, 20:14:53 od Kraljevicu Marko »
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
problem nije tvoj cale,problem si ti dechko. ti meni pricash kako je bilo u slobino vreme (malo preuvelichavash ali neka bude) . ali sloba je mrtav,a stanje se ne popravlja bitno za vecinu stanovnishtva . u izvesnom pogledu je josh gore ,bash zbog ljudi kao ti koji misle samo na sebe. ti nikad nisi pomislio na to da vecini stanovnishtva nishta ne znachi bela shengenska viza ,ni ulazak u eu jer jednostavno nemaju para da odu ni do beograda. ti nikad nisi pomislio da bolonjska dekleracija ne znachi nishta onima koji nemaju para da studiraju (chak ni kao budzetski studenti). ti nikad nisi pomislio da evropske konvencije o pravima radnika nishta ne znache onima koji nemaju posao ... shta mislish :zashto je srs 2000.godine imao 5% glasova ,a danas oko 40% ? izadji na ulicu i pogledaj malo lica ljudi i bice ti jasno.

p.s. shto se tiche kosova koje tako lako dajesh ,shta mislish kolika je vrednost samo rudnog blaga te pokrajine ? i kako to da se oslonimo na eu i sad ,kad su nam u svakom spoljno-politichkom pitanju do sada bili otvoreni neprijatelji ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:00:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.