Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:24:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DS  (Pročitano 17880 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6300
@mare.r
Hajde ti nama reci, sta si zakljucio posle ovih devet stranica intenzivne obuke?

Pa vidim da niste za "DS" ,i to stoji! Samo mi nije jasno zasto vam smeta to sto neko hoce da radi u tu neki stranu firmu/fabriku???
Pa kad ovi nasi sve unistise i nema nasih fabrika sto da ne radimo u strane? ? ?  Smile

Ја те разумем, човек је данас спреман на све како би прехранио децу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13


Pa vidim da niste za "DS" ,i to stoji! Samo mi nije jasno zasto vam smeta to sto neko hoce da radi u tu neki stranu firmu/fabriku???

ako hocesh da radish u nekoj stranoj firmi (ili domacoj privatnoj) niko nece da te pita da li si chlan DS , vec samo shta umesh da radish . ovo ti garantujem iz lichnog iskustva . izuzetak su mozda jedino one firme chije gazde imaju unosne dilove sa DS -om (neka pljachka , korupcija i sl ...)  pa moraju da prime neke ljude kao kompenzaciju . mada , za tako neshto ti ne bi pomoglo da budesh obichan chlan mafije (tj DS-a  Smile ) vec da te neko preporuchi .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230


Pa vidim da niste za "DS" ,i to stoji! Samo mi nije jasno zasto vam smeta to sto neko hoce da radi u tu neki stranu firmu/fabriku???

ako hocesh da radish u nekoj stranoj firmi (ili domacoj privatnoj) niko nece da te pita da li si chlan DS , vec samo shta umesh da radish . ovo ti garantujem iz lichnog iskustva . izuzetak su mozda jedino one firme chije gazde imaju unosne dilove sa DS -om (neka pljachka , korupcija i sl ...)  pa moraju da prime neke ljude kao kompenzaciju . mada , za tako neshto ti ne bi pomoglo da budesh obichan chlan mafije (tj DS-a  Smile ) vec da te neko preporuchi .
Ma ima posla u svetu da se oderes od rada. Treba samo da imas komunikaciju i da znas nesto da sljakas.Nista drugo.One koje ja znam, majstore sa znanjem engleskog nijedan nije ispod 3000 evra.Licni ugovori, nit su napustili zemlju, uplacuju penziono u pio i vozi bato.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2011, 21:35:09 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
1, eksploziv mora da bude suv
2. staviti dosta metalnih opiljaka u isti

 Smile
Bolja opcija su keramicki klikeri ne prepoznaje ih detektor metala a isto jebu kevu Smile

 Smile Smile ... ма по сељачки ... ексери и шрафови  Smile
prepoznaje ih detektor metala Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Jura podelila otkaze sindikalcima


Kragujevac -- Poslovodstvo Jure iz Rače podelilo je šest otkaza sindikalnim aktivistima u tom preduzeću, kažu u Udruženju sindikata Srbije Sloga.




Otkaze su dobili troje rukovodilaca i tri člana Izvršnog odbora Udruženih sindikata Srbije Sloga koji su zaposleni u Juri.

Potpredsedik sindikata Sloga Jovan Đurić je rekao da je otkaz uručen predsednici i potpredsednici sindikata Neli Obradović i Marijani Ilić i sekretarki Veri Petrović.

Prema njegovim rečima, predsednica i sekretarka sindikata se terete da "nisu sprečile iznošenje u javnosti informacija o problemima u firmi iz centrale sindikata, a koje, kako je obrazloženo, štete ugledu preduzeća“.

Potpredsednica sindikata je dobila otkaz jer je, navodno, samoinicijativno zamenila smenu. Bez posla su ostala i trojica članova odbora sindikata, jedan zbog, kako je rečeno, rasprave sa liderom, a ostala dvojica zbog korišćenja bolovanja.  Smile

Đurić je istakao da sada u Juri i ne postoji sindikat jer su preostali članovi odbora "pod pritiskom poslodavca" odustali od sindikalnog rada. U Juri radi više od 1.000 radnika, a sindikat Sloga ima 120 članova.

On je rekao da je o otkazima u Juri obaveštena inspekcija rada i da će naredne nedelje o tome razgovarati i sa nadležnima u Ministarstvu rada.

Načelnik odeljenja inspekcije rada Šumadijskog okruga Prvoslav Milenković je potvrdio da su stigle tri prijave zaposlenih u Juri koji su donili otkaze.

"Uspeli smo da vratimo na posao sekretarku sindikata Veru Petrović dok smo dva zahteva odbili s obzirom da su otkazi u skladu sa pravilima kompanije", rekao je Milenković.

On je objasnio da su odbijene prijave radnika koji je okrivljen za nasrtaj na lidera u firmi, kao i prijava potpredsednice sindikata koja se tereti da je sama zamenila smenu i da o tome nije bio obavešten njen rukovodilac. Svi otpušteni radnicu su podneli tužbe nadležnom sudu.

Prema rečima Milenkovića, simptomatično je što disciplinu u Juri krše samo sindikalni aktivisti. Od poslovodstva Jure u Rači u poslednja dva dana nije bilo moguće dobiti komentar o uručivanjem otkaza sindikalnim rukovodiocima, jer su "nadležni za davanje informacija u Nišu gde obavljaju razgovore sa budućim radnicima u tamošnjoj kompaniji".

Izvor: B92

-----------------------------------------------------------------

Inace, ovo se odlicno uklapa u ovu vest od pre nekoliko meseci...

Citat
- Direktor „Jure“ Lukas Nam rekao mi je da neće dozvoliti formiranje nikakvih sindikata, a ko to bude pokušao, dobiće otkaz. Kad sam ga podsetio da mora da poštuje Zakon o radu, on mi je rekao da će gledati da poštuje zakon i da oni imaju nameru da osnuju neke komitete - kaže Gajić, koji tvrdi da su radnici uplašeni jer ne znaju kako će se izboriti za svoja prava bez sindikata.

Iz kabineta generalnog direktora „Jura“ Lukasa Nama Kuriru je saopšteno da, ukoliko je to po zakonu, oni ne mogu da zabrane rad sindikata, ali će ga ignorisati.

Mladjo care!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
Pa ovo je ocekivano Smile Svi znamo kako posluju azijati .... Dobili smo sta smo hteli.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Citat
i trojica članova odbora sindikata, jedan zbog, kako je rečeno, rasprave sa liderom, a ostala dvojica zbog korišćenja bolovanja.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Zanimame ako neko zna da mi kaze da li "Demokratska Stranka" ima predstavnistvo u Nisu,i gde se nalazi?

Imaš moju punu podršku za učlanivanje... Smile

   


P.S.
Samo što me šlog nije strefio kada sam video da je nakon par sati slika "nestala" i da je ispalo da afirmativno govorim o žutom preduzeću... Smile
« Poslednja izmena: 21. Feb 2011, 03:02:38 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Pa ovo je ocekivano Smile Svi znamo kako posluju azijati .... Dobili smo sta smo hteli.

Nemam ja nista protiv Azijatskih zutaca. Oni su takvi kakvi su i to je njihova stvar....ako im se tako dopada da zive i rade, ko sam ja da ima kazem drugacije.
Stvar je u tome sto nasa zemlja nije u Aziji i ima zakone koji striktno zabranjuju takvo ponasanje poslodavca, ali im nasi DS zutaci to dozvoljavaju, da bi mogli da seru kako su doveli "investitora", otvorili radna mesta i pokrenuli neku "proizvodnju"....a to sto taj otvoreno krsi zakone (i time se jos hvali u medijima) i ophodi se prema zaposlenima kao prema stoci i placa ih kao da zive u Aziji, nije bitno....bitno je da "investicije, radna mesta, pokrenuta proizvodnja" zvuci dobro u medijima.

Azijatskim zutacima svaka cast, oni su takvi kakvi su....Nasim DS zutacima bih ovom prilikom zeleo da se najebem majke Smile  Smile
« Poslednja izmena: 21. Feb 2011, 12:00:56 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:24:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.