Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:12:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DS sa LDP  (Pročitano 7441 puta)
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Nisam znao da je NIN postao politicka partija.
Izdaja je olicena u vama,Milosevicu...Samo su drugi razlozi u pitanju.
Miloseviceva garnitura je rasprodala srpske zemlje i opljackala narod,a vi hocete da ih poklonite teroristima i domacim kriminalcima a sve u cilju evropskih vrednosti integracija i sveopsteg boljitka zemlje. Smile
Upotrebi jos jednom "uvrnuti um" pa ce morati stici sankcije.
Frustrirani nesrecniku.Idi jebi nesto bice ti lakse, umesto da onanises na svog idola.


Vidim pogodilo te... Zato što je istina ili zato što nije?
Rekao bih zato što jeste.
kNIN nije partija, ali je dobar identifikator negativnih vrednosti.
Upravo taj milošević koga si pominjao je vaš prethodnih od koga se VI ne razlikujete ni najmanje, osim što sebe ne nazivate socijalistima. To je ista ta ludačka politika koja je Srbiju zavila u crno.

LDP i DS su u tom slučaju pravo rešenje, penicilin za vas.

Citat
Reci ne Cocacolazijaciji!

 Smile
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
S obzirom da se LDP izdaje za levicarsku partiju, verovatno bi trebalo da se zalaze za borbu  protivu globalizacije (u negativnom smislu)...
Ali.. tesko je boriti se protiv glavnih finansijera... Smile

« Poslednja izmena: 07. Mar 2007, 12:28:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Gde se to LDP izdaje za levičarsku partiju?
Kako liberalna partija u evropi može biti levičarska?
Pobrkala si nešto anea. Smile

A finansije sa zapada dobijaju oni koji su bliski američkoj ambasadi. Pre tri godine su to bili DSS, Otpor i g17 jer je onaj kriminalac montgomeri hteo da od njih pravi vladu. Danas su to DS, LDP, SPO, DSS i G17 jer polt sa svima njima računa.

Ali kada pogledaš finansije sa zapada ili novac ruske mafije i sadamovih ubica u SRSu izbor je jasan.

IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
A... pa, cekaj... liberali su verovatno desnicari...  Smile

Svakog dana covek nauci nesto novo...

PS. Jedan vas clan\simpatizer tvrdi da ste vi ultralevicarska partija... Smiley
Kapiram.. uzasno je tesko biti levicar pocetnik...
Uvek je tu dilema - pare ili borba protiv globalizacije... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Nisam znao da je NIN postao politicka partija.
Izdaja je olicena u vama,Milosevicu...Samo su drugi razlozi u pitanju.
Miloseviceva garnitura je rasprodala srpske zemlje i opljackala narod,a vi hocete da ih poklonite teroristima i domacim kriminalcima a sve u cilju evropskih vrednosti integracija i sveopsteg boljitka zemlje. Smile
Upotrebi jos jednom "uvrnuti um" pa ce morati stici sankcije.
Frustrirani nesrecniku.Idi jebi nesto bice ti lakse, umesto da onanises na svog idola.


Vidim pogodilo te... Zato što je istina ili zato što nije?
Rekao bih zato što jeste.
kNIN nije partija, ali je dobar identifikator negativnih vrednosti.
Upravo taj milošević koga si pominjao je vaš prethodnih od koga se VI ne razlikujete ni najmanje, osim što sebe ne nazivate socijalistima. To je ista ta ludačka politika koja je Srbiju zavila u crno.

LDP i DS su u tom slučaju pravo rešenje, penicilin za vas.

Citat
Reci ne Cocacolazijaciji!

 Smile
Ko smo to MI?Ja ne znam o cemu ti pricas covece.Sta ja imam da se indetifikujem sa bilo kim.Ja partiju nemam,razumi to.
To radis ti i ostalo smece iz tvoje partije.
Jeste,pogodilo me je to sto je omladina koja je glasala za vas toliko neosvescena i povodljiva.
Pogodilo me je to sto u drzavi Srbiji i njenom parlamentu sede kriminalci(iz svih partija pa i iz tvoje),separatisti (vojvodjanski,siptarski),kao i ljudi koji ih svesrdno podrzavaju (to bi bio Ceda).
I sto isti ti hoce meni da pricaju ko je lopov ko ratni zlocinac...
Vi ste bitange i marginalci(Ceda,Pepika Korac,Natasa Micic,Nenad Canak,Vladan BAtic) koje ce Srbija po prirodnoj selekciji odstraniti u vidu izmeta kroz par godina(kao i organizam koji se posle teskog pijanstva oslobadja stetnih materija)
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
A... pa, cekaj... liberali su verovatno desnicari...  Smile

Svakog dana covek nauci nesto novo...

PS. Jedan vas clan\simpatizer tvrdi da ste vi ultralevicarska partija... Smiley
Kapiram.. uzasno je tesko biti levicar pocetnik...
Uvek je tu dilema - pare ili borba protiv globalizacije... Smile

Liberali su ekonomski desničari, ali kada su društvene teme u pitanju onda su levičari.
Taj što ti je to rekao može to tako da vidi i želi, to je najmanji problem.
Boriti se protiv globalizacije je isto što i boriti se protiv smene dana i noći. Globalizacija nas ne pita da li treba da se doodi nego je spontan proces.

Stevkec, naravno da te pogađa i treba da te pogađa jer je to što sam ti rekao tačno.  A tek će da te pogađa jer sve više ljudi shvata ovo što ti ja pričam i to ćeš sve više slušati. To se vidi i po broju psovki koje koristiš.

Tvoje ideje, koje prenosi list iz tvog potpisa su rak za svako društvo, a mi na žalost vidimo dokle taj rak može da donese. Da nije bilo takvih danas bi Srbija bila uspešna i poštovana zemlja. Umesto toga Srbija je odbačena i bori se da vrati svoj obraz da bi takvi kao ti prosipali nekakve priče o izdajnicima i patriotama. E baš zato što ste rak ovo je bitka ili vi ili Srbija, a ja Srbiju ne dam vama. U to možeš biti ubeđen.

Ni tebi ni mafijašima i bitangama koje drže kNIN.

Srbija će za par godina biti na putu da postane deo EU jer je to budućnost za građane ove zemlje, ali niko nikad neće zaboraviti zlo koje ste joj naneli. I nemoj da se vadiš da nisi član ni jedne stranke jer je to potpuno nebitno. Ti si deo te priče koja je ovu zemlju dovela na rub opstanka.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Da si dobro procitao ono sto sam napisao,kao sto nisi,Video bi da ni jednu psovku nisam napisao kao i da nisam rekao da me je pogodilo ono o cemu ti trabunjas(jer se vidi da si izgubljen u nekom svom svetu bajki),vec me je pogodilo to sto postoje ljudi kao sto si ti,koji bi svoju zemlju (koju ti kako kazes nikom neces da das Smile Smile Smile) prodali za saku dolara,gej paradu i bezuslovni ulazak u EU.
Pun si mrznje i to se lepo vidi u tvojim porukama i zesci si provokator na cije gluposti se bas puno ni ne obazirem kao ni ostali normalni ljudi sa ovog foruma.Muka mi je vas stranackih vojnika koji nista ne mozete da sagledate van stranacke direktive i zvanicnog stava stranke (ili partije).Ja volim da imam svoje misljenje koje je nekad dobro nekad lose i nisam niciji "glasnogovornik" i citac transkripata predsednika stranke.Kao ti.I zato Smile
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Eeee bre, ovu zemlju ste vi prodali za vaše bolesne snove o velikoj Srbiji koji su se sveli na jezdu, dafinu, zajam, bambilend, košavu. Sve što je vredelo u ovoj zemlji uništili ste da bi Vučić i Nikolić mogli da dobiju skupe stanive u Beogradu dok su ostali ljudi sedeli po skloništima, pod bombama koje su došle zbog vaših bolesnih politika. Sad pokušavate opet na istu foru da prevarite ove ljude i da ih ubedite da su vaši ciljevi zbog kojih su oni sve izgubili i njihovi ciljevi.

Onda kada budete suočeni sa tom istinom onda kukate, pljujete, pretite a sve u cilju da se ta istina zamaskira. Razni Reljići, Vrzići, Koštunice, Miloševići, Vučićvići i slična gamad ovu zemlju vide samo kao paravan za svoje izgubljene bitke.

Ovi ljudi zaslužuju bolje. Zaslužuju da žive normalno, da imaju dobar posao i platu, da putuju, da uče, da upoznaju druge ljude i kulture. Umesto toga vi im nudite ropstvo vašim propalim i bolesnim idejama. Zato vas i ima sve manje. Otud uvrede i histerija.

http://www.youtube.com/watch?v=k9j6WpuLBtY
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Volim Srbiju. Govorim istinu...

Zodijak
Pol
Poruke 106
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Joj Anea, ne pricaj svasta... LDP protiv globalizacije? Joj! Vise ne znaju sta da izmisle, pa smo rasisti, fasisti...
btw. Postoje Liberali desnicari i levicari cisto da se zna, a u necemu treba biti levicar, a u necemu desnicar.
I jos ovo, ako necete da glasate za DS, za koga cete? Za kostunicu? Radikale? Takvi i ne trebaju DS-u iskreno.
Nikom ne smeta sto kostunica NPR. sve koci, prekida pregovore, ne sardjuje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
Ukoliko DS udje u koaliciju sa LDP mislim da ce doziveti pravi debakl na izborima.
Proce kao LDP sada.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:12:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.