Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Да ли је Србија, лоповска држава?
Да
91.1%  (41)
Не
4.4%  (2)
Не знам
4.4%  (2)
Ukupno glasova: 45
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Држава лопова?Три примера.  (Pročitano 10954 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
A šta smo mogli da uradimo, kad se nismo pitali mi? Kako smo to mi krivi? Imali smo sranje koje se zvalo socijalizam (koje će se na kraju ispostaviti i kao najbolje) gde su vladali jedni, a na položaje postavljali svoju bagru koja ponekad i nije znala da upravlja, ali je znala da tapše i ljubi skute.
A sad imamo nešto što se kao zove demokratija, gde imaš izbor od više njih, od kojih ne znaš ko je veća bagra, a sve bivša komunistička deca, koja su vrlo brzo postali "na prs' u dupe" sa bivšim direktorima i muljatorima.
I šta se tu mi pitamo? Misliš da treba da blokiramo puteve, štrajkujemo, ne razumem? Pa štrajkovali su mačvani zbog niske cene svinja, pa poslali specijalce da ih sklone s'mosta. Da ratujemo? Za koga, ko da dođe na vlast, opet neka krvopija, koja će da te laže i skida kožu s'leđa?
E zato ja nisam ni za koga, i nikom ne verujem, antiglobalista sam, i svim srcem priželjkujem da Venus projekat počne da se gradi, ali ne verujem da ću takvo nešto doživeti.
Sa ispod 30% izlaska na biralista ne bi imali nikakav legitimitet. Jedan primer.
Seljaci da ne isporucuju nijedan proizvod na veresiju, drugi primer.Isplata monetalna. To bi za pocetak bilo dovljno. Promena izbornog komunistickog sistema.Recimo.Sto sira mogucnost samostalnih kandidata, sa mogucnosti opoziva, na tacno definisan nacin. Evo za pocetak.
Ovako ces stalno da se klanjas nekom zlatnom teletu (Ds-Boris Tadic, DSS_ Vija Kostunica, SNS- Toma nIkolic, LDP- Cheda Jovanovic, g-17 Mladjan Dinkic) a zlatno tele ce da odredi chause koje ce ti biti predstavnici, legitimno izabrani 'voljom naaaaaroda'.
Eno ti onaj Milivojevic: igra karte na laptop, vozi Bendzu i smeje ti se u lice.Pa zar ne moze da ima procedura da se otera u pizdu materinu zauvek iz svake politike? Treba cekati nove izbore da ga Tadic udomi negde gde ce jos vise da strvinari?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Epiphany 2.26
mob
Samsung Galaxy S10
To što ti kažeš je lepo, ali ima jedna začkoljica - mi Srbi smo nesložni, i svako misli da je najpametniji. A i volimo verovati u bajke. A ja i ne znam da li je narod toliko lud da nas i 30% izađe na sledeće izbore, ako jeste, onda nek' mu bude. Ja svakako neću, osim ako ne vidim nekog novog ko može da mi ulije poverenje, tipa Branka Pavlovića, pre par godina, koji je šutnut iz agencije za privatizaciju kad nije hteo da igra po Donkićevim pravilima, i da piše nameštene tendere. E zato ga nema nigde, sem na ponekoj regionalnoj televiziji, a čovek je fenomenalan ekonomista, ova gowna tipa Đelić, Dinkić, Jelašić, Pitić - nisu mu ni za mali prsti. Al' džaba, ne mož' pametan i čestit čovek kod nas da se progura, gowna zakrčila put, a i lepše lažu.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N93
Eno ti onaj Milivojevic: igra karte na laptop, vozi Bendzu i smeje ti se u lice.Pa zar ne moze da ima procedura da se otera u pizdu materinu zauvek iz svake politike? Treba cekati nove izbore da ga Tadic udomi negde gde ce jos vise da strvinari?

Hahahahah Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
To je sve bilo od 45-e naovamo, samo sto se nije videlo.
Recimo ogromni zajmovi koje smo dobijali, su se pretakali u velike investicije.
Nabavka se vrsila od strane 'podobnih' i recimo na 300 miliona opreme samo 1% je 3 miliona.
A komision ide i do 10%. Koliko se njih nadovezalo recimo na 30 miliona, a to je mala svota nad koliko se gradilo i ugovaralo.
Slovenci su u Srbiji gradili montazne vikendice kojekakvima, koji su sklapali ugovore za Iskru i ostale forme iz Slovenije.
Zvali na slubeno putovanje u Ljubljanu i u dopisu je pisalo: ponesite i pasos. To je znacilo odvodjenja u shoping u Italiju ili Austriju.Nis je imao opremu za busotine po celom svetu (Libija, Angola, Irak, Sirija).
Buse po nekoliko kilometara u dubini i kad treba nafta da sikne, kazu: nema nista. Dodju ameri sa Iron works Chikago, uplate komision i buse jos par metara i nadju naftu. Postanu naravno koakcionari busotine.Nasi ljudi stave pare u dzep, pa u mesto da drzava bude koakcionar on gradi sebi vile i palate.
Kada je sistem propao, onda se sve institucionalizovalo preko Jul-a.
Svi danasnji privatnici (osim ovih pravih, sto nesto pokusavaju) nisu kintu ulozili u opremu.
Sve je to drustvena oprema citavu anatomiju mogu napisati, ali mi je dosadno.
U Srbiji se trgovalo oko poslovanja ovako: ostavi to nama i tebi evo bezninska pumpa zauzvrat.
Biraj, benzinska pumpa ili metak.
 Smile Smile Smile
Ovo traje 65 godina, pa je zato i drustvo toliko pokvareno.

E, sada to stoji. E, sada, Slovenci su radili za sebe i svoju dezelu, slabo je kod njih bilo vikendaja za neke svoje snobove, slabo su se raspordali i kad su usli u EU. Imali su kilu kritika jer su maltene sve sto su mogli podelili svojim radnicima a ono sto je ostalo mogli su stranci da kupe, al su se pravili gluvi pa su opet usli u EU, nisu im ovi mogli nista. A Srbiju cimaju em za ovo, em za ono, jer znaju da kako god obrnes, lopovi caruju pa sto vise otezes, to ce vise razdeliti strancima za susku, vile i dobra auta. Veli, misle ako nece oni doce drugi lopov. Zalosno al ispravno im je misljenje.
A Janezi su i tada znali kako "juznjaci" funkcionisu i nisu pogresili. Meni je jedan Nemac pricao kako je pogadjao neke poslove u Srbiji za vreme Juge, sve su mu obecavali i na kraju je ispalo da je trebo da podmazuje cak sefa magacina pa im je pretio tada privrednoj komori, zavrsio ugovor i nije ga vise obnavljo. A ovi su sigurno govorili "Ko hebe svabu kad nece da podmaze"

Да ли је држава Србија,лоповска држава????
И зашто је лоповска?????

pa ne moze se ocekivati da se u drzavi koju vode tadic§co sprovodi zakon i propagira moralno ponashanje i poshteno poslovanje  Smile . judeo-liberalni kapitalizam vec sam po sebi stavlja pohlepu na prvo mesto ,a kod nas su pored toga na celnim funcijama ljudi najgoreg kova . shodno tome , prirodno je da kad imamo takav "vrh" koji diktira celokupnu situaciju i rezultati moraju da budu odgovarajuci .

Pa nije bre lopovluk nastao juce nego je trajao dooosta dugo, ovo je samo nastavak, nije ni repriza, kontinuitet.
Pre kad je bilo sve svacije i nicije, svi su bili prisiljeni da kradu. Ljudi su vukli cigle, farbu, metal, sve iz fabrike. Ako ne krades, svi misle da ces da cinkas pa pocne izbegavanje pa onda i ti pocnes. A ajde prijavi nekog pa ti padne cigla na glavu, a direktora da prijavis, ode ti na robiju. A ovo danas nista novo. Samo je manje toga za kradju pa upadljivije. Glavonja je pokro deviznu stednju, penzioni fond, krali su cak na pomoci za izbeglice. Da ne pricam naftu, cigarete, lekove, pa do dubioznijih stvari kao oruzje i narkotici, uz to jos dodati i one kasarne sa gomilom opreme i naoruzanja sto su se "predale" u Hrvatskoj i oruzje sto je "ostavljeno" u Sloveniji.
A gde je taj kes? Nesto u crnoj rupi. A ovi danas kupe eto ostatke jer znaju, kad dodju stranci i pokupuju sve nece biti vise kradje.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Slovenci su nama bili brana hrvatskom separatizmu. Mi smo nasli bas sa njima, po nalogu Slobe da se zameramo i mrzimo i to svesno, jer njemu nije trebala brana, njemu je trebao separatizam da opljacka zemlju. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2009, 12:45:53 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Slovenci su nama bili brana hrvatskom separatizmu. Mi smo nasli bas sa njima, po nalogu Slobe da se zameramo i mrzimo i to svesno, jer njemu nije trebala brana, njemu je trebao separatizam da opljacka zemlju. Smile Smile Smile

Pa glavonja im se nije zamerio neg povuko JNA, nesto opreme ostavio i strpo pare u dzep jer janezi nisu nesto mirisali to sto glavonja i krivousti planiraju. A obican narod jurisa za predele kojima istice rok trajanja. I onda dodje krivousti `95, istera narod iz kuca jer ima tapiju na to, kupio jos davno u Karadjordjevu. Dzaba sto je tvoja kuca kad te je glavni bos prodao.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Slovenci su nama bili brana hrvatskom separatizmu. Mi smo nasli bas sa njima, po nalogu Slobe da se zameramo i mrzimo i to svesno, jer njemu nije trebala brana, njemu je trebao separatizam da opljacka zemlju. Smile Smile Smile

Pa glavonja im se nije zamerio neg povuko JNA, nesto opreme ostavio i strpo pare u dzep jer janezi nisu nesto mirisali to sto glavonja i krivousti planiraju. A obican narod jurisa za predele kojima istice rok trajanja. I onda dodje krivousti `95, istera narod iz kuca jer ima tapiju na to, kupio jos davno u Karadjordjevu. Dzaba sto je tvoja kuca kad te je glavni bos prodao.
Pa nije tu vojska u pitanju, to su resili deset slovanackih batinasa. Pobedila petu silu, dok si rekao keks. To je posebna prica na sta si trosio stotine milijardi.

Tu je u pitanju bojkot slovenacke robe, silovanje neke mrznje prema njima.
Njih je na Kosovu interesovalo trziste, sve si mogao sa njima da se dogovoris. Oni nikada nisu bili pizde ko hrvati.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
pored ovolike cene benzina i nafte NIS izgubio,ustvari drzava uvek gubi a mi uvek dobijamo Smile Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.