Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:02:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugi brak  (Pročitano 42036 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Venus in the Ninth House    9th hs
Venus in Gemini   
Venus Opposition Neptune   
Venus Trine Pluto   
Venus Trine Jupiter   
Venus Trine Mars   
ovo je sve u mojoj 9 kuci, a u osmoj nista, u 3 kuci samo neptun...
 Smile
mozes mi molim te kako pomoci da poblize ovo razumem?
Pa VIII polje govori o situaciji nakon okoncanog prvog braka.Ukoliko je VIII polje dobro aspektovano,a IX lose,to moze znaciti da toj osobi ne odgovara da udje u drugi brak i da ce biti zadovoljna situacijom kakva jeste.
Ono sto hocu da kazem je ,recimo ako se tu nadje Venera u dobrom aspektu sa Uranom,ta osoba ce biti zadovoljna slobodnom vezom,neobicnim,uzbudljivim,nezavisnoscu... i nece imati potrebu da stavi na papir taj drugi brak.
« Poslednja izmena: 10. Avg 2007, 22:36:06 od nives5 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Mislim da je najbolje da prvo pogledas u kom znaku pocinje tvoje 7 polje i kakva je situacija sa njegovim vladarem,tj. da li postoje predispozicije za 2 ili vise brakova,pa ako se ispostavi da je moguce vise brakova,pogledaj vladara 9 polja i njegove aspekte a zatim planete u 9.
Sto se tice tvoje Venere,ona govori o jakoj seksualnosti(trigon sa Marsem),ljubavima koje mogu biti fatalne ali i tajne(trigon sa Plutonom),a kako je u Blizancima moze dati paralelne veze mozda na nekom kracem putu,u komsiluku,inostranstvu, a jos trigon sa Jupiterom koji voli da "siri i uvecava".Kako je Venera u opoziciji sa Neptunom,prevare se uvek otkriju.

Da li se tvoja veza sa momkom sa kojim si zivela moze gledati kao brak? Smile
Pogledaj 6 polje koje predstavlja period prelaska iz veze u brak,ako je u Ribama,a ti imas Veneru u opoziciji sa Neptunom,koji je u 3 polju,to moze znaciti da ste se razisli zbog otkrica neke prevare,na nekom kracem putu...ili da ti je spao veo sa ociju koji ti je nametnuo Neptun i konacno uvidela stvari u pravom svetlu.
U tom slucaju mislim da tvoje 7 polje nije ispucano jer do braka nije ni doslo,odnosno nisi stigla do 7 polja vec da si stala na 6. Smile bar ja tako mislim.
Gledajuci samo Veneru i njene aspekte,postoje predispozicije za vise brakova,kako je Venera u Blizancima i 9 polju,a i u trigonu sa Jupiterom koji je prirodan vladar 9 polja,ali mislim da je najbolje da prvo analiziras 7 polje i njegovog vladara,pa ako u njemu prepoznas bivseg,onda pali na 9. Smile
Osobine i karakteristike drugog muza,mozes gledati kroz znak i vladara 9 polja.
Uzmi ovo sa rezervom,ne vidim natalnu,pa je sve uopsteno  Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Evo pogledajte prvo pokazatelje razvoda prvog braka ( ako uopste imate i prvi brak )paonda vidite hocete li imati drugi brak! Smile

Obicno se kaze:

-Descendent u dvojnom znaku: Blizanci, Strijelac, Ribe
-vladar 7.polja (generalno polje partnerstva, braka) u plodnom znaku
-Venera u Ribama ili u 12.polju -moze ukazati na dva ili vise brakova. Valjda zato sto su Ribe dvojni znak i prirodno 12.polje zodijaka (tajnovitost, sklonost tajnim ljubavima, paralelnim vezama)
-5. ili 7.polje polje u Vodoliji (iznenadne ljubavi, nagli prekidi...) nesposobnost vezivanja "na duze staze"
-kazu da je najvise razvedenih medju Lavovima ili Asc Lav
-osobe rodjene u znaku Vage (prirodno polje partnerstva) i Asc Vaga, su nesposobne zivjeti same. Valjda zbog vladara Venere. Obavezno ulijecu iz veze u vezu, iz braka u brak. "ljubav je uslov postojanja"
-Venera (kao prirodni vladalac Vage =partnerstvo) u konjunkciji ili u kvadratu s Uranom (nagli, neocekivani obrti) i Plutonom (famoznost, privlacnost)
-Neptun u 7.polju (daje zamagljenu sliku o partneru, idealizaciju), ako je Neptun retrogradan - ima "nade" za ponavljanje greske u izboru partnera
-Pluton (u simbolici masovnosti) u konjunkciji s Venerom, vladarem 7.polja ili njegovim dispozitorom
-vladar 9.polja (drugi brak) u 7.polju (generalno polje braka, partnerstva), neki astrolozi tumace da moze donijeti dva braka. Ili: prvi brak ce biti prekinut zbog paralelne veze, koja ce ce se zavrsiti brakom
-Uran u Vagi. Negdje sam procitala: cuvajte se generacije '70-'75. godiste, jer rasturaju i svoje i tudje brakove.
-Uran u 7.polju obicno donosi "brz brak" - brzu odluku za stupanje u brak, ali ujedno i nagli raskid. Neobican partner.
-Uran i Pluton u 7.polju, mogu donijeti i smrt supruznika. Neobjasnjiv rastanak ili tzv. visa sila.
-Juzni mjes. cvor (gubici) u 7.polju

Naravno, potrebno je vise pokazatelja. Ako se neko pronasao samo u 1-2 aspekta ne znaci da ce se razvoditi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
recite meni nesto. . . drugi brak dal stoji,koji znak bi mogao biti partner,kakav itd. . . rodjena sam u Bgd,08. 03. 1075 :frown:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
Pa hajmo jos tumacenja i korisnih infos o drugom braku?!! Smile
Izgleda da nas ima dosta koji smo na neki nacin potrosili bilo u vezi bilo u braku onaj prvi tj.VII polje ili je to ipak tema bas za VII polje jer  Smile :wave:andjella spomenu da su se njoj desile 2 bitne veze bas u VII polju?? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi ja sam zivela sa momkom tri godine, i to mi izgleda ode na prvi brak Smile. Sta mislite hocu li se ponovo udati, jer ja sama ziveti ne mogu, navika je cudo Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

natalna karta milena.gif
(27.48 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share


Uploaded with ImageShack.us
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Ljudi ja sam zivela sa momkom tri godine, i to mi izgleda ode na prvi brak Smile. Sta mislite hocu li se ponovo udati, jer ja sama ziveti ne mogu, navika je cudo Smile
Spusti loptu na zemlju. Malo si pozurila sa brakom i u njega usla brzo. Ljubavna strana tvog zivota ocekivala je od tebe zrelost i ozbiljnost. Obzirom koliko godina imas rano je bilo za brak. Ovo sazrevanje bi trebalo kod tebe da promeni nacin razmisljanja i stavove na ljubavnom planu. Razum ce morati da ima malo vecu ulogu u buducnosti. Za ljubav interesantna je druga polovina sledece godine, a brak bice tek kad skupis snage. Pozdrav
« Poslednja izmena: 10. Okt 2007, 01:16:09 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala puno na brzom odgovoru Smile. Ali mislim da nisam ja bila toliko nezrela za taj nas zajednicki zivot vec izgleda on, s obzirom da je odlucio sve to da prekine zbog druge devojke u koju se ludacki zaljubio. A veza je trajala osam godina bez prekida. Ali tek posle sam shvatila da zivot nije bajka, valjda je to sazrevanje. Hvala jos jednom Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Uploaded with ImageShack.us
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ima li on predispozicije za drugi brak? Inače bitno je da naglasim to da je on još uvek u prvom braku koji je katastrofa, tako da je pomišljao na razvod. Rođen je 12.04.1969 u 10.30h Kikinda





« Poslednja izmena: 09. Dec 2007, 12:40:23 od adali »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze li neko da mi pogleda 2. brak...? prvi je ispucan ... specificno mi je sto je 9. kuca povezana sa 7. ... vladari u konjukciji ... pa ne znam sad kako to objasniti ... i sve se prozima kroz aspekte i vladara 7. .. tj. orvog braka... Smile

evo link do karte... inace kao sto vidite pokazatelja za vise od jednog braka ima na pretek...

http://s233.photobucket.com/albums/ee29/Dijance26/?action=view&current=carta.gif
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:02:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.