Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:34:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugarica se oseća na znoj  (Pročitano 11217 puta)
05. Maj 2009, 21:08:42
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Mada niko ne očekuje da svi oko njega mirišu na neki parfem, malo kome će se dopasti i da bude u blizini nekoga ko se izrazito oseća na znoj. A posebna vrsta problema može da bude ako se neko vama drag, recimo, vaša dobra drugarica, konstantno oseća na znoj.

Znate tu devojku "sto godina", super je kao drugarica, baš se lepo družite s njom. Samo, eto, postoji ta nezgodna stvar u vezi s njom - izrazito se oseća na znoj. To ne primećujete samo vi, primećuju svi oko vas. Momci joj se podsmevaju zbog toga, neki imaju i baš grube komentare, a ima i devojaka koje nisu nimalo nežne ni fine kada komentarišu "miomiris" koji se širi od vaše drugarice. Plus, pošto se družite s njom, neki dobacuju neprijatne komentare i vama, a nije mali broj ni onih koji vam u poverenju kažu da bi trebalo da stavite drugarici do znanja da se oseća na znoj i da bi bilo dobro da preduzme nešto u vezi s tim. Prilično neprijatna situacija - vašoj drugarici sasvim sigurno nije svejedno kad joj se podsmevaju, a ni vi ne uživate u celoj stvari.

Šta u takvoj situaciji? Malo je nezgodno reći nekome: "Izvini, ti smrdiš", ili nešto u tom smislu. Onima koji joj se podsmevaju to očigledno nije nezgodno, ali ona nije njihova drugarica, vaša je, i ne želite da joj dodatno povredite osećanja (mada vam svakako ne bi smetalo kad se ona ne bi osećala na znoj).

Za početak, postavlja se pitanje zbog čega se ona toliko oseća na znoj. Da li se radi o nedostatku lične higijene? Možda se njena porodica drugačije ponaša, nemaju običaj da se redovno tuširaju, i ona se samo ponaša kao i ostali u njenoj kući? Ako se o tome radi, svakako da joj ne treba reći da je njena porodica prljava niti da rade nešto pogrešno; umesto toga, možete da joj stavite do znanja, "onako slučajno", da postoje i drugačiji običaji, recimo, da kažete da ne možete da zamislite da dođete u školu a da se pre toga ne istuširate i da nakon toga nanesete svoj omiljeni dezodorans, to vas baš oraspoloži.

Nedostatak lične higijene ne mora da bude razlog zbog kojeg se neko izrazito oseća na znoj. Mogla bi da bude i stvar hormona. Neko bi na ovo rekao: "Ma daj", ali zaista ima onih koji se istuširaju pre izlaska iz kuće - budete kod njih u to vreme, znate da su se istuširali - i dok stignu do škole, već se izrazito osećaju na znoj. I nikakvi dezodoransi ni parfemi ne pomažu. Ljudi su čisti, uredni, paze na ličnu higijenu, ali dok im ne prođe taj period "divljanja hormona", ništa povodom toga ne mogu da učine. Šta ako se o tome radi? Jedino što ona može da učini jeste da bude strpljiva i čeka da to prođe, da joj se hormoni stabilizuju (naravno, da i dalje redovno održava ličnu higijenu). A što se onih koji se podsmevaju tiče, u nekoj meri bi moglo da pomogne da im se kaže da je to kod nje na hormonalnoj osnovi; neki ljudi će shvatiti da je to nešto što ona ne može da promeni, nije ona tu ništa kriva, i prestaće da joj se podsmevaju. A oni koji nastave? Njih ignorisati, nekad ih, ako je izvodljivo, "poklopiti" duhovitom opaskom, i biti podrška drugarici koja ima problem pred kojim je bespomoćna - prijateljska podrška će joj svakako mnogo značiti.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
"Izvini, ti smrdiš"
Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja sam rekla jednoj drugarici da smrdi, ali to nista nije pomoglo.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Verovatno da joj kazes i da je tvor ne bi pomoglo  Smile
Ja zasmrdim samo pri povecanom procentu nervoze  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
gas maska je iz raja izasla...ni hirurske maske nisu za baciti, a imas i sjajno opravdanje da je nosis u vrijeme ovog praseceg gripa...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ja obicno ne govorim ljudima da smrde... Smile
Praktikujem ili da uljudno cutim, ili da gledam da se udaljim na bezbednu razdaljinu.
Ako sam bas primorana da to trpim, prezivim nekako jer - inace, adaptacija na bilo koji miris traje oko 40 sekundi, pa posle toga moze do sutra da smrdi, necu registrovati.

Niko od meni bliskih ljudi, srecom, ne smrdi  Smile (kako ovo dobro zvuci  Smile ), pa nemam problema s tim.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
postoje ljudi koji imaju jaci znoj. osecaju se i posle tusiranja. tako da nisu oni krivi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
1 linija odbrane je tus - redovan
2 stik i dezedorans
3 antigljivicna sredstva Obytin ili Canesten, jer gljivice stvaraju onaj teski smrad

4. ako ni to ne pomogne omca o plafon i cao...

uh,  stvarno ne mogu ljude koji smrde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ja imam jako osetljiv nos i uvek osetim kad neko smrducka .Naravno,uvek je neprijatnije meni nego njemu ali naucila sam da na lep nacin stavim do znanja da je rexona  sada jako moderna i zaista su me poslusali .Ne razumem  nikako kako oni sebe ne osecaju  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Evo npr ja se stravicno znojim... to su litri i litri znoja cim je toplije, ili je neka fizicka aktivnost... sada sam se ugojio, ali tako isto je bilo i dok sam bio atletski gradjen...
Sreca je da taj znoj nema neprijatan miris...
Ali leti bez par tusiranja dnevno, nema zivota...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:34:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.