Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:19:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Droga  (Pročitano 8283 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
Video sam da ima ali dobro je da se ima takve Kategorije de moze da se diskotiere takve stvari
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 456
mob
SonyEricsson T610
Nema veze ako ides sa ljudima koji puse marihuanu ili druge sustancije, ako neko nece da kvari sam sebe rece NE i gotovo..... citav zivot sam isla sa takim drustvom i nikad nisam probala nista, tela sam da pomognem ali to je tesko, slabo ljudi izadju iz droge i negovorim samo da puse nego da smrkaju i te stvari...... Od Droge sam naucila puno losi stvari i videla ono sto nisam nikad tela  ..  :x  :x
IP sačuvana
social share
Evane ;0) :peace:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
Evane

Ako oni nece da im s epomogne i nemoize da im se pomogne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 456
mob
SonyEricsson T610
Citat: Vojvodinac
Evane

Ako oni nece da im s epomogne i nemoize da im se pomogne



To znam, jako je tesko da nekazem nemoguce da nekome pomognes ako nece ili neiteresujega
IP sačuvana
social share
Evane ;0) :peace:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
Evane

Imam brate sa njim sam ja pricao 100 Puta ali nevredi dog nevidi sam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Citat: Pablo
Pizda ti materina, nauci da pises prvo


Nauci ti da se ponasas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 90
Eto Ljudi sta da vam kazem nije samo droga u pitanje nego ima druge supstance koje su opasne ja imam druga dole u jugi koj se pici na trodone artana uzimaju mada je to lek ali ipak zavisan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 31
"....... Pet godina na igli starci neznaju nista dim i dop skrivan na krovu lifta propa san u faci propa san u skoli cini  ni se kako sve sada u propast vodi......kako je sve pocelo to je kratka prica,  navuka san se priko trave i pica, znali smo se udimit pa onda ic u "stopa" jedne subote je prika donija piz dopa, pa zasto ne se usmrkat i onda bit cunka od trave san se ionako nadimija ka sunka, moj je moto u zivotu triba sve isprobat proba san i puklo me da nisan moga hodat, uskoro san se lagano i poceo bosti i sve sto danas zelim je da mi bog oprosti, sjecanja su mutna ka zamagljena stakla pet mjeseci ekstaze i godine pakla..... Svjestan sam al kasno da od proklete igle razum mi se rusi ka naslagane cigle, tri doze dnevno pa se ti sada misli posta san ruzni jonky ka Elvis Presley sta san ima san proda sad kraden sta se moze iz ove koze se nemoze o Boze........... tija bi stati al recite mi kajko nije lako zlo i naopako........................................................................................... TRILOGIJA JADA NARKO GRADA KO VISOKO LETI NISKO PADA................." the beat flet
IP sačuvana
social share
detroit techno is hard to define,and even harder to find...no hope..no love..no dreams...my only escape is detroit techno...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Next year in this time will be milioners!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson K700i
vojvodinac ostavi svoju adresu milicija dolazi po tebe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:19:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.