Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drift - takmicenja, vesti, informacije  (Pročitano 18408 puta)
14. Apr 2009, 20:15:30
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Kragujevac zvanično otvara Drift sezonu 9. i 10. maja



Srbija ima čast da prva otvori drift sezonu, u Kragujevcu 9. i 10. maja u okviru obeležavanja Đurđevdana - Dana grada. Naime, Kragujevac je prošle godine bio domaćin internacionalnog hepeninga - drift manifestacije “King of Europe“.

Kragujevac otvara drift sezonu. Srbija je tako postala peta zemlja koja se priključila međunarodnoj drift porodici koju čine Finska, Francuska, Belgija, Poljska.... Kragujevac, koji je ugostio veliki broj driftera iz cele Evrope, odlukom “King of Europe“ sa sedištem u Londonu, dobio je organizaciju prve od šest trka u ovoj sezoni.

Tim povodom 8. aprila su u Svečanom salonu zgrade Grada, Majkl Prokirer predstavnik “King of Europe Series“ i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović potpisali Ugovor o partnerstvu po kojem će Kragujevac postati promoter “King of Europe drift“ za 2009. godinu i domaćin zvanične runde 9. i 10. maja.



“Očekujem da će ovogodišnja trka biti bolja od prethodne, jer imamo punu podršku grada, koji je potpuno posvećen automobilizmu i da ćemo biti u prilici da priredimo pravi vizuelno atraktivni sportski događaj, rekao je Prokirer. S obzirom na uspeh u organizaciji prošlogodišnje trke u Kragujevcu, vlada veliko interesovanje učesnika, čije je prijavljivanje u toku. Imajući u vidu dosadašnje prijave, ovde će učestvovati neke od najvećih drift legendi“.

Ovo je jedan od sportskih događaja koji je nedostajao Kragujevcu, istakao je gradonačelnik Stevanović. Imamo najavu i preduzeća Fiat Srbija koje je raspoloženo da finansijski podrži organizaciju drifta u našem gradu.

U okviru "King of Europe" drift manifestacije u Kragujevcu, u subotu, 09. maja u 18:20 počeće takmičenje za izbor najlepše modifikovanog automobila (Styling) i takmičenje za najsnažnije audio ozvučenje (dB drag).

Nakon proglašenja pobednika u obe discipline, biće organizovan noćni Tuning Styling party za sve takmičare i posetioce.

Cena kotizacije za Styling i dB takmičenja iznosi 1000 din a novac od kotizacije biće iskorišćen za dodelu nagrada.

U okviru kotizacije, svaki takmičar dobija DVE BESPLATNE ulaznice za praćenje takmičenja u driftu koja važe za OBA DANA.

Program manifestacije:

Petak: 08.05.2009.
19.00 - Revijalna vožnja kroz grad Kragujevac, polazak sa drift staze
21.00 - Zabavni program na parking prostoru gde se održava manifestacija

Subota: 09.05.2009.
09.00 - Verifikacija drift takmičara, tehnički pregled vozila
10.00 - Trening vožnje
10.00 - Ulazak za posetioce, Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
12.30 - Nastup plesnih i muzičkih grupa
12.45 - Performansi ATV-a i motora
14.00 - Svečano otvaranje drift takmičenja, revijalna vožnja svih takmičara na stazi i početak kvalifikacija
16.50 - Performansi ATV-a i motora
17.00 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
17.30 - Objava rezultata, nastup plesnih grupa
17.40 - Performansi ATV-a i motora
18.00 - Takmičenje u Burn out-u, nastup plesnih grupa
18.20 - Početak takmičenja u Styling-u i dB Drag-u
21.00 - Proglašenje pobednika u Styling-u i dB-u i TS noćni party...

Nedelja: 10.05.2009.
09.00 - 12.00 trening vožnje
10.00 - Ulazak za posetioce
12.00 - Nastup plesnih i muzičkih grupa, Performansi ATV-a i motora
12.20 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
13.00 - Nastup plesnih i muzičkih grupa, svečano otvaranje takmičenja, revijalna vožnja svih takmičara na stazi,
13.30 - Top 32/16 Twin Drift
16:50 - Performansi ATV-a i motora
17:00 - Nastup plesnih i muzičkih grupa, objava rezultata u Driftu i proglašenje pobednika
17.15 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmičarima)
18:00 - Završetak manifestacije

Izvor : Tuning.rs via AutoBlog
« Poslednja izmena: 08. Nov 2009, 22:46:50 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Prvi krug King Of Europe '09. u Srbiji uspesno zavrsen



Sa ponosom objavljujemo da je drugi put u Srbiji održana najpoznatija međunarodna drift manifestacija "KING OF EUROPE", 9. i 10. maja 2009. godine na istom mestu, na drift stazi ispred fabrike "FIAT AUTOMOBILI SRBIJA" u Kragujevcu. Organizatori manifestacije su bili grad Kragujevac zajedno sa Auto tuning Club-om pod pokroviteljstvom "FIAT Automobili Srbija".

Pobednici prvog kruga "King of Europe" 2009. u Srbiji:

1. Adam Kerenyi (BMW E46) - Mađarska

2. Bojan Kurbalija (BMW E30 4.4 V8) - Srbija

3. Norbert Kovacik (BMW E46) - Slovačka























Izvor: drift.rs
« Poslednja izmena: 19. Maj 2009, 23:45:35 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Catch me if you can!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson p1i
Bio sam bilo je vrh! Samo treba da se oformi domeci drift sampionat!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
19. jul 2009. - Drift Race i Styling izložba 20 km od Beograda



Otvoreno prvenstvo Srbije u DRIFTU, Velika nagrada Mladenovca.

Na 22. kilometru od naplatne rampe "Bubanj Potok" (Beograd), nalazi se isključenje za Mladenovac i Mali Požarevac. U nedelju, 19. jula, od 15 časova na prostoru odmah pored auto-puta, na drift stazi "Senaja" održaće se otvoreno prvenstvo Srbije u DRIFTU i STYLING IZLOŽBA.

Program će takođe upotpuniti Drift TAXI, atraktivne go-go igračice uz legendarnog DJ Marcheza, performansi ATV-a i motocikala i još mnogo zabavnog programa.

Za drift takmičare, obavezna je prijava preko on-line formulara.   

12:00 Drift TRENING
15:00 Ulazak za posetioce
15:30 Svečano otvaranje manifestacije (muzički performansi)
15:45 Plesni performansi
16:00 1. Trening vožnja
16:30 Plesni performansi
17:00 2. Trening vožnja
17:30 Plesni performansi
17:45 ATV motocikli
18:00 Početak Drift trke
19:00 Muzički i plesni performansi
20:00 Svečano proglašenje pobednika takmičenja



Stathis Papargilopoulos, osvajač drugog mesta na King of Europe u Kragujevcu 2008. godine, voditelj poznate grčke DVD TV emisije Drift Wars i jedan od osnivača drifta u Grčkoj, dolazi u Mali Požarevac 19. jula u svojstvu sudije.

Njegov dolazak je potvrđen kao i nekoliko grčkih driftera koji su potvrdili takmičenje. Jedan od najboljih grčkih vozača pored Stathisa, Nikos Kouroupis pokazaće svoj umeće u Toyoti AE86 SR20Det.

Pored Grka, očekujemo dolazak driftera iz Hrvatske, BiH i po prvi put - iz Slovenije. Na stazi je za sve takmičare obezbeđen besplatan servis za zamenu guma.

18. jula u 20h, održaće se revijalna vožnja kroz Mladenovac (kreće od opštine, prolazi se ulicama Janka Katića, Vuka Karadžića, Kneza Lazara do ulice Mihajla Milanovića, a zatim Drvarskom pa do Sportskog centra gde će se vozila zaustaviti.

Izvor : Tuning.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony Xperia Neo L
oce li neko snimati da pogledamo mi sto necemo otici?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Kako bi voleo da isprobam neki auto na driftu,to mi je želja  Smile ,mada bi najviše voleo da probam neki gallardo na nekoj stazi,a i neki porshe sa zadnjom vućom,želja mi da proklizavam u krivinama,uuuu,to bi bilo lepo.


I da vozim lianu na onoj stazu u Top Gear-u,živo me interesuje koje bih vreme napravio. Smile


Puste želje,pusti snovi. Smile


« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 14:24:37 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony Xperia Neo L

Citat
Kako bi voleo da isprobam neki auto na driftu,to mi je želja 
nađeš neko auto sa zadnjom vučom i odeš na stazu  Smile
Citat
mada bi najviše voleo da probam neki gallardo na nekoj stazi,a i neki porshe sa zadnjom vućom
iznajmiš negdje  Smile
Citat
I da vozim lianu na onoj stazu u Top Gear-u,živo me interesuje koje bih vreme napravio
postani poznata ličnost  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Lepo si ti to sve osmislio Juniore.samo si jedan previd napravio,za to treba lova,i,da,lova iz monopola ne važi,čisto da ti odmah odgovorim,da ne kucaš džabe po tastaturi sledeći post. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3162
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple Iphone 3G 8GB
I da vozim lianu na onoj stazu u Top Gear-u,živo me interesuje koje bih vreme napravio. Smile

Ovo 'ocu i ja Smile

Sada voze Chevrolet Lacetti  (u 12. i 13. sezoni).
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung i8510 innov8
Ima komshija Suzuki Lianu u ulici, iste boje Smile Mozemo da je deknemo, samo nam treba staza...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Jul 2009, 19:20:26 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.