Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:54:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dragon Age 2  (Pročitano 12646 puta)
26. Feb 2011, 01:20:58
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung Galaxy S III


Cudi me da nije do sada pokrenuta tema o DA2  Smile ili ja ne vidim dobro.....

No, igra izlazi 11032011 , sto je veoma blizu, na srecu mi i radost.

Za sada je dostupan DEMO za download, pa ako ima zainteresovanih evo linka: DRAGON AGE 2 DEMO

Odigrao sam malo i na prvi pogled dijelovalo mi je poprilicno razocaravajuce... ali kako me je postepeno igra upoznala sa sobom, (p)ostao sam prezadovoljan  Smile

Ah.......
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Odigraću 100%, ali već imam zamerku... sitnu. Zašto više dijalog nije takav da znam tačnu rečenicu koju će moj lik da izgovori, negu su uveli nešto poput onog točka u Mass Effectu gde samo možeš da nagađaš ton rečenice?

Interesantno mi je što je u istom univerzumu, ali nije nastavak, već tuđa priča.
« Poslednja izmena: 26. Feb 2011, 01:37:46 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung Galaxy S III
ja sam se samo plasio da nesto ne zaseru povodom gameplay-a, prvenstveno misleci na takticko pauziranje u borbama i kontrolu nad likovima...

nista ljepse no stopirat u sred bitke i uzivat u prizoru , kakva čar...

okruzenje je malo jadno uradjeno... moglo je bolje i ljepse, a mozda i jeste kasnije..  Smile

« Poslednja izmena: 26. Feb 2011, 01:37:28 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Sendo 
Ajd i ja da izjavim nešto za Dnevnik Smile

Igraću ga, s time da sam original podneo kao razočarenje. Igranjem Witchera sam još više više zacementtirao tu činjenicu. Zašto?
Pre svega Mature deo, ako smatrate da je igra Mature jer možeš nekom da odfikariš glavu, ili krv na oklopu, onda si pogrešio. Ako toliko troluješ sa "golotinja ili ne" anketama uzduž i popreko, i odlučiš da ne bude golotinje, onda si ispao jako nepošten prema svojoj publici.
Drugo klase. Ja lično volim da imam jednog spellcaster-a, thief/assassin, dps i tenka. I naravno failujem. Tačnije nisam, ali sam igru završio u nerviranju, sto puta ponavljanju jednog te istog itd. Prosto sama igra te tera da uzmeš 2 mage-a, jednog nukera i drugog suport/damigea i da bacaš magije ko lud. Drugačije se igrati ne može, a da ne rezultira nerviranjem. Pre svega ovo se radi, jer dosta puta se naleti na darkspawn stvorenja, a njihov mag se nalazi skroz na kraju mape (i uvek je tako, sa koje god strane sveta ušli na bojno polje), po pravilu ima gomilu magija spremnih da vas sastavi sa patosom, međutim pošto je magic resist stvorenja uvek bio (i ostao) isti vi lepo magea, i rešite sve. Uz to, mage spelovi su win, pogotovu ona koja od neprijatelja pravim bombu, a njegovim eksplodiranje u blizini drugih, stvorovi koje je zahvatila eksplozija takođe postaju nove bombe itako u krug.
Treće Questovi i autoleveling. Ima zanimljivih questova, ali mi se čini da je Bioware ispucao svoje najbolje questove u Baldurs Gate/Planetscape Torment igrama, i da se uvek svode na isto - spasi ovog/ovo, ubij onog/ono. 99% questova je uvek takvo, ali ako nisu deo nečeg većeg (u Baldurs Gateu, quest je mogao da bude igra koliko je kompleksan i koliko je iscepkan u mini misije, uz sve to naravno dobro ispričan) oseća se da se stalno radi jedno te isto. Drugo je autoleveling teritorija. Kada se rešili glavni side questovi (glupo zvuči, ali govorim o elfovima, ljudima, patuljcima, mage-ima itd. i rešavanju njihovih "problema" radi dobijanja podrške u ratu protiv Darkspawna) ostalim teritorijama se podiže težina, kako bi se igra učinila težom i zabavnijom. Za mene, to je dokaz da je neko bio lenj kada je pitanje balansa pa mu je lakše da uradi to, nego da provede još neko vreme balansirajući celu stvar. Dakle ključna reč u ovom delu (važi i za dva) je debalans. E, da glupost na kvadrat su mesta gde se ne možete vratiti u prodavnicu, a igra vas nije upozorila na to. Takođe u mage toweru, onaj san koji se svodi na (bespotrebno) šunjanje i ne-borbu me je izuzetno iritirao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung J7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Nokia 5800
Izasla i narodna verzija  Smile Smile Smile!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Болује од жестоког конзолитиса, упрошћена је много игра у односу на први део. Све једно ћу је одиграти, таман до Вешца 2...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Samsung Galaxy S III
Izasla i narodna verzija  Smile Smile Smile!!!

Izasla konacno !  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Sendo 
Igraće se... verovatno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.127
mob
Samsung Galaxy S III
Da istaknem graficki problem na "Very High- directx 11" podesavanjima, koji se desavao ljudima na DEMO verziji, a evo ga sada i u FULL, nije otklonjen.

Uprkost tome sto ljudi, ukljucujuci mene, imaju konfiguraciju koja vise nego zadovoljava sistemske zahtjeve, desava se ovo:



Dok na high podesavanjima sve radi kako treba.

Valjda koriguju sa kakvom zakrpom.



IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:54:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.