Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:23:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 207 208 210 211 ... 258
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dragana Kosjerina  (Pročitano 968486 puta)
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Dragana Kosjerina i Ivana Milenković iako vrlo sličnih godina (razlika je samo dve godine između njih kad o godinama govorimo) izgledaju vrhunski pre svega u odnosu na Anđelu Đurašković. Prvo obe deluju mlađe od nje, a o lepoti i inteligenciji da ne govorimo. Anđela ima izuzetno iritantan glas pre svega, praseću facu, a intelekt na nivou "pilećeg mozga". Izvinjavam se na izrazu, ali tako je.

Ajde jos koju uvredu zivota ti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 898
Dragana Kosjerina i Ivana Milenković iako vrlo sličnih godina (razlika je samo dve godine između njih kad o godinama govorimo) izgledaju vrhunski pre svega u odnosu na Anđelu Đurašković. Prvo obe deluju mlađe od nje, a o lepoti i inteligenciji da ne govorimo. Anđela ima izuzetno iritantan glas pre svega, praseću facu, a intelekt na nivou "pilećeg mozga". Izvinjavam se na izrazu, ali tako je.

Ajde jos koju uvredu zivota ti...

Samo sam iskren. Isto kao što i ti imaš pravo da izlažeš svoje mišljenje.  Ne zameri mi ako sam malo oštriji, ali stalno se trudim da ne pređem granice, dok drugi to retko rade. Pa kad neki od vas pišu komentare kakve pišu, onda smatram i da ja na slobodniji način mogu da izrazim svoj utisak. Dragana i Ivana su po mom mišljenju najbolje, najinteligentnije i najlepše voditeljke i smem to da kažem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Od mene nisi mogao procitati ni jendu uvredu za bilo koju.. za razliku od nekih..

OK, svako ima svoje misljenje i ukus..Bezveze bi bilo da nam se svima isto svidja.

Kosjerini sto se tice lepote lica slabo ko moze da parira a Ivani sto se tice dupeta... I to je sve sto ja vidim kod njih.

Necu ulaziti sada u neke dublje rasprave, pozz..

I zamolio bih da me zaobidju pojednini analiticari koji na skoro svakoj temi imaju po par uvreda na racun voditeljki.. Necu im odgovarati a verujem da ce hteti da mi se obrate.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2022, 14:40:08 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
Što se tiče Dragane i Ivane, slažem se sa ovim što je napisao Marcos81.

A uz dužno poštovanje i bez želje da ikog uvredim, porediti Nađu Kljaić sa Draganom i Ivanom je krajnje neozbiljno. Takvih kao ona ima na hiljade na društvenim mrežama. Dragana i Ivana su sa svim svojim manama za takve pojam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
Ste je bre neozbiljo !? Zar su ove tolika klasa da se niko ne muze porediti sa njima, daj ljudi smanjte dozivljaje i vratite se malo u realnost. Da ti se neka vise svidja kontam ali to sto ti pises je neozbiljno.

Da odem u pekaru srescu 5 lepsih i zgodnijih od svih pomenutih a posebno od Ivane, koja ruku na srce i nije lepotica ali je zgodna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Kosjerina je No1 i ni jedna ne moze po lepoti da se meri sa njom, mada i Kljajicka je lepa mala.. Inace RTS ima krs ekipu sto se tice voditeljki..Da nije Kosjerine i Ivane da vade prosek, to bi bio skup baba.

Sad krecu odmori, uzelecemo se ovih dama sa TVa.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 898
Apsolutno se slažem sa tobom VIPkorisnik88, samo što ja ipak preferiram Ivanu, jer po mom ukusu ima prelepo lice, a o telu da ne govorim. Volim krhke dame i njen tip lepote.Ali i Dragana je i te kako lepa. Da nije njih dve što kažeš, RTS bi propao. Šteta, jer je RTS nekada imao gomilu lepih dama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
Ste je bre neozbiljo !? Zar su ove tolika klasa da se niko ne muze porediti sa njima, daj ljudi smanjte dozivljaje i vratite se malo u realnost. Da ti se neka vise svidja kontam ali to sto ti pises je neozbiljno.

Da odem u pekaru srescu 5 lepsih i zgodnijih od svih pomenutih a posebno od Ivane, koja ruku na srce i nije lepotica ali je zgodna.

Ne, to što ja pišem je ozbiljno zato što one jesu klasa za pomenutu. Ne gleda se na žene tako jednostrano i jednostavno. Naravno da na ulici ima mnogo zgodnijih žena nego na tv-u. Ali postoji i nešto što se zove harizma, stav, poželjnost. Naravno da je neozbiljno porediti jednu tv početnicu sa Kosjerinom koja, uz sve zamerke, ima harizmu kakva se retko sreće. Ili sa Ivanom; znaš kada će Nađa voditi emisije kakve je Ivana vodila. Odgovor je nikad. Znači, procenjujem ceo paket, a ne da li je neka žena zgodnija.

I da dodam da bude jasnije. Jovanu Joksimović na ulici niko ne bi primetio. Ali kada se pojavi na tv-u u dopičnjaku, pola Srbije drka danima. E o tome se radi.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2022, 17:49:52 od stogar1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2720
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

q1.jpg
(473.48 KB, 1202x1028)
q2.jpg
(260.66 KB, 1546x623)
q3.jpg
(140.93 KB, 1157x892)
290608890_767790607885960_7548419656765123237_n.jpg
(131.92 KB, 1080x1350)
290930624_709359650141727_1223343114166745811_n.jpg
(150.71 KB, 1080x1350)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2720
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

q1.jpg
(331.2 KB, 1796x1074)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 207 208 210 211 ... 258
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:23:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.232 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.