Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:28:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 105 106 108 109 ... 258
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dragana Kosjerina  (Pročitano 962975 puta)
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Za divno čudo,bila je danas sama u studiju (bar u drugom delu koliko sam gledao),ali je opet nekako neobično gledati je tako obučenu... greota...  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3609
Koje sisa kako se oblaci, nece se tu vise nista menjati. Pre svega bilo bi dobro da niko vise ne glasa za nju, kada bude opet neko takmicenje ovde u forumu i gde se ona kandiduje, jel prosto ne zasluzuje toliko paznje. Ali posto ovde se (skoro) svi pale na njen fizicki izgled, onda me nista vise i ne cudi.  Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Знате у чему је штос... Да Маја Ј. Николић, Јована Ј. Јоксимовић, Цеца Алексић, Слађа, па и Наташа Миљковић дођу у буркама, значи од главе до пете завијене, то би било па прошло некако, јер оне имају доста кредита због ранијих одличних издања. Драгана нема нека страшна издања од раније, има доста добрих али то је све, то није ни 20% од ових побројаних. Неко ће сад рећи да рецимо Јована тако мора да се облачи да би скренула пажњу на себе и слично, а шта ћемо са рецимо Мајом и Цецом? У неким сегментима су и боље рибе од Драгане, па су имале, а Цеца још има, одлична издања. Драгана једноставно нема кредита за овакво непоказивање, значи ја кад је гледам као да гледам неку турску водитељку, а могуће да су и оне слободније. Значи иди жено лепо тамо на блиски исток, па буди топ рибетина са лепим лицем, ако и то успеш да покажеш. Ово остало ће ти бити покривено, а на то си већ навикла Smile 31 годину има ејј... Па у тим годинама водитељке доминирају, а она се крије, ма нек се гони бре... Кад се мало разголити онда тек можемо о нечему да причамо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
al ste napali zenu ko da je masovni ubica ,jednostavno joj nije potrebno da se pokazuje i to je to
a sa ovakvim oblacenjem moze da vodi program do 50te godine bice ista
ja je podrzavam ,nije golotinja merilo necijeg uspeha
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
al ste napali zenu ko da je masovni ubica

 Smile

ja je podrzavam ,nije golotinja merilo necijeg uspeha

Јесте код дркаџија јбг. Smile Мислим, овде смо да балавимо због ње у најмању руку, шта кога брига је ли она до јаја води програм и слично.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3609
@1286zenabre: Imao sam ja ovde par turskih kanala (dok su bili na analognom sistemu i nisu kriptovani u digitalnom) i mogu reci da su im voditeljke dosta slobodnije u oblacenju, pa cak i na arapsku Al-Jazeera (mislim na onu pravu iz Katara, ne na ono s.anje iz Sarajeva) ima ponekad i neka voditeljka koja pokazuje npr. gola ramena (doduse ima i one sto pokriju glavu i gornji deo tela)! Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Ma bitan je program koji vodi, ona nek bude obucena kako oce.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ето, и Туркиње нас претекле. Smile Смешно заиста, и после се чудимо што су Мађарице миљама испред наших.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3609
Imam ja ovde Duna TV iz Madjarske, samo ne znam da li imaju jutarnji program, jel nema EPG pa ni Teletext a ne pratim njihov program bas nesto. Ali dobro, cak i Nemice i to pre svega voditeljke jutarnjeg programa ARD/Das Erste (1. Program) i Sat.1 (privatna tv) pokazaju jako dobre kadrove skoro svaki dan kada vode odredjene voditeljke (pre svega se vide lepe noge tj. "batak/karabatak"). To sam tek pre par nedelja primetio, nisam obratio paznju ranije, jel sam uglavnom do pre par meseci gledao us.ani RTS-ov jutarnji (negde mi je drago da ih vise nemam u kablu ovde, tako da nemam vise potrebe da uzalud cekam).
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

61276445_1623902111087693_1734551013366263142_n.jpg
(127.41 KB, 1080x1080)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 105 106 108 109 ... 258
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:28:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.