Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:34:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dragan Cavic i borba za vlast  (Pročitano 18110 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k850i
Neko od srba je men se cini dobro podmazo te sudije dole...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Neko od srba je men se cini dobro podmazo te sudije dole...

Имаш на интернету ако хоћеш прочитај шта је било у вријеме национализације 1953.
Немам намјеру ваљати глупости.Основна ствар културе је да став прихватиш или не
прихватиш.У другом случају требаш чињеницама показати шта је то што тебе наводи
на супротан став.А не рекла ми Рабија да Сабахудин натиче Шемсу,то само Шемса
зна.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k850i
Pa reko sam ti svoje misljenje...znam ja kakwi su ti dole wasi sudowi,prwo dosude u korist,pa na drugostepenon poniste i jos nekom jadniku narede da plati citaw postupak,ostane i bez imowine i bez para...ovo ti govorim iz licnog iskustva,znaci ne lazem...sam sto smo mi ostali bey keša,a ne imovine...moji su ti morali nekom srbinu platit 70000maraka zato sto je on u nasu kucu bez pitanja uweo centralno grijanje u toku rata,mi smo mu rekli da ga nosi sa sobom i da wrati kucu u prvobitno stanje al eto sud je presudio njemu u korist,kakwa je to jebena prawda?
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Pa reko sam ti svoje misljenje...znam ja kakwi su ti dole wasi sudowi,prwo dosude u korist,pa na drugostepenon poniste i jos nekom jadniku narede da plati citaw postupak,ostane i bez imowine i bez para...ovo ti govorim iz licnog iskustva,znaci ne lazem...sam sto smo mi ostali bey keša,a ne imovine...moji su ti morali nekom srbinu platit 70000maraka zato sto je on u nasu kucu bez pitanja uweo centralno grijanje u toku rata,mi smo mu rekli da ga nosi sa sobom i da wrati kucu u prvobitno stanje al eto sud je presudio njemu u korist,kakwa je to jebena prawda?


Прво знам ја одаје утисак да са друге стране имам експерта а не особу која све ради
само не полемише.
Ја лично не знам на каквом си се то ти суду судио али ако знаш неки "мој суд" молим те
реци тренутно нешта купујем ал ме јебу папири,а без њих ми неће да верификују.
Откуда сада ти у Зеници (није била под српском контролом) ниси ваљда отишао из
федерације у федерацију.
Да ви случајно нисте замијенили имовину па се зајебали јер сте сконтали да ваша вриједи
више од те у којој сте били док се нисте вратили па затекли централно гријање које
србин није хтјео да остави без надоплате јер је цијена превазилазила вриједност куће.
Каквих 70.000 централно гријање?
Човјече ти стварно не знаш или фулаш бројеве (нула).За 70.000 увешћеш централно
гријање и дићи кућу од темеља до крова и купити 200м2 земље на којој се кућа
налази у Палма де Мајорци а не у Босни.
Бог с тобом ти ко да си прије рата живио на С.Полу па плаћаш гријање које ти долеће
из САД-а са монтажом (и опет би ти остало пара за зајебанцију).
То је теби неко нешта налагао а ти не размишљајући о цијенама повјеровао у то.
Хајд ти мало проконтај шта си овдје могао прије 10-так година са тим парама.
Чак и сада можеш све ово што сам ти навео.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k850i
Kuca mi je u doboju,ogromna je...da i owo dodam, renowirao je jos i wc na 2sprata,ubacio tus kabine i nowu keramiku,znači to i centralno grijanje...al nije to on radi sebe uradio nego radi nekih unproforaca koji su dole operisali 4-5godina,a znas kak si od njih mogo fine pare za kiriju klepat...znas da se imowina nije wračala odma poslije rata,neg je to proces koji je trajao 6-7godina,a sta te to iznenadjuje 70000,vuklo je se godinama po raznim sudowima i sad owe godine prije par mjeseci donesena je i konačna presuda...i hebajiga,tip je dobio nazad swoju kucu u zenici,kakwa je i bila,wjerowatno je i prodao i pride ziwe lowe 70000,od ceg moze sebi solidan dwošoban stan da uzme...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Kuca mi je u doboju,ogromna je...da i owo dodam, renowirao je jos i wc na 2sprata,ubacio tus kabine i nowu keramiku,znači to i centralno grijanje...al nije to on radi sebe uradio nego radi nekih unproforaca koji su dole operisali 4-5godina,a znas kak si od njih mogo fine pare za kiriju klepat...znas da se imowina nije wračala odma poslije rata,neg je to proces koji je trajao 6-7godina,a sta te to iznenadjuje 70000,vuklo je se godinama po raznim sudowima i sad owe godine prije par mjeseci donesena je i konačna presuda...i hebajiga,tip je dobio nazad swoju kucu u zenici,kakwa je i bila,wjerowatno je i prodao i pride ziwe lowe 70000,od ceg moze sebi solidan dwošoban stan da uzme...


То први пут чујем да је изводљиво.
Имовина је враћана између 1998 и 1999 (ако ме памћење служи).Ја лично знам
двије куће у којима су становали унпрофорци и једна је др.Хускића која би могла
имати већу вриједност а друга је на чаршији која отприлике исто вриједи с тим да
је Хускићева у самом граду па има већу вриједност.
То што си ти набројао не вриједи више од 20.000 мариола а ако су те заврнули
жали се.Ја бих се за тај износ добро заровао по судовима.
Него де ти мени реци стару улицу да ја утврдим да ти не измишљаш много си ми
сумњив мада нечега ту има.
И мало си ме збунио са рјечима:Вукла се по разним судовима.Не могу вјеровати
да је баш све судове потплатио (шта ће њему остати).Ако ти није нешто рећи
стару адресу реци а ја сам из 1.маја.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pa reko sam ti svoje misljenje...znam ja kakwi su ti dole wasi sudowi,prwo dosude u korist,pa na drugostepenon poniste i jos nekom jadniku narede da plati citaw postupak,ostane i bez imowine i bez para...ovo ti govorim iz licnog iskustva,znaci ne lazem...sam sto smo mi ostali bey keša,a ne imovine...moji su ti morali nekom srbinu platit 70000maraka zato sto je on u nasu kucu bez pitanja uweo centralno grijanje u toku rata,mi smo mu rekli da ga nosi sa sobom i da wrati kucu u prvobitno stanje al eto sud je presudio njemu u korist,kakwa je to jebena prawda?

Чекај мало.  Smile А шта се случајем када је општина требиње требала банкротирати због исплате одштете за једну обичну радњу ?  Smile Алијагићи су  добили спор...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Pa reko sam ti svoje misljenje...znam ja kakwi su ti dole wasi sudowi,prwo dosude u korist,pa na drugostepenon poniste i jos nekom jadniku narede da plati citaw postupak,ostane i bez imowine i bez para...ovo ti govorim iz licnog iskustva,znaci ne lazem...sam sto smo mi ostali bey keša,a ne imovine...moji su ti morali nekom srbinu platit 70000maraka zato sto je on u nasu kucu bez pitanja uweo centralno grijanje u toku rata,mi smo mu rekli da ga nosi sa sobom i da wrati kucu u prvobitno stanje al eto sud je presudio njemu u korist,kakwa je to jebena prawda?

Чекај мало.  Smile А шта се случајем када је општина требиње требала банкротирати због исплате одштете за једну обичну радњу ?  Smile Алијагићи су  добили спор...  Smile

Па то су ти "наши" подмазани судови.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Republika Bosna i Hercegovina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
IP sačuvana
social share
Republika Bosna i Hercegovina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
I šta s tim. Dodik u zatvor , a RS dobija samostalnost. Slažemo se.
Hajvane nije Dodik RS, on je potrošna roba, kao i svaki političar. Bio Karadžić, otišao , pa nije umrla RS, neće ni bez Dodika. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:34:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.