Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 04:49:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dr. Zoran Djindjic  (Pročitano 37267 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
    vec sanduk zatvaraju cvrsto,
    zanavek da te odsad skriva,
    i zemlji daju te, pod krstom
    bez osecanja gde se sniva

   nem ces nam ostati iz tame
   kad skupimo se nad tim grobom,
   a ruke nase,kao same,
   vence ce slagati nad tobom.

   nad tobom bice cvet do cveta,
   grob ce ti sjati kao presto
   tvoj tuzni odlazak sa sveta
   spominjacemo veruj, cesto.

   pocivaj mirno dragi druze,
   i dolazak nas cekaj samo.
   potrpecemo zlo mi duze,
   pa cemo brzo i mi tamo.
IP sačuvana
social share
ako vam je dobro,
onda nista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95 8GB
Zao mi je bojane ali nisam toliko aktivan na ovom forumu tako da nemam pristup za privatnu poruku ... steta ...
IP sačuvana
social share
Labor Omnia Vincit
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia C3
Vidite sta je usud naseg naroda. Njih dvojica (Unlock v.s. Bojan ) se pokidase oko Djindjica i Tadica. Upravo takve vrste javnih (TV, novine i sl.) rasprava o dvojici nesumnjivih demokrata pogoduju zna se kome. Radikalima. I sta cemo moja gospodo posle novih izbora. Od 250 poslanika u Skupstini 120 radikala. Mislite o tome! Osim, ako vam se ne izlazi na ulice opet.
Djindjic je bio covek neverovatne energije, pravi politicki pragmatik i svaki put ga spomenimo sa velikim postovanjem.
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung S7
Jeste Djinjdic ovo ,Djindjic ono...mislim dajte ljudi sta pricate.E jadne li te Srbije koja oplakuje takvog "junaka" i politicara ...
Ajde pogazio je sve principe srpske svesti ,postavio je debilcine kao sto su Lopov Mihajlovic(setite se uvoza Tojoti 1990-te),Cedu narkomana,Izdajicu Svilajnovica ...itd.Sta je bre taj dobro uradio za mene i moju decu ?
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
 Smile

Nije covek mogao sve sam.

Za kratko vreme na vlasti, mnogo je uradio da izmeni svest u nas Srba i da izmeni nase nazadne rezone.

Zasto niste toliko kriticni prema Slobi, radikalima, Kostunici???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Ja mislim da sam kritican prema svima, ne razumem kakve ulice spominjes ako znas kako se bira parlament onda ti je sve jasna 120 ljudi od 250 je 48% a ti vidi kako ces ti da oboris nekog na ulici kad je za njega pola srbije.
Problem je sto ce opet biti u vlasti neka stranka koja nema 1000 glasova i imace ministarsko mesto, kao sada G17.
mislim da je ukidanje malih stranaka glavno resenje napraviti 2 stranke znaci Radikali & DSS & delovi SPS SPO NS,
protiv vise prozapadno orjentisanih stranaka Ds PSS i ostalih.
pa onda 51 posto i vlast a ne ovo.

Svaka cast Djindjicu al on je bio lopov itd. posto ne vredi vredjati pokojnika ove price ne treba uzimati u obzir, ali te pesme su krajnje pateticne ne razumem sta je vas problem jel kontate vi sta je to, vezivanje za mrtvog coveka i njegovo velicanje kao najveceg srpskog heroja sto nije on niti ce biti pa taman srbija postala najbogatija zemlja sveta zahvaljujuci njemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Svaka cast Djindjicu al on je bio lopov itd.

Sve shvatam (i slazem se) osim ovoga. Na cemu zasnivas ovu izjavu? Covek je skromno ziveo, a to sto je imao lopove u svom okruzenju ne znaci da je i on bio takav...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
Svaka cast Djindjicu al on je bio lopov itd.

Sve shvatam (i slazem se) osim ovoga. Na cemu zasnivas ovu izjavu? Covek je skromno ziveo, a to sto je imao lopove u svom okruzenju ne znaci da je i on bio takav...

Marinko druze moj....ti si ladno potpao pod propagandu zapada ...ali samo tako.Procitaj tvoje postove i uporedi sa CNN-om ili BBC-jem.Poenta je da mi kao narod "ne zelimo" Americku niti prozapadnu demokratiju(jer to u lopovskoj drzavi ne uspeva),druga i najvaznija stvar Djindjic nije uopste skromno ziveo (stvarno ne znam odakle ti to ,jer njegov auto je mogao da isplati 3 penzije svim penzionerima)....a da ne govorim dalje.
Meni ga nije zao ,niti ce mi biti.....ja sam bio na Kosovu za vreme rata ,a on je pizda bio u Nemackoj i izjavljivao da treba da se gadja Srbija sve dok Sloba ne popusti.....iako smo mi gadjani a ne Glavonje na vlasti njega je bolelo uvo za narod....bitno mu je bilo samo da se dokopa vlasti.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Meni ga nije zao ,niti ce mi biti.....ja sam bio na Kosovu za vreme rata ,a on je pizda bio u Nemackoj i izjavljivao da treba da se gadja Srbija sve dok Sloba ne popusti...

Ovo si naravno cuo kod Slobe na RTS-u...

,druga i najvaznija stvar Djindjic nije uopste skromno ziveo (stvarno ne znam odakle ti to ,jer njegov auto je mogao da isplati 3 penzije svim penzionerima)....a da ne govorim dalje.

Moze li taj jedan auto da se poredi sa malverzacijama cak i manje vaznih ministara u sadasnjoj vladi? Da li ti uopste imas predstavu koliko kosta jedna "tura" penzija? Smiley

Marinko druze moj....ti si ladno potpao pod propagandu zapada ...ali samo tako.Procitaj tvoje postove i uporedi sa CNN-om ili BBC-jem.Poenta je da mi kao narod "ne zelimo" Americku niti prozapadnu demokratiju(jer to u lopovskoj drzavi ne uspeva),druga i najvaznija stvar Djindjic nije uopste skromno ziveo (stvarno ne znam odakle ti to ,jer njegov

Nick mi je malo drugaciji...
Nisam potpao pod niciju propagandu, kada je Djindjic ubijen ja sam ziveo u Beogradu. Daleko od toga da volim CNN i ekipu, naprotiv.
Cinjenica je sledeca: Slobin RTS je pricao lose stvari o Djindjicu godinama i nijedan njegov napor da popravi nesto u Srbiji nije bio dovoljan da ga narod zavoli. Sloba nas je upropastavao godinama i jos ima ljudi koji se kunu u njega i u njegove ucenike radikale.

Zakljucak: mi nismo za zapad, za EU, za trgovinu i saradnju sa zapadom. Mi kao narod zasluzujemo da budemo izolovani od ostatka sveta. Nama ne treba demokratija, Srbin zeli despota na vlasti, coveka koji ce da bude diktator u pravom smislu te reci. Jer demokratija podrazumeva blagu borbu, diskusiju, jednaka prava. Ali prosecnom Srbinu to ne odgovara, prosecan Srbin duboko u podsvesti zeli borbu do smrti protiv svog brata, kuma, Srbin zeli podelu, a kad je nema onda je stvara. Oduvek bilo, oduvek ce da bude, na svakom polju (cetnici/partizani; Zvezda/Partizan; demokrate/patriote; DS/DSS)...

A jedini dosad je Djindjic uspeo tj pokusao da balansira izmedju ove srpske prirode i pomodarske zelje da se krene napred i modernizuje drzava. Probao je ali je bio ubijen, povukla ga je masa nadole, jer masa ne voli da se neko istice pamecu, energijom, bilo cim. (ovo je jedan od bitnih razloga zasto mnogo ljudi ode i nikad se ne vrati u zemlju - negde se za razliku od Srbije cene rad, postenje i odgovornost)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
Citat
Zakljucak: mi nismo za zapad, za EU, za trgovinu i saradnju sa zapadom.
Slazem se.
Citat
Nama ne treba demokratija, Srbin zeli despota na vlasti, coveka koji ce da bude diktator u pravom smislu te reci.
Navikli smo ,ali i to se menja.

Citat
Ali prosecnom Srbinu to ne odgovara
Ja bih ovde rekao "gladnom" Srbinu , a jos gladnijem od kad je Djindjic dosao na vlast

Citat
A jedini dosad je Djindjic uspeo tj pokusao da balansira
Nista taj nije balansirao,jer nije pitao narod za misljenje .

Citat
Sloba nas je upropastavao godinama i jos ima ljudi koji se kunu u njega i u njegove ucenike radikale.

Nikad ja nisam rekao da je Sloba dobar,ali poenta je da je njegova zamena jos vise sjebala Srbiju.
Ja nisam isao u Oktobru na demonstracije da bih skidao samo Slobu ,vec i da neko normalan dodje na vlast ,a ne debilcinu poput Djindjica koji je gazio po svemu sto je Srpsko...i bolelo ga uvo kako ce narod to da prihvati.

Poenta je kako je vladao ,tako je i zavrsio ..


IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 04:49:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.