Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dr.Phil. Zoran Djindjic ?  (Pročitano 16815 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Momci samo da vas obavestim Ktantonet je moja sestra i nemojte slucajno da je banujete jer cu i ja da letim onda...  Smile
A za njene postove nisam odgovorna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
@Цар Душан Силни
Изгледа да си баш пореметио баланс космичке енергије  Smile
Хаха, ове је стварно смешно, спамује те нико други него космичка енергија ...   очарао си је из прве, мора да мисли да једино ти можеш да је материјализујеш  Smile  Smile    И чисто да не заборавиш:
... COSMICKA ENERGIJA JE PRIRODNA I FUNKCIONISE AUTOMATSKI KROZ VREME ...  :wink:

@сањица_021
Баш је пријатна особа ова твоја сестра...  
Јес да је хтела да ми `утера`, али сад кад сам схватио да нема шта и не замерам јој много.  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Ne brini SAnjice, nece ona biti banovana. Vidis, sestra ti je iznela njeno misljenje ne vredjajuci druge (mozda malo radikala, ali nije licno njega :wink) u odnosu na nekog drugog.
Ja smatram da nije  ni lose, ne voditi politiku, vec jednostavno iznositi svoje misljenje, sto mi svi ovde i radimo a ne vredjamo se medjusobno.

Ja licno imam misljenje da Srbin NE SME da izda i proda srbina kao sto je to Djile uradio i ja stojim do svog misljenja i dalje, ali naravno necu nikoga da prevaspitavam nego jednostavno diskutujemo o nekim stvarima i ja i pozdravljam druga misljenja, ali nekog izgleda vredja to ili se boji istine Smiley

miloske je djubre veliko i ja sam ga mrzeo i mrzim ga i dalje, ali zelim mu sve najbolje i puno uspeha u Hagu da ziv i zdrav izadje od tamo, kako bi mu se moglo suditi gde mu je mesto a ne oni da mu kroje sudbinu:wink:

Pa KO su oni i STA su oni da njemu sude???? Dokle ce vise ti amerikanci da glumne svetske serife ????
Sta oni sad traze od Iraka i zasto po svaku cenu oce da ga napadnu i jednostavno ZAHTEVAJU od sveta da svi budu na njihovoj strani ???
Pa dokle vise oni da ubijaju "legalno" a svi ostali to rade NElegalno ???

Treba njima stati neko na put, isto kao i nasim izdajicama Srpskog naroda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Naslov:  
 

--------------------------------------------------------------------------------

Момак, нешто си ми много неурозан, то шкоди здрављу, смири се, изброј до десет...
Што се `утеривања` тиче ту се не надај да ћеш да се омрсиш, ми се добро чувамо таквих педера који желе да нам утерају!
Што се тиче ових које си набројао, све су то Срби, неки мало бољи, неки лошији али су Срби? Јеси ли ти Србин? Рекао бих да ниси. И то што би ти изгледа хтео да се `посереш` на све Србе, можеш сам себи да натрљаш на нос.
Легија је, дубого сам убеђен, у суштини патриота (бар је некада био) и воли свој народ

I sa obzirom na ponasanje mogao si ali mozda od besa nisi shvatio da nisam musko, no ne toliko bitno. Sto se onih psovki tice, a mnogi su sigurno procitali i nisu mi zamerili jer sam trazila izvinjenje .. jos jednom se izvinjavam za psovke ali ocigledno da politicki neistomishljenici taj deo ne zele da citaju nego se odmah kace na NE kulturu.. jao bre pa u Srbiji danas ima 20 % NE PISMENIH ljudi koji ne znaju ni jedno slovo da na pisu i sada ce meni neko da prica o pismenosti tj KULTURI.. Sto se tice tog LEGIJE njega samo mozes nazvati "covek SRPSKE veorispovesti" ali ne znam kako ga neko moze zvati SRBINOM i kako bre kazes da voli svoj narod?? Pa kako to zar se iz ljubavi ubija?? Koliko on voli decu nase drzave kada medju njima rastura DROGU jel i to iz ljubavi, hajde da se malo osvrnemo na SRPSKU istoriju koja je pozamasna, kada i u kom delu cemo procitati da su takvi kao LEGIJA i Sheshelj i Milosevic ili Marko Miloshevic (koji je da ne zaboravimo ubijao i tukao gde kada i koga je hteo) bili PATRIOTE!?!?!?!?!?
Nemoj zezati bre.. svaka njima cast kao zivim bicima ali nikako ama nikako ih ne mogu nazvati PATRIOTAMA kada znam da su oni ogulili ovu drzavu od kako su oni stigli na Vlast iste godine su pocele da se zatvaraju sve firme i da idu pod stecaj i da jednostavno propadaju.. Ja ne odobravam bomardovanje nikako i licno mislim da pored Miloshevica i Sheshelja mozda u susednoj "sobi"  treba da se nadju kako Klinton tako Olbrajt Vesli Klark i ostala banda ali to je druga prica to nema nikakve veze sa PATRIOTIZMOM!!
Pa ako si ucio ISTORIJU u shkoli samo probaj malo da uporedis ove nove PATRIOTE sa onima iz Istorije veruj mi da ces naci ogromnu razliku...
Kao sto rekoh na Serbian Cafe-u svaka cast (ponavljam se) neistomishljenicima ali nakazama, ubicama, drogerasima i ljudima koji se vesele na tudjoj nesreci NEKA IM GOSPOD SUDI!!! A sigurna sam da hoce..
Medjutim problem u svemu ovome je sto mnogo ljudi ne zeli da vidi i da prizna da je Miloshevic stvarno opljackao svoj narod "PATRIOTA" i da nas je totalno unistio, 100 puta sam rekla ako je da se ratuje i ako je sa dobrim razlogom nemam protiv ali gde bre brate pa na svoj narod... Pogledaj samo tv snimke iz demonstracija kada je on dolazio na vlast kako su Gospoda i Gospodje bili obuceni, a pogledaj demonstracije iz 2000 pa kazi da nema razlike.. sve se zivo prodavalo samo da bi se moglo ziveti.. Danas je jos gore ali ne zato sto se jos vise pljacka nego zato sto je isplivalo na videlo pravo stanje u koje nas je on uvalio..
Ipak sve je to politika koja je veoma diskutabilna tema ali bez obzira na to kada nekoga ubiju i to SRBI PATRIOTE hahaha makar mozemo poslednji pozdrav da mu odamo kao ljudi, a ne da se tome jos veselimo kao mnogi koji su tome likovali, jer tako se pokazuje kultura i moral to sto bih ja ili neko opsovala ne predstavlja toliko veliki deo moje kulture kao sto ga ti nacini.. pa ako nisi primetio a mozes to samo izadji malo na ulicu pa ces cuti kako se lepo i slikovito i socno opisuju i izrazavaju "kulturni" kojih je velika vecina u drzavi...
Ipak i pored svega cenim tudje mishljenje svaka i tebi cast kao i ostalima ali ubice i njima slicni pa zna se gde im je mesto... zar ne??
Pozdrav..
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Ktantonet
..."covek SRPSKE veorispovesti"...

Само да ти скренем пажњу да ово не постоји.
Јесте да се са многим стварима које си навела не спажем али нећу да улазим у даљу расправу.
Поздрав
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Evo jos mailova koje dobijam od strane CosmickeEnergije, pa procenite sami dali je to vise normalno i dali je to demokratija ????

Ja vise necu odgovarati na takve gluposti jer mislim da nije vredna da trosim vreme na nju i na takve kakva je ona...:

Citat
U  STARTU  SI  SLAGAO  !!!
 
"Ti  ne  vredjas  druge"   -  a  sta  je  sa  
uvredom  upucenom  Doktoru  Filozofije,  Zoranu  Djindjicu  o  bombardovanju itd.... ????
UJEDNO   si  uvredio  i  napo  SVE  Demokrate  -  a  sve  se  pravis  naivan  !!
Ja  licno  nikada  nisam  rec  jednu  protiv   SPO, DSS, Gradjanski  Savez,  G17+  i dr.  "Setaca  Opozicije  Zajedno " - cak  postujem  i  pojedine Policajce  i  Komuniste  - ako  su  karakterni  i  cisti  ljudi
(  i  to  je  Demokratija  !).  
Znas li  ti, sta  je  moja  licna  kultura   SADA  ?
Da  ponovim :   ja  nisam  tako  "kulturna"   kao  Zoran  Djindjic prema  
agresivnim  PUVANJCIMA  poput  tebe  ?    
A  majmune,  Cosmos  ti  je  ispred  nosa !
Ti  ces  da  mi  pricas, sta  je  Komunikacija , Retorika,  Respekt, Autoritet  -  sta  je  Sugestija,   Manipulacija  !?
Sram  te  bilo,  napadas   jednog  Filozofa  -  Filozof,  koji  je  svoj  ZIVOT zrtvovao  za  Srbiju  i   ubijen  od  Srba  -  mangupa  !!
Ali  ti  nemas  ni  obraz  ni  karakter  ....  a  ja  nisam  bas tako  slatka !!
Mali,  JOS  UVEK  NEMAS  DOKAZ  u  vezi  onog  Bombardovanja  - jer  si  lagao  !!
Bas  ti  hvala,  sto  objavljujes  moje  Emaile...  objavljujem  ja  i  tebe  i  tebi  slicne  ... i  kopirala  sam  tvoje  Izjave ...  
... imam  mogucnost  kad  hocu,  da  ulazim  u  Burek - Forum  i  da  se  dopisujem ...  sa  tobom  sigurno  NE  !!


Citat
GDE  TI  JE  ONAJ   DOKAZ  ??  
NE POSTOJI  - A  ?  
Samo  si  JEO  GOVNA !?!
Pa  jedi  govna  kod kuce  a  ne  ovde  u  Javnost  - Forumu ... i  da  nas  "pljackas" - da  nam  krades  dragoceno  vrijemi  +   stvaras  troskove  !!    
...  pa  neces  bas  tako  da  prodjes ...
to  je  teze  KRIVICNO  DELO ...  ja  bih  rekla  podmikli   TERORIZAM   !
Pa  ti  BUDALO   i  tebi  slicni   onako  "naivno"  i  mrtav  hladan  STETIS   SRBIJI  i  nama  ovde  u  Dijaspori  !!
 I  hoces  mir  od  "CosmickeEnergije" ?  Ja  da  te  pustim  na  miru,  da   i  dalje  zezas  ljude  i  vredjas  ?  Koliko  dugo  se  tim  BRLJOTINAMA   bavis  ?    A ?
...  Idi  brisi  KLOZETE   - a  ne  ljude  iz  nekih  Foruma,  koji   iznose  ISTINU  i  suprostavljaju  ti se ! Ko  tebe   uopste   postavio  na  tu   funkciju  u  Forumu ?
 
Hoces  da  upoznas  jos  ovakvih  kao  JA ?  Ima  nas  ...  sve  vise  i vise  -  a  vas  je  sve  manje  i  manje !
Djindjic  je  poginuo  -  ali   vidis  jos  je    ZIV  -   zivece  vecno  !  
 
To   je  bila  specijalna  Retorika  za  tebe,  posto  lose  kapiras  normalnu  Retoriku...  a  postoje  jos  mnoge  raznorazne  Retorike  i  Taktike,  koje  sam  slucajno  studirala  !
Procitaj  sada  pocetak  ovog  Emaila
...  i  KANI  SE  VISE  U  BUDUCE  ZORANA  DJINDJICA  -   GADU  !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ма терај је у филтер и решен проблем... :wink:
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
He, he, i ja sam od nje dobijao neke gluposti. Po meni ona nije baš čista sama sa sobom, ali ko zna ...

Ja se ismejem svaki put kada pročitam te nebuloze, ali vrlo brzo ću početi da je ignorišem, i na mail i na forumu.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Na forumu ce je ignorisemo svi, posto moze samo u vidu kosmicke energije da se posjavi, nikako drugacije, a nemoze ona da otvori toliko nikova koliko ja mogu da izbrisem Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ma da, ona baš preteruje. Ja sam joj na mail rekao da ne filozofiram i ne fantaziram, a ona me napala kao da sam ne znam šta uradio/rekao.

A slična stvar se desila i na ovoj temi. Pogledaj samo dokle je došlo. Od sada se više neću obazirati na to što ona tamo piše.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.