Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:57:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Download video klipova  (Pročitano 4066 puta)
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Siemens C55
ajde da ne komplikujemo rekao si da si koristio realplayer? skini ga ovde instaliraj i skidaj sta ti je po volji iznad svakog klipa koji gledas kad stavis misa nja klip izbaci ti ovako dugme

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

real-player2.jpg
(27.29 KB, 515x529)
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple 6
 Pa u mom prvom postu sam ti napisao kako dasve odradis...sta ti jos treba?  Smile
Citat


Druze,uradio sam kako si rekao tj. instalirao nesto ako je to na desktopu mi se pojavila ikonica Fox Tab FLV Player i kad na nju kliknem onda mi se pojavi ovo

Sto je najgore ako zelim sad taj program ukloniti neide nikako jer ima opcija change i remove zajedno ali ne reaguje nista, program je male velicine 1,7 mb ocigledno da jos nesto treba instalirat a ja se plasim da sta ne zabrljam.Citao sam da prilikom deinstalacije uvek ostaju neki tragovi(djelovi)programa koji vremenom mogu da uspore racunar tako da izbjegavam instalacije vise programa pogotovu ako ih necu cesto koristiti.Pre par dana sam nosio racunar u servis i sad radi perfektno ali dok ja sebi instaliram programe koji mi odgovaraju opet ce se nakupit kojekakvog smeca i tako u krug.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(176.9 KB, 1280x800)
« Poslednja izmena: 01. Avg 2011, 00:18:47 od memor »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple 6
Dali je ovo taj program i sta dalje, kako upravljati njime da li se pomocu njega skida video klip dajte neko upustvo kako da ga pokrenem, odgovori Bazuka

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(65.31 KB, 1280x800)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple 6
Instalirao sam realplayer i sa njim imam problema
Breza hajde pomozi kako i ovaj program da dovedem u red jer prilikom pokretanja downloada uvek mi se otvara ovaj prozor(na slici) i moram po dva puta da kliknem da bih ga uklonio a takodje po zavrsetku instalacije pojavile mi se dve ikonice jedna za pokretanje realplayer a druga neznam cemu sluzi a pise ispod nje Free Offers ako nicemu ne sluzi kako je uklonit i opet pitanje kako uklonit one programe sto sam instalirao na vas predlog dok nisi program ilam nasao ovaj koji zadovoljava moje potrebe a znam sa njim rukovat jer sam ga i pre imao.Pitanje jos jedno sad ako hocu taj video klip narezat na cd odnosno prebacit u divix format jel mi opet treba novi program ili mogu sa nekim od ovih sto vec imam.Hvala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(141.41 KB, 1280x800)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Siemens C55
aaa izvini nemam bas vremena za ovo pa ces dobiti jednostavan odgovor... sto se tice tih skripti sto izbaci samo klikci jes dok radi nije ti problem... sto se tice brisanja koristi youruninstaller(nemam vremena da trazim download link sorry) on brise i sam program i hotkey-e koji zaostaju za njim i sve ostalo sto ima veze sa tim programom... a sto se tice formata i rezanja rekao sam vec moj izbor format factory...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
on brise i sam program i hotkey-e koji zaostaju za njim

 A sta je to hotkey ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Siemens C55
aaa permutovao sam nesto nisam ni skontao sta sam napisao  Smile  izgleda da mamurluk cini svoje  Smile verovatno sam hteo da napisem hkey odnosno da sredi registar haha toliko o mojim postovima za danas izgleda da treba malo da se naspavam  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple 6
Hvala Breza,hvala Bazuka zasad nemam vise pitanja ako bude javit cu se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia E71
Meni je ovaj vrh i mnogo je lagan za korišćenje sve što trebaš da uradiš je da iskopiraš link na kome je video.
http://atube-catcher.dsnetwb.com/video/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:57:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.286 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.