Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:10:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DotA 2  (Pročitano 50476 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Safari 534.48.3
mob
Nokia ne znam

Smile

Mene je ta vest malo razocarala, zato sto je ocigledno da ce biti identicno kao originalna Dota koja je bljak i smor (meni). Ndao sam se da ce Valve malo izvaditi stvar i naterati pajsera Icefroga da bude kreativniji, cak neki heroji izgledaju kao da su iz War3.
Kako kome, meni je originalna Dota odlicna, jedino zasto sam igrao LoL (iako sam ga prestao pre 2-3 meseca) je zbog lepsih grafika,laksih kontrola, a i ortak mi je igrao pa smo igrali zajedno. Ali preferiram DotA-u.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Tel.Me Your.Number
Mene je ta vest malo razocarala, zato sto je ocigledno da ce biti identicno kao originalna Dota koja je bljak i smor (meni). Ndao sam se da ce Valve malo izvaditi stvar i naterati pajsera Icefroga da bude kreativniji, cak neki heroji izgledaju kao da su iz War3.
Aaaa šta ako ne bude tako? Šta ako bude nešto potpuno novo pa bude fora da se snalaze kroz ceo turnir. To bi bilo interesantno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung J7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Izgleda ok, samo mislim da je IceFrog malo zakasnio sa komercijalizacijom. Videću konačan produkt pa ću da presudim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Neki od mečeva odigranih juče







I adresa Dota 2 youtube Kanala

Lično mišljenje - ništa posebno, prepakovana Dota. Jedva čekam njen clash sa League of Legends i Heroes of Newerth, koji su se ustoličili među igračima. Ako se bude prodavala po razumnoj ceni (15 - 20 evra) sa 4 account bundle varijantom, biće ok, ako ne, očekujem scenario Counter Strike 1.6 - Counter Strike Source, gde se ovaj prvi igrao na turnirima iako je bio zastareo ali besplatan, a ovaj drugi bio moderniji ali se plaćao zbog čega je bio manje popularan među igračima CS-a.
« Poslednja izmena: 18. Avg 2011, 15:32:00 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
Mac OS X v: 10.7.1
Browser
Safari 534.48.3
mob
Nokia ne znam
To sto kazes. Treba staviti razumnu cenu, tesko je takmiciti se dve igre koje su besplatne.
Jos ako bude bundle fazon, najverovatnije uzimam, imam ortake sa kojima igram lol,i nadam se da ce oni hteti da predju na ovo.

Sve u svemu, jesam razocaran, ali je ovo bas ono sto sam ocekivao. Ista dota, samo lepsa. To i treba da bude, to i jeste. Ali je nekako cudno - nova igrica, a nista novo u igrivosti ne donosi.

Jedva cekam sve u svemu, mozda upadnem u betu  Smile Prijavite se i vi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Iskreno ni ja nisam očekivao više, sada me samo interesuje kako će vratiti publiku koja pika LoL i HoN, s obzirom da su te igre uspele da prvuku svoje igrače sistemima prodavnice (koja je opet preuzeta od Steam-a) i bogatih nagrada.
Ne bi da favorizujem LoL (koji igram, Hon nisam probao), ali prosto mi se čini da je on najviše evolvurao upravo zato što ima prodavnicu, bolju grafiku, heroje koje stalno izbacuje i što je u isto vreme ostao besplatan. Hon je sada postao besplatan (sa mikrotransakcijama) jer prosto nije mogao da se takmiči sa Lolom (koga trenutno igra 15 miliona ljudi, naspram Hon-ovih 12.3 milliona, ali ni približno kao Dota koju je prema nekima igralo 90 miliona u jednom trenutku!!!). Nagrada od 5 miliona dolara je više nego dobar start, mada je i Riot ponudio 2 miliona za pobedniga League of Legends Season 2. Samo me zanima da li će ovogodišnji nagradni fond uticati na cenu koštanja (u smislu da se podigne cena, uz opravdanje da su i nagrade visoke). Sve do 20 evra je razumno, jer mislim da multyplayer only igre (ne računam mmorpgove, a i ne smatram ih igrama jer "nemaju konkretan kraj, osim ako se ne ugasi server") ne treba da koštaju puno.
Ostaje da se vidi, mada mi je ovaj deo jako interesantan:

"
Trademark concerns


There has been a considerable amount of controversy from former contributors of DotA, as well as employees of Blizzard Entertainment, who provided the developers with the Warcraft III World Editor, which was utilized in the development of the mod. Steve "Guinsoo" Feak, the original developer of the DotA Allstars variant and Steve "Pendragon" Mescon, the creator of dota-allstars.com and director of community relations for Riot Games, have expressed their concern that Valve should not trademark the DotA name, because they view it as a community asset. On August 9, 2010, Mescon filed an opposing trademark for "DOTA" on behalf of DotA-Allstars, LLC, in order to prevent Valve from proceeding with the DotA brand and to gain ownership of the Warcraft III scenario from IceFrog. Rob Pardo, the Executive Vice President of Blizzard Entertainment has expressed the same concern, explaining that the DotA name should remain within the Warcraft III community, while soon afterwards, Chris Sigaty, StarCraft II's Lead Producer, stated that a trademark dispute was not a concern, considering Blizzard and Valve's amiable relations."
izvor: Wiki
« Poslednja izmena: 19. Avg 2011, 09:41:20 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Roma
OS
Mac OS X v: 10.7.1
Browser
Safari 534.48.3
mob
Nokia ne znam
Hon-ovih 12.3 milliona
Ovo te je neko VEOMA slagao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Wikipedia je to dala kao podatke (Mada Wiki svako uređuje... Smile).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Kn0wl3dg3 15 p0w3® , 4®m u®53lf

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
SonyEricsson k700i
Dota 2 beta keys giveaway , Gamersbook giveaway



Info za giveaway :

Ponedeljak - Detalji giveaway-a

Utorak - Pocinje giveaway

Nedelja - Giveaway se zavrsava


Sta vi treba da uradite :


Odete i registrujete se na sajt
Kod:
www.gamersbook.com


, ispunite profil i lajkujete fb stranu
Kod:
www.facebook.com/gamersbook
« Poslednja izmena: 25. Sep 2011, 15:04:55 od Spython »
IP sačuvana
social share
Kn0wl3dg3 15 p0w3® , 4®m u®53lf
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:10:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.