Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:27:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DotA 2  (Pročitano 50444 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Sendo 
LoL nije bolji, ali ga više ljudi igra. To samo znači to, ništa više.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
SonyEricsson K610i
LoL je opušteniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Sendo 
I jeste i nije. Čudno je koliko su obe igre slične, a opet različite.

Dota je mnooogo sporija igra, zasnovana na finesi i preciznosti (ubijanje svojih jedinica i kula).

LoL je daleko brža igra zasnovana na ergonomiji (nema kupovine teleporta, jer ga imaš po defaultu itd.)

Ali evo gde skidam kapu Doti, "Želiš nevidljivog maga?" "Imaš ga", "Želiš range tenka?" "Imaš i njega", kombinacija za pravljenje heroja imaš koliko god hoćeš, dok recimo u LoLu imaš Champione koji nemaju bonus na AD ili AP uopšte, što čini takve predmete beskorisnim kada se biraju pomenuti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 14
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
samo pitam koliko ljudi mjesecno odigra jednu partiju dote,a koliko lola  Smile

LoL trenutno ima oko 32 miliona, Dota 2 mnogo manje (jer je još u beti). Ranije, Dotu je jedino nadigrao Counter Strike.

Razlog manje populacije je pored toga što je beta, što ima veću krivu učenja, za razliku od LoLa, koji je "debil friendly".
Pre bih rekao da se manje igra zato sto jos ne postoje serveri u Kini tj. u Aziji, sve u svemu igre su odlicne stim da je grafika u Doti 2 neuporedivo bolja nego u LoLu. Koliko sam cuo lol je napravio lik koji je bio sa icefrogom u ekipi dok su pravili prvu dotu. Sve u svemu obe igre su odlicne za ubjanje vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Safari 534.57.2
mob
HTC Sensation
samo pitam koliko ljudi mjesecno odigra jednu partiju dote,a koliko lola  Smile

LoL trenutno ima oko 32 miliona, Dota 2 mnogo manje (jer je još u beti). Ranije, Dotu je jedino nadigrao Counter Strike.

Razlog manje populacije je pored toga što je beta, što ima veću krivu učenja, za razliku od LoLa, koji je "debil friendly".
Pre bih rekao da se manje igra zato sto jos ne postoje serveri u Kini tj. u Aziji, sve u svemu igre su odlicne stim da je grafika u Doti 2 neuporedivo bolja nego u LoLu. Koliko sam cuo lol je napravio lik koji je bio sa icefrogom u ekipi dok su pravili prvu dotu. Sve u svemu obe igre su odlicne za ubjanje vremena.


to si dobro rekao,samo kina drzi igracnu industriju barem 60%.ja sam poceo da igram dotu 1-2 srednje,sad se vise i ne secam,jos su recepti bili bez slika, si morao da znas napamet sta je koji recept,hehehe bilo dobro vreme davne 2003-4.jos se secam kako mi je buraezr govorio kako koji recept da uzmem i sta da sastavljam,znam da nikako nisam mogao da zapamtim sta je sange i yasha,heheheh
fazon je sto sam veliki ljubitelj dote.e sad kako je vreme proticalo vapio sam za boljom grafikom,i prvo sam poceo da igram LoL,kao hajde da probam.sam prvi utisam mi je bio ocajan,heroji sa previse osvetljenja,sam engine igre,heroji koji nemaju s veze s vezom.da napomenem,to sam poceo da igram jos kad je LoL bio u pocetnoj fazi,tako da sad ne mogu da sudim kako je.sve u svemu veliki minus,tako da sam se vratio doti.posle toga je izasao HoN,naravno niko nije znao za to,mala kolicina ljudi,igrao sam dan i noc,i zaboravio na dotu 1.sve do zavretka bete i onda placanje....i jbg,probao da kupim ali kakvo je stanje bilo u zemlji,niti paypal niti da oni primaju nase kreditne kartice,sranje zivo.i ajde,nalazio sam tu neku alternativu na piratskim serverima sto je bilo 100k ljudi na 5 servera,cekas na igru min 30 min,i samo klikces da kreiras igru,prst te zaboli Smile i naravno posle nekog vremena,ljudi iz HoN-a skontali da nista to ne stima,nesto para nabacili i ajde,stavili oni to kao free,naravno oni koji su kupili imali su neke povlastice ali nista bitno za mene Wink i posle toga izasla je dota 2,naravno prvi internacionalni turnir,nisam silazio s kompa  Smile i pocela beta...tako da kao verni dota igrac ostao sam na doti,,i ako mislim da HoN extra parira doti 2,extra grafika,novi heroji,ali i drukciji tempo igre.ako volite brzi tempo svakako preporucujem HoN naravno sporiji dajem Doti 2 dok naravno matchmaking tu nema sumnje,posto je dota jos u nadogradnji prednost dajem HoN-u,i ako ima previse noob-ova koji ne znaju gde se nalaze i nece da igrju protiv botova da nauce,HoN ima jako dobar balance. Smile
P.S.ako neko hoce key kontaktirajte me za Dotu 2,i naravno ako neko hoce da pikamo zajedno tu sam Wink
''Soullighter'' je moj Nick
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 14
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
samo pitam koliko ljudi mjesecno odigra jednu partiju dote,a koliko lola  Smile

LoL trenutno ima oko 32 miliona, Dota 2 mnogo manje (jer je još u beti). Ranije, Dotu je jedino nadigrao Counter Strike.

Razlog manje populacije je pored toga što je beta, što ima veću krivu učenja, za razliku od LoLa, koji je "debil friendly".
Pre bih rekao da se manje igra zato sto jos ne postoje serveri u Kini tj. u Aziji, sve u svemu igre su odlicne stim da je grafika u Doti 2 neuporedivo bolja nego u LoLu. Koliko sam cuo lol je napravio lik koji je bio sa icefrogom u ekipi dok su pravili prvu dotu. Sve u svemu obe igre su odlicne za ubjanje vremena.


to si dobro rekao,samo kina drzi igracnu industriju barem 60%.ja sam poceo da igram dotu 1-2 srednje,sad se vise i ne secam,jos su recepti bili bez slika, si morao da znas napamet sta je koji recept,hehehe bilo dobro vreme davne 2003-4.jos se secam kako mi je buraezr govorio kako koji recept da uzmem i sta da sastavljam,znam da nikako nisam mogao da zapamtim sta je sange i yasha,heheheh
fazon je sto sam veliki ljubitelj dote.e sad kako je vreme proticalo vapio sam za boljom grafikom,i prvo sam poceo da igram LoL,kao hajde da probam.sam prvi utisam mi je bio ocajan,heroji sa previse osvetljenja,sam engine igre,heroji koji nemaju s veze s vezom.da napomenem,to sam poceo da igram jos kad je LoL bio u pocetnoj fazi,tako da sad ne mogu da sudim kako je.sve u svemu veliki minus,tako da sam se vratio doti.posle toga je izasao HoN,naravno niko nije znao za to,mala kolicina ljudi,igrao sam dan i noc,i zaboravio na dotu 1.sve do zavretka bete i onda placanje....i jbg,probao da kupim ali kakvo je stanje bilo u zemlji,niti paypal niti da oni primaju nase kreditne kartice,sranje zivo.i ajde,nalazio sam tu neku alternativu na piratskim serverima sto je bilo 100k ljudi na 5 servera,cekas na igru min 30 min,i samo klikces da kreiras igru,prst te zaboli Smile i naravno posle nekog vremena,ljudi iz HoN-a skontali da nista to ne stima,nesto para nabacili i ajde,stavili oni to kao free,naravno oni koji su kupili imali su neke povlastice ali nista bitno za mene Wink i posle toga izasla je dota 2,naravno prvi internacionalni turnir,nisam silazio s kompa  Smile i pocela beta...tako da kao verni dota igrac ostao sam na doti,,i ako mislim da HoN extra parira doti 2,extra grafika,novi heroji,ali i drukciji tempo igre.ako volite brzi tempo svakako preporucujem HoN naravno sporiji dajem Doti 2 dok naravno matchmaking tu nema sumnje,posto je dota jos u nadogradnji prednost dajem HoN-u,i ako ima previse noob-ova koji ne znaju gde se nalaze i nece da igrju protiv botova da nauce,HoN ima jako dobar balance. Smile
P.S.ako neko hoce key kontaktirajte me za Dotu 2,i naravno ako neko hoce da pikamo zajedno tu sam Wink
''Soullighter'' je moj Nick
Ja sam pokusavao da igram i lol i hon al nekako sam se uvek vracao na dotu, pogotovo kad smo poceli da igramo na eurobattle.netu, imali su do jaja ranking system, tako da nisi mogao da igras sa noobovima, a kad je poceo prvi international fazon odgledao sve gejmove na turniru i posle se smorio jer godinu dana nisam mogao da nabavim key ili invite:D.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Safari 534.57.2
mob
HTC Sensation
da to jeste.ja sam u to vreme aplicirao na par sajtova za key,posto su delili,i nekako ubo,kao alienvare bio sponzor Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nec Vivaz U5i
A vise i Dota 2 pocela da smara,ko ce po ovoj vrucini igrati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


A man chooses, a slave obeys.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 91
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
mob
SonyEricsson Xperia Arc S
Dota 2 nije igrica, to je still zivota Smile ( slobodno me zovite no life-erom i virgin-om )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
No liferu i virginu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:27:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.