Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 17:34:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: dosije učenika  (Pročitano 10593 puta)
25. Dec 2010, 00:16:57
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
da li neko ima dosije učenika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
svaki učenik od kad se upiše u OŠ ima svoj školski dosije koji ga prati kroz osnovnu i srednju školu. A šta si u vezi toga želeo da znaš
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Sendo 
Koja škola, u kom gradu? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Motorola 
Kad sam video naslov mislio sam da je Brankica napravila nove epizode insajdera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Imas skolski dosije a imas i ucenicki dosije gde su ti sintetizovani neki podaci vezani za njegov razvoj. Doduse ovaj drugi se mnogo retko radi i nije obavezan
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Meni se mnogo dopadala praksa moje bivse osnovne skole a prate svoje ucenike kroz sredju skolu pa i na fax ako je moguce.

Za sve ucenike koji su zavrsili skolu, vrsilo se poredjenje ocjena sa polugodista i kraja godine u odnosu na ocjene iz OS. Ako ti ocjena padne za 1 to je ok. Neko ko je imao 5 u OS da ima 4 u srednjoj. Ali ako ti padne ocjena za 2 ili vise e tu je vec bio problem. Ako se to desi masi ucenika, od istog profesora, onda su mu kolege blagovremeno savjetovale da poradi malo na svom radu.

Ako se desi da gomila djece ima bolji prosjek od onog u osnovnoj onda se trazilo da profesor malo koriguje kriterijum. To nikad nije palilo kod moje profesorke matematike naravno  Smile

Mi smo tek kasnije skontali koliko je njima u stvari bitno koje smo skole upisali i kakvi smo djaci bili i dali smo isli na takmicenja...
Ljudi htjeli da naprave najbolju OS u gradu.

Mada jest malo spooky kad te na ljetnjem raspustu izmedju 3 i 4 raspusta savata bivsa nastavnica njemackog da te pita sto ti imas 3, a kod nje si imao 5. Pri cemu ti ides u ekonomsku skolu u nekom sasvim drugom gradu i tu si kod tetke na 5 dana i nemas ideju kako da se branis.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Citat
Mada jest malo spooky kad te na ljetnjem raspustu izmedju 3 i 4 raspusta savata bivsa nastavnica njemackog da te pita sto ti imas 3, a kod nje si imao 5. Pri cemu ti ides u ekonomsku skolu u nekom sasvim drugom gradu i tu si kod tetke na 5 dana i nemas ideju kako da se branis.

Kreneš odma u kontru kako je baš lepo što se interesuje i kako bi joj bila jako zahvalna da ti pokazuje nemački jer je ona mnogo bolja nastavnica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Imam ja. Ali ne dam.

Sa sve intervjuisanjem porodice deteta, testiranja REVISK-om, EPQ-om, Mahoverom i Testom ego percepcije i ego ideala.

Dobila sam deset iz tog rada i trebalo mi je oko 3 nedelje da ga uradim.

Sedi pa napiši, danas sutra ćeš da budeš od onih lezilebovića koji rade negde a veze božije sa poslom nemaju.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.94

dosije učenika... tu se zapisuju podaci o učeniku... napredovanje... testiranja... problemi i kako su rješavani... u toku školovanja u jenoj školi ... itd.
nekada,nekada daaavno to su veoma odgovorno radili učitelji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
On je mislio na dosije učenika koji pišu studenti psihologije (možda i pedagogije, mada sumnjam da oni rade metodološki deo...  Smile ) na nekoj od završnih godina studija, u kome se detaljno proučava razvojni put deteta i okolnosti koje su ga pratile, uz niz psiholoških testova (ličnost, inteligencija, itd.), kao i mnoštvo intervjua sa roditeljima, samim detetom, nastavnicima i svima koji su ključne osobe u njegovom odrastanju.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 30. Apr 2024, 17:34:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.