Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 04:58:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uticaj oca na cerkin zivot  (Pročitano 9148 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Radujte se što imate roditelje, ma kako vam ponekad išli na živce, jer će vam jednog dana i to nedostajati.
 

potpisujem...  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Svoje dete morate naučiti da bude odgovorno. Kako to lako zvuči! Kazne, naravno, nisu efikasne - one izazivaju jedino negativno ponašanje, bude strah, otpor i mržnju. Naučite dete da bude odgovorno dajući mu mogućnost izbora. Izbor treba da bude logičan i prilagođen situaciji. Pozitivna disciplina pomaže detetu da razume šta se od njega očekuje, da preuzme odgovornost na sebe, i to je ono na čemu treba raditi.

Greška koju mnogi očevi čine jeste da se ponašaju prema svom detetu kao da ništa ne ume da uradi samo, i ono to oseća. To kod njega izaziva osećaj manje vrednosti, blokadu, nedostatak samopouzdanja... Otac, u stvari, postaje uzrok za to što dete postaje onakvo kakvo on ne želi. Treba ga ohrabrivati, hvaliti ga i davati mu savete koji će ga motivisati da radi više i da bude što bolje. Nemojte se stideti da svom detetu pokažete ljubav, jer, zaboga, muškarci to ne rade. Gluposti! Zagrlite ga i kažite mu da ga volite, to je savet koji važi i za devojčice i za dečake. Deca imaju potrebu da osete i onu nežnu stranu očevog karaktera. Zato im treba pokazivati ljubav, a ne sakrivati je od njih. Ukoliko vaše dete ima potrebu da podeli nešto s vama, ostavite sve što radite (bar na nekoliko sekundi) i gledajte ga u oči kada želi nešto da vam kaže. Ako to ne učinite, ono će se sve više osećati zapostavljenim i imaće utisak da ste nezainteresovani za njega. Ukoliko želite da vas dete sluša, potrudite se da se i vi odnosite na isti način prema njemu.

Važno je da uvek budete svesni detetovih želja. Šta vi stvarno znate o svom detetu? Da li poznajete njegove želje i snove? Znate li šta bi ono volelo da postane kad poraste? Znate li šta ne voli? Ako postoje stvari koje još niste saznali o njemu, pitajte. Dete će biti srećno da s vama podeli deo svojih razmišljanja, srećno zbog toga što ispred sebe ima sagovornika koji

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Radujte se što imate roditelje, ma kako vam ponekad išli na živce, jer će vam jednog dana i to nedostajati.
 

potpisujem...  Smile


takodje  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Pa neces se udati za tatu,vec za tvog decka.
Uzmi stvar u svoje ruke i izaberi ono sto tebi odgovara,a ne tvom ocu.Nisi vise klinka, i dokazi da nisi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Svoje dete morate naučiti da bude odgovorno. Kako to lako zvuči! Kazne, naravno, nisu efikasne - one izazivaju jedino negativno ponašanje, bude strah, otpor i mržnju. Naučite dete da bude odgovorno dajući mu mogućnost izbora. Izbor treba da bude logičan i prilagođen situaciji. Pozitivna disciplina pomaže detetu da razume šta se od njega očekuje, da preuzme odgovornost na sebe, i to je ono na čemu treba raditi.

Greška koju mnogi očevi čine jeste da se ponašaju prema svom detetu kao da ništa ne ume da uradi samo, i ono to oseća. To kod njega izaziva osećaj manje vrednosti, blokadu, nedostatak samopouzdanja... Otac, u stvari, postaje uzrok za to što dete postaje onakvo kakvo on ne želi. Treba ga ohrabrivati, hvaliti ga i davati mu savete koji će ga motivisati da radi više i da bude što bolje. Nemojte se stideti da svom detetu pokažete ljubav, jer, zaboga, muškarci to ne rade. Gluposti! Zagrlite ga i kažite mu da ga volite, to je savet koji važi i za devojčice i za dečake. Deca imaju potrebu da osete i onu nežnu stranu očevog karaktera. Zato im treba pokazivati ljubav, a ne sakrivati je od njih. Ukoliko vaše dete ima potrebu da podeli nešto s vama, ostavite sve što radite (bar na nekoliko sekundi) i gledajte ga u oči kada želi nešto da vam kaže. Ako to ne učinite, ono će se sve više osećati zapostavljenim i imaće utisak da ste nezainteresovani za njega. Ukoliko želite da vas dete sluša, potrudite se da se i vi odnosite na isti način prema njemu.

Važno je da uvek budete svesni detetovih želja. Šta vi stvarno znate o svom detetu? Da li poznajete njegove želje i snove? Znate li šta bi ono volelo da postane kad poraste? Znate li šta ne voli? Ako postoje stvari koje još niste saznali o njemu, pitajte. Dete će biti srećno da s vama podeli deo svojih razmišljanja, srećno zbog toga što ispred sebe ima sagovornika koji

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
poruke licne prirode  Smiley 1 obrisane...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Ja pevam,da m prodje vreme...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2600
Zdravo svima! Smile
Izvinite sto me nije bilo ovako dugo,otputovala sam za praznike malo u prirodu. Zbogom knjige,zbogom kompjutercicu moj... (tako je bilo).
Evo me ponovo u gradu,na svom zadatku. Ali,prvo da vas pozdravim sve forumase i cestitam Uskrs(ovako zvanicno,i od srca Smile).
A sad,nesto sto ce vas sve obradovati(nadam se?),jer je mene odusevilo! Poslusala sam vas savet i razgovarala sa tatom, onako otvoreno, kako sam se s vama dogovorila. I pogodite sta- tata se najzad pomirio! Shvatio je konacno da ja od mog momcica necu odustati,i prihvatio stvar onako ocinski. Naravno,vremenom ce sve to vec leci na svoje mesto(mislim?).
Zato sam sada tako srecna,presrecna Smile
Hvala svima koji su me podrzali,svima vam zelim od srca sve the best!
pozZ Smile
IP sačuvana
social share
jel bas mora?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Čestitam! Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S8300
Cestitam... bice sve ok,samo se opusti Smiley
jedan mali savet,veruj u sebe i svoje ciljeve,i bori se za njih... sve najbolje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 04:58:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.