Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Domet tornja/predajnika  (Pročitano 1623 puta)
01. Maj 2010, 12:46:19
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
Ne znam da li sam pogodio forum, izvinite ako sam nekome dosadan sa ovom temom ali moram da postavim jedno pitanje koje se bas i ne tice jednog prosecnog korisnika mobilne telefonije...

Koliki je domet jednog onog tornja/predajnika (kako se vec zove) za mobilnu telefoniju... Zna li neko nesto u vezi toga... I koliko ima takvih tornjeva u Srbiji... ako postoji neki sajt na kome se mogu videti mesta na kojima se nalaze ti tornjevi moze i link neko da postavi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
Nema odgovora, a?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iP5
Nema nikakve potrebe za ponavljanjem pitanja - ako neko zna i želi da odgovori, on će se svakako javiti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
Ne mislio sam da nisu ni videli moju temu ili sl... u svakom slucaju ako ima neko neka se javi... to je valjda i svrha foruma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b5
mob
Nokia E66
domet zavisi od snag
Ne mislio sam da nisu ni videli moju temu ili sl... u svakom slucaju ako ima neko neka se javi... to je valjda i svrha foruma
domet zavisi od snage  predajnika koji su postavili.... Predajnik, usmerenje i snaga se proracunavaju prema konfiguraciji terena.. ali  u principu snage tih predajnika  su jako male.. I imaju domet u optickoj vidljivosti .. obzirom da se radi o ultra kratkim talasima koji se krecu kao svetlost toliki im je i domet:Smiley globalno receno..
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 11:39:08 od maki1960 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b5
mob
Nokia E66
A na pitanje koliko ih ima:) to i same mobilne telefonije mislim da neznaju jer svakog dana nice njih po nekoliko:Smiley kao sto sam pisao mala snaga tih predajnika jer nema potrebe za vecom snagom jer se radi o ultra kratkim talasim koji se krecu pravolinijski bas kao svetlostni talsi, i svako brdasce ih zaklanja zato se prave sa manjom snagom ali na vise lokacija.. sto vazi i za gradove.. dovoljno je da imas izmedju predajnika i tvog telefona dve zgrade.. i signal se jedva ocitava... i t.d.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.55
mob
Apple iPhone
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b5
mob
Nokia E66
Ovde bre kao zapete puske neki samo vrebaju da nesto prigovore... Bitna je forma postojanja foruma.. ako nemate toliko pameti da iz dva dela pogledate dva  razlicita  pitanja koja su postavljena onda nema smisla da uopste postoji ijedan forum ovde.??? sta je problem ako sam coveku odgovori na dva pitanja  zasebno ??? izbrisi ceo forum i zavrsi.. TI si Vlast:Smiley)
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 14:07:04 od maki1960 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia Lumia 1020
Nema potrebe shvatati to lično, takva su pravila.
Postoji dovoljno načina da se jedan post vizuelno razdvoji ako ima više tema koje će dotaći. Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.