Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Doktor traži pacijenta za letovanje  (Pročitano 1077 puta)
03. Avg 2008, 11:19:18
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Momak (37), nepušač, traži društvo za odmor u Turskoj ili Egiptu“. Šifra: „nezaboravno“.
Verovali ili ne, ovaj oglas u dnevnim novinama platio je Beograđanin Dejan Đorđević, doktor u najboljim godinama. Ima lep posao, svoj stan, vozi „megan“, ima puno prijatelja i često izlazi. Reklo bi se da mu je jedini „nedostatak“ to što nosi naočare. Ali, i ta „mana“ je anulirana činjenicom da mu je otac oftalmolog. Dejan, dakle, ima sve. Osim društva za odmor.
- Svi su se poženili i poudavali - kaže Dejan. - Letovao sam i sa parovima i nikog nisam mogao da upoznam, jer su mislili da mi nešto fali. Zatim sam letovao sa nazovi drugovima sa kojima ni kafu ne bih popio. Onda sam shvatio da cele godine radim, živim sam i da nema razloga da se za svoj novac loše provodim na letovanju.
Kada je izašao iz dugodišnje veze, okrenuo je drugi list i dao navedeni oglas u novinama. Planirao je da sa svakim ko mu se javi popije kafu u „Grinetu“.
- Javile su se samo devojke i svaka je pitala da li ću ja platiti letovanje i koliko zvezdica ima hotel u koji idemo. Onda sam se bacio na Internet. Naredne tri godine letovao sam sa tri devojke. Samo jedna je sebi platila letovanje, odlično smo se proveli i danas se družimo. Ostale dve su zvocale kako nemaju novca za hotel sa više od dve zvezdice i autobus do Kušadasija, pa sam ja platio letovanje i troškove. Sada imam devojku i, iskreno rečeno, kad ne bih išao sa njim doplatio bih za jednokrevetnu sobu!
U turističkim agencijama rado „spajaju“ ljude. Tačnije, kada im se javi samac onda ga spoje sa drugim samcem kako bi se upoznali i, ukoliko se slože, podelili troškove smeštaja.
DraganaKozomora je posle tridesete teško uspevala da nađe drugaricu za letovanje. Kaže da je godinama letovala sa poznanicama i prijateljicama koje je upoznale preko jedne agencije.
- Kada smo se upoznali pričala je kako je uredna, tačna, ne puši, ide da se odmori, želi da razgleda Krit, ne interesuju je muškarci, a kada stignemo lavabo je prepun dlaka, večito je čekam, gleda televiziju do zore, po ceo dan se sunča, očijuka sa pijanim Englezima - kaže Dragana. - Sebe maltretiram za svoj novac! Prošle godine sam prvi put letovala sama i bilo je fantastično.
Dragana je drugi dan u Haniotiju upoznala Jorgosa. Ovog leta ponovo je tamo. Sveže udata i već trudna.     

Tolerantni
U agencijama kažu da rado upoznaju ljude kakao bi podelili troškove smeštaja koji za velike svetske ture mogu da iznose i po 1.000 evra. Iskustvo pokazuje da su stariji putnici neuporedivo tolerantniji prema saputnicima, pa i kad imaju novca za doplatu ne vole da spavaju sami.

Prijatelj prijatelja
Jelena M. je upoznala Željka preko prijatelja koji su ih spojili pošto oboje nisu imali sa kim da letuju. Pre dve godine otišli su u Egipat.
- Upoznao je nekog tipa, odmah su se smuvali i to nisu krili na zgražavanje čitavog hotela - kaže Jelena. - Nije bilo slobodnih soba, hotel nisam mogla da promenim, a da spavam u sobi sa homoseksualcem nije mi padalo na pamet. Po 20 časova dnevno sedela sam pored bazena. Kada sam to prijateljima ispričala kleli su se da nisu znali kakav je. Prošle godine sam letovala sa mamom i tako će biti dok se ne udam.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.