Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:02:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dokle, bre  (Pročitano 11538 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
@megasoft
Kako tece situacija? Jesi li uspeo da se izboris?

Nikako. Malo sam i ja kriv, našao sam email za studio B, ali nisam mogao da iskopiram tekst odavde, a mrzelo me ponovo da kucam. Ali, moraću preko vikenda da to odradim.

Evo preključe namerno stoje ispred lokala i galame. U principu ja ne mogu da im zabranim jer je bilo negde oko 19,00 časova, ali u principu nemaju tu šta ta rade. Moj lokal je sa te strane jedini koji radi, nema ni svetlo, nema ništa šta bi njih trebalo da interesuje, već samo da mene nerviraju. U jednom trenutku jedan od njih mi kuca na staklo od vrata, kao da me pita za cenu matičnih ploča. Ajde ja mu otvorim, relativno normalno razgovaramo, a onda jedan iz čista mira mi kaže "ma puši k". Balavac, od 17 godina meni od 48 iz čista mira. Razgovor se završio otprilike sa njegovim "E ajde idemo, mnogo me nervira razbiću ga".

Šta se tiče rada radnji od 00-24 časa, one će i dalje raditi do 24 časa, ali se alkohol neće prodavati od 22,00 do 6,00 ujutru. Bar je tako bilo rešeno u Minhenu na železničkoj stanici koja radi celu noć i objekti sa hranom i pićem rade celu noć, ali prodaju samo sokove. Vidno je istaknuto upozorenje da se alkohol (kod njih je koliko se sećam od 23,00 do 6,00) ne prodaje. A policije ko pleve, da ako bi neko nešto i pokušao verovatno bi mu preselo.  Znači zatvoriće po sili zakona one objekte koji ne poštuju tu odredbu. Maxi ima svoje obezbeđenje i verovatno će se držati te odredbe. Znači samo alavci, će imati problema.

Da li neko zna šta je bilo sa onim predlogom Zakona da maloletnici ne ismeju bez pratnje starijih da izlaze posle 23,00 časa. Evo sada grupica maloletnika sedi u školskom dvorištu (koje je oko 50 m od mog lokala) i galame. Koji to roditelj pušta dete u 4,00 ujutro da gluvari. Bez obzira što je školski raspust. Znači dragi maloletnici ako već niste zakonski odgovorni, morate imati određena ograničenja.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ispo iz modu
Pa kako ce da zatvore Maxi koji radi 00-24?



Забрани се продаја алкохола после 23 ч.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
@megasoft
Ne znam sta da ti kazem. Nemoj preterano da se nadas u zakon i razresenje situacije od strane nekog treceg lica. Nazalost takva je trenutna situacija u drzavi koja se nece promeniti u sledecih x godina. Ljude koje opisujes se ponasaju kao zivotinje. Cim osete neciju slabost ( u ovom slucaju tvoju ) odmah napadaju ( u smislu psihicke torture ).  Ovo me podseti na skolske dane. U slucaju da odredjeni profesor nije imao jak autoritet bukvalno nije mogao da odrzi cas. Takva situacija ti je generalno i u zivotu. Uh al sam ga zakomplikovao.. pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
HTC One
Pa kako ce da zatvore Maxi koji radi 00-24?


Nece ga zatvoriti, jednostavno nema prodaje alkohola posle 22h. Meni se deislo u sloveniji da preko dana kupim pice, uvece oko 23h se vracamo u hotel, hocemo jos malo da cirkamo... udjemo u radnju, vidimo pice ali lik nece ni da cuje da proda... probali smo i na foru cascavanja, al'ne vredi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
VIP VIBE C
Da, ajde neka bude sve na istom mestu.

Ne bih u ovom postu mnogo gnjavio, samo bi forumaše obavestio da rat i dalje traje. Pitanje ko je tu gubitnik a ko dobitnik, bitno je da ja imam znatnu finansijsku štetu, da sam na kraju zatvorio radnju, i da živim od majčine finansijske pomoći, jer sa 52 godine ne mogu da nađem posao.

Policija i dalje ne radi, odnosno verovatno je to neko njihov, Obraćao sam se i Unutrašnjoj kontroli (SUK), Odeljenju za kontrolu rada policije, bez nekih većih rezultata. Ne baš kao po sistemu kadija te tuži, kadija ti sudi, jer sam ja ovde tužilac protiv policije, ali o neradu policije odlučuju policijski organi.

Pre jedno dva meseca uspeli su da razvale bočnu rolo zaštitu, odnosno od svakodnevnog šutanja, lupanja se odvojila  od levog nosača.

Povod zašto ovo pišem, evo šta su sad uradili. Galamili galamili, ja mislio neće ništa, kad otvoriše vrata (moja greška nisu bila zaključana) i u unutrašnjost radnje obaciše jaja, jogurt, ne mogu da utvrdim da li je u balonu bila voda ili urin. Možda možete da zamislite kako to sada izgleda na ulaznim vratima, ni u jednom komičnom filmu to ne videh.

Hteo bih da se ovo snimi i objavi u novinama, suviše je možda sitno za televiziju. Zvao sam Blic nemaju ekipu, Kurir telefon nije u funkciji, 24 sata telefon non-stop daje zauzeće. Dobio sam na 988 drugi telefon 24. sata međutim, isto se niko ne javlja.

E sada me interesuje ako neki burekaš zna kako to da uradim. Koja redakcija ima dežurnu ekipu, odnosno kako to rade kada se nešto interesantno za novine desj recimo u 2 ujutru

« Poslednja izmena: 24. Apr 2014, 16:19:48 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:02:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.