Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:05:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dokle, bre  (Pročitano 11501 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
Prvo da se izvinim što postujem dve poruke jednu za drugom. Uzeo sam samo jedan citat, otkucao odgovor i poslao, a onda na izmeni nisam znao kako da pokupim ostale citate. Sada radim tako što prvo pokupim citate pa pišem odgovor.
Zao mi je da prolazite kroz torturu i svakog ko prolazi kroz ovakve stvari mi je zaista zao. Ali obzirom da i sama imam problem sa huliganima i narkomanima koji mi se skupljaju ispod prozora 3 godine, otkad je Zelenilo obnovilo parkic i postavile dve betonske ukopane klupe ispod mog prozora, pa ne mogu da spavam sa otvorenim prozorom od aprila do novembra ... a policija ni jednom nije intervenisala iako imam cak i fotografije lica koja konzumiraju drogu na toj bizarnoj klupici.

U principu mislim da vam je jedino resenje da se odatle odselite, ma koliko to uzasno zvucalo. Podizanjem prijava protiv sitnih huligana iz kraja samo povecavate rizik da vam razbiju nesto vise od stakla.. na primer glavu. U ovoj drzavi nema pravde, a mi pravdoljubivi smo izgleda neki otpadak drustva koji se nada da ce se nesto promeniti.

Verovatno ih niste pozvali. Radio sam tako da kažem na poslovima obezbeđenja - odnosno dežura se u diplomatskoj koloniji i kontroliše šta se dešava. Pričale su mi kolege da mi ne smemo da intervenišemo, nemamo ni oružje, ne znamo borilačke veštine, već su zvale policiju, za pet minuta je došla marica i pokupila te izgrednike.

A možda je i bolje glava nego živci.

Citat
Da li neko može da mi pomogne kako se to radi?

пазариш бејзболку и решиш проблеме...не заборави рукавице и фантомку

Jer može negde da se legalno kupi fantomka?
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 20:21:58 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile

prijatelju, za ime Boga, izmeni taj post...

(otkad se fantomka kupuje ?!  Smile )
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
a, izvini, nisi rekao da si pravnik (ili imaš veze sa pravom).

drugo, ako ti prete, to je već krivično delo "Ugrožavanje sigurnosti", što je već ozbiljnije. O oštećenju da ne govorim ako je šteta tolika.
posebno ako poznaješ ZOMUKD, ne znam šta čekaš, lepo se obrati javnom tužiocu, navataj par klinaca iz kraja, saznaj ko ti je razbio prozore, i tuži njihove roditelje ili njih za naknadu štete.
ako ne možeš tačno da saznaš ko su učinioci, stavi video-nadzor, snimi ih. U krajnjem slučaju, par večeri dežuraj majku mu .

U lokalu sam imao video nadzor koji su ovi od 20 godina pokvarili.  A za napolje treba imati para za postavljanje kamera a postavlja se i pitanje da njih ne slome. Po Zakonu o Komunalnoj policiji kamere moraju biti vidne

"Član 23. Kada je to potrebno radi sprečavanja kršenja propisa iz delokruga komunalne policije, određeni prostor i objekat može se obezbediti video nadzorom.
Uređaji za video nadzor moraju biti vidljivi, sa istaknutim natpisom da je prostor ili objekat obezbeđen video nadzorom".

Ako bi ovo kršio pitanje koliko bi ovakav dokaz bio merodavan na sudu. Ovde ću vremenom izneti svoju sudsku praksu.

Jedan roditelj je tužen, isplatio je vrednost stakla, ne i sve troškove koje sam imao da bi ga naterao da to uradi, a sada on po kraju priča da sam manijak. Ja sam manijak koji pošteno radi svoj posao, svakoj mušteriji izdaje fiskalni račun, stoji moralno i materijalno iza robe (prodavana Staedler, Rotrinng, Filla itd roba) a njegov sin koji je u 19,10 časova kamen razbio bočni izlog koji je koštao koliko sam već rekao (10.000 dinara) nije manijak. Tada je bio sedmak.

 Smile

prijatelju, za ime Boga, izmeni taj post...

(otkad se fantomka kupuje ?! Smile )

Moram priznati, da prvu konstataciju ne razumem.

Drugo sam pitao jer ne znam. Znam da su ovde u kraju deljene fantomke bilo je samo važno da onaj ko je dobija - zadužuje ne znam tačno ima ličnu kartu. Pošto sam čovek za zakon ne uzeh tada. Sada se kajem.
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 20:23:32 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ja bi vam preporučio sledeće: Ne znam kakav je lokal po obliku (pod većim objektom ili solo) ali razmislite o pretvaranju lokala u stan koji bi onda prodali ili davali pod kiriju. ili jednostavno prodajte ako imate iole prihvatljivu cenu.

Problem nije moguće rešiti. recimo na Novom Beogradu stotine lokala zvrje prazno bez zakupaca iz istog problema. Ljudima koji u tim soliterima žive trebaju sitne usuge i bilo bi isplativo poslovati da nije lokalnih kretena.

Recimo ako bi jednog od tih kretena koji vam ugrožavaju lokal dobro pretukli (lično ili sa plaćenim batinašima) to ni na koji način ne bi uticalo na ostale kretene u smislu odvraćanja. Svako od tih lokalnih kretena smatra da je uvek jači kad dodje do tuče i da nije moguće da bude fizički povredjen u tučama koje izaziva.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
Ja bi vam preporučio sledeće: Ne znam kakav je lokal po obliku (pod većim objektom ili solo) ali razmislite o pretvaranju lokala u stan koji bi onda prodali ili davali pod kiriju. ili jednostavno prodajte ako imate iole prihvatljivu cenu.

Problem nije moguće rešiti. recimo na Novom Beogradu stotine lokala zvrje prazno bez zakupaca iz istog problema. Ljudima koji u tim soliterima žive trebaju sitne usuge i bilo bi isplativo poslovati da nije lokalnih kretena.

Recimo ako bi jednog od tih kretena koji vam ugrožavaju lokal dobro pretukli (lično ili sa plaćenim batinašima) to ni na koji način ne bi uticalo na ostale kretene u smislu odvraćanja. Svako od tih lokalnih kretena smatra da je uvek jači kad dodje do tuče i da nije moguće da bude fizički povredjen u tučama koje izaziva.
Lokal je u prizemlju višespratne stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Zato i ne može da se proda. Jedna budala mi nudi 20.000 evra a tržišna cena je 42.000 evra. Pa vidi.

Da li ti si siguran da ti lokali ne rade zbog toga. Ili zato što nemaju prometa. U mojoj zgradi ima bar petoro školske dece i nijedno nije kod mene kupovalo školski pribor. Nijedno ne ulazi u igraonicu. Da ne pomislite da sam ja neki kada mi je izbio osigurač moja majka je otišla po ključ kod komšinice koja me je pohvalila sa ponašanjem.

Ovde je vladala priča da sam ja skup sa školskim priborom a ja sam išao na cene BIGZ-ove knjižare na Banovom brdu. Ja kao privatnik ne mogu da se takmičim sa sindikalnom nabavkom.

Jedan matori bilmez mi je jednom rekao: mi kupujemo kod Milke (vlasnica trafike) jer nam ona čini usluge. Da li je prodavac dužan da čini usluge - recimo da unovčava čekove da bi imao prometa. Ali ovo mislim da je razvodnjavanje diskusije - jednom drugom prilikom o ljudskoj zavisti.

Ja ne mislim jednog da prebijem. Fizički to i ne mogu i da hoću, i to zloupotrebljavaju. Ali... kažem ne bi da kršim pravila foruma.

A ne slažem se da nije rešivo. Sve se može kad se hoće. Evo, ja nisam znao za taj problem dok ti nisi napisao. Zato i hoću da pokrenem medijsku kampanju.
« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 20:30:32 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mislio sam da izmeniš to što si napisao, jer iako nije neposredan poziv na nasilje, malo je neoprezno najavljivati preko interneta to što misliš da uradiš...

a mislio sam da snimiš kretena samo da bi znao ko je...



IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
mislio sam da izmeniš to što si napisao, jer iako nije neposredan poziv na nasilje, malo je neoprezno najavljivati preko interneta to što misliš da uradiš...

 a mislio sam da snimiš kretena samo da bi znao ko je...


Tačno te nisam razumeo. Ja sam se prebacio. Mislio da misliš da izmenim naslov teme, a ne post. Kao što možeš videti poslušao sam te. Samo da kažem ako me uhvate, eventualno ću se braniti ćutanjem, a ne kao dotični koga sam snimio da mi je pretio - star jedno 30 godina, a on na sudu rekao da on nije na snimku.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
uzmi pistolj i pucaj im pored nogu. fantomku imas u armi shopu u sarajevskoj.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ispo iz modu
Jel i ja da pazarim bejzbolku i rukavice i fantomku?  Smile


Пазари мало чистог допа код локалног дилера и почасти екипу која ти се скупља под прозором. 99% је вероватноћа да ће поцркати ко пацови.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Prvo da se izvinim što postujem dve poruke jednu za drugom. Uzeo sam samo jedan citat, otkucao odgovor i poslao, a onda na izmeni nisam znao kako da pokupim ostale citate. Sada radim tako što prvo pokupim citate pa pišem odgovor.
Zao mi je da prolazite kroz torturu i svakog ko prolazi kroz ovakve stvari mi je zaista zao. Ali obzirom da i sama imam problem sa huliganima i narkomanima koji mi se skupljaju ispod prozora 3 godine, otkad je Zelenilo obnovilo parkic i postavile dve betonske ukopane klupe ispod mog prozora, pa ne mogu da spavam sa otvorenim prozorom od aprila do novembra ... a policija ni jednom nije intervenisala iako imam cak i fotografije lica koja konzumiraju drogu na toj bizarnoj klupici.

U principu mislim da vam je jedino resenje da se odatle odselite, ma koliko to uzasno zvucalo. Podizanjem prijava protiv sitnih huligana iz kraja samo povecavate rizik da vam razbiju nesto vise od stakla.. na primer glavu. U ovoj drzavi nema pravde, a mi pravdoljubivi smo izgleda neki otpadak drustva koji se nada da ce se nesto promeniti.

Verovatno ih niste pozvali. Radio sam tako da kažem na poslovima obezbeđenja - odnosno dežura se u diplomatskoj koloniji i kontroliše šta se dešava. Pričale su mi kolege da mi ne smemo da intervenišemo, nemamo ni oružje, ne znamo borilačke veštine, već su zvale policiju, za pet minuta je došla marica i pokupila te izgrednike.

A možda je i bolje glava nego živci.

Zovem svako vece policiju. Bukvalno svako. Nekad dodju, nekad ne dodju. Onda posmatram sa prozora sta se desava. Poslednji put je bilo njih 30 idiota u parkicu. DOlaze dva pandura u pola 4 ujutru. Ovi izlomili 100 flasa i ne prestaju da pevaju i deru se.
Pandur: Dobro vece momci, jel slavite malo?
Momci: Slavimo, evo rodjendan drugaru, pa malo smo i popili.
Pandur: Ako, ako. Ali zale nam se komsije na vas. Kazu da se derete i da lomite.
Momci: Mi? Nikad nismo bili tisi. Ko nas druka? Daj reci nam ko nas to prijavljuje stalno?
Pandur: To ne mogu da vam kazem. Jel ima neko legitimaciju? Licnu kartu?
Momci: Sto, sta ce vam? Pa nismo nista uradili!
Pandur: Pa znam, ali moram necim da pokrijem izvestaj. Cisto da unesemo neke podatke. Mora da ima neko punoletan, to je samo formalnost, da mi mozemo da idemo, a pokriveni smo kod sefa. A vi deco nastavite. Al nemojte da lomite.
Momci: Evo ovaj decko ima licnu kartu. (daje mu LK, ovaj zapisuje)
Pandur: Nista ajde momci, samo tiho i srecan rodjendan!
Momci: Dovidjenja!
odlaze panduri, a lik koji je najglasniji kaze:
Kad saznam koja picka nas prijavljuje ima oci da mu izvadim.

Eto.. i sad meni znaci ne preostaje nista drugo nego da uzmem palicu i fantomku  Smile  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:05:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.