Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dokazi o Americkim Mahinacijama za raspad SFRJ i Bombardovanje 1999  (Pročitano 5944 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Svi ljudi na svetu uglavnom imaju predrasude ili usvajaju opste prihvacena misljenja tako da se dzaba tripujete.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Pa da, ali ne bih bio ja Srbin kada ne bi terao inat. Prosli put sam im jebao kevu za izjavu da je Srbija bila odgovorna za Prvi Svetski Rat, pa su pojeli ogromno govno zbog toga.
Smile Smile Smile Smile

Tako je bre komso ... 'ebi im kevu americku
Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ajd daj mi neki link tipa američke pogrebne usluge. da ima godina rođenja i godina smrti. da ima da li je sahrana ili kremacija. da li ima da se odnosi na celu ameriku ? da li ima nešto tako ? da izračunam neke procente.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Pa, imaš u Italiji izveštaje o kojima je raspravljao parlament, italijanski vojnici su, koliko me sećanje služi čak i tužili i dobijali sporove zato što su, zamislite masovno obolevali i umirali od raka u zoni u Metohiji u kojj je korišćen osiromašeni uranijum, na kraju će još ljudi da te ubede kako je osiromašeni uranijum bio za naše dobro   Smile  Smile  Smile , čak su i neke konferencije u Beogradu bile održane italijanskih gostiju koji su svedočili o pomoru vojnika od leukemije, malignih bolesti i drugim štetnim posledicama OU po zdravlje ćovečanstva, ma, gde, bi Amerikanci bilo koga koga oštetili, poznati su oni po humanosti, sve bombarduju iz humanitarnih razloga i napalm bombe, koje su oni koristili u Vijetnamu su u stvari bile za dobro vijetnamskog naroda, i osiromašeni uranijum je izuzetno koristan po zdravlje, blagotovorni efekti se osete posle nekoliko meseci kod ljudi koji borave u blizini zone u kojima su korišćeni, zar nisi slušao kako su oni mirotvorci i humanisti, koji se bore za liberalne vrednosti, koje su filantropski poklon američke vojske za građane zemalja nad kojima su izvršili agresiju?
« Poslednja izmena: 19. Jul 2018, 01:19:18 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Pa, imaš u Italiji izveštaje o kojima je raspravljao parlament, italijanski vojnici su, koliko me sećanje služi čak i tužili i dobijali sporove zato što su, zamislite masovno obolevali i umirali od raka u zoni u Metohiji u kojj je korišćen osiromašeni uranijum, na kraju će još ljudi da te ubede kako je osiromašeni uranijum bio za naše dobro   Smile  Smile  Smile , čak su i neke konferencije u Beogradu bile održane italijanskih gostiju koji su svedočili o pomoru vojnika od leukemije, malignih bolesti i drugim štetnim posledicama OU po zdravlje ćovečanstva, ma, gde, bi Amerikanci bilo koga koga oštetili, poznati su oni po humanosti, sve bombarduju iz humanitarnih razloga i napalm bombe, koje su oni koristili u Vijetnamu su u stvari bile za dobro vijetnamskog naroda, i osiromašeni uranijum je izuzetno koristan po zdravlje, blagotovorni efekti se osete posle nekoliko meseci kod ljudi koji borave u blizini zone u kojima su korišćeni, zar nisi slušao kako su oni mirotvorci i humanisti, koji se bore za liberalne vrednosti, koje su filantropski poklon američke vojske za građane zemalja nad kojima su izvršili agresiju?
Po ovima ovde, sto se nas tice, Srbi su bili genocidni, i posto su Srbi bili najaci u regionu, morali su prosto da pomognu jadnim Hrvatima, Muslimanima i Shiptarima.  Naravno uranijum ne pominju, ili kazu da nije stetan. I tako. I ja naravno moram da komentarisem na takve gluposti.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Sreca pa su bacali uranijum skoro samo po kosovu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
« Poslednja izmena: 19. Jul 2018, 08:25:22 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Zato sam i napisao "skoro samo".
Uostalom za to smo se postarali.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Chitam neke konferencije NATO-a, I chovek bi pomislio chitajuci njihova sranja da je osiromaseni uranijum I zdrav za ishranu gotovo. Sacuvaj me boze.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
možda i jeste. eto dabiši ništa ne fali.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.