Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dok se na TV Prva prijatno ćaskalo, Ivanu Ivanoviću na Tviteru stizale su ...  (Pročitano 4808 puta)
08. Dec 2012, 07:48:20
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
...pretece poruke

Vlasnik Informera Dragan J. Vučićević nazvao Ivana Ivanovića "pič***inom" zbog gostovanja Mesića



Stipe Mesić, jedini političar u Hrvatskoj koji je bio predsednik parlamenta, predsednik Vlade i predsednik države poznat po rečenici "Jugoslavije više nema, moj posao je izvršen", večeras je gostovao u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem".
On je u razgovoru sa Ivanom Ivanovićem između ostalog pričao o svojoj ulozi u sprečavanju građanskog rata u bivšoj Jugoslaviji izjavivši "Da sam se ja slušao do rata ne bi došlo", poznanstvu sa Tuđmanom, Slobodanom Miloševićem, sastanku u Krađorđevu, politici prema Bosni i Hercegovini, Haškom tribunalu, ali i Evropskoj uniji ukazujući da je "I za Srbiju i za Hrvatsku najbolje rešenje udružena Evropa".

Kada je u pitanju Haški tribunal Mesić je naglasio da je i u Hrvatskoj Haški sud optuživan kao politički sud, kao i da je sud koji sudi samo Hrvatima navodeći da zločin ne poznaje nacionalnost.

Na pitanje voditelja da li neko sa hrvatske strane treba da se izvini srpskom narodu zbog svega što se događalo na prostoru bivše Jugoslavije, Stipe Mesić je odgovorio da se on još Svetozaru Maroviću izvinio, ali I svima kojima je hrvatska stana učinila nažao zloupotrebom hrvatskog imena, kao i da je kasnije i Ivo Josipović učinio isto.
Mesić je naveo da je poseta Kosovu na pravoslavni Božić, koja je odložena za jedan dan, bila apsolutna slučajnost.



Na samom kraju emisije Ivan Ivanović je gotovo simbolično svom gostu poklonio traktor igračku sa rečima da se traktor da onom ko je za njega i zadužen.

Na društvenoj mreži Tviter tokom trajanja emisije, profil Ivana Ivanovića konstantno je zasipan uvredama i pretnjama od strane tviteraša koji se nisu slagali sa izborom gosta.





Voditelj je sve uvrede uredno ritvitovao. Izjave poput ‘Ustašo, izdao si Srbiju’ ili ‘Sledeće nedelje u gostima Haradinaj I Gotovina’, ali i konkretne pretnje batinama stizale su sa svih strana.

Među onima koji se nisu slagali sa večerašnjim izborom bio je i vlasnik dnevnog lista Informer Dragan Vučićević koji je na svom nalogu napisao, između ostalog, da je gostovanje Stjepana Mesića samo deo zločina protiv srpskog naroda i pritom optužio Ivana Ivanovića da je u sred Srbije dozvolio širenje ustaške propagande i laži nazivavši ga pogrdnim rečima i delom izdajničke bande koja truje zemlju, ali i Mesiću i njemu opsovao ‘ustašku majku’.

Sa druge strane, određeni broj tviteraša burno je pozdravio, gotovo simbolično, imajući u vidu sve događaje koji su prethodili ovoj emisiji, poklanjanje traktora Stjepanu Mesiću. Za kraj Ivan Ivanović I bivši predsednik Hrvatske složili su se da su uprkos teškim temama uspeli da razgovor svedu na relaksirajuću notu.



http://www.nadlanu.com/pocetna/zabava/celebrity/Vlasnik-Informera-Dragan-J-Vucicevic-nazvao-Ivana-Ivanovica-quotpicinomquot-zbog-gostovanja-Mesica.a-160317.305.html
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
lično ne simpatišem patuljka,medjutim emisija mu nije loša,a ova od sinoć je pun pogotak.
buka i prašina,koju dižu,dežurni moralisti,patriote i lelemudi, samo potvrdjuju onu narodnu,koja kaže...za dobrim konjem,prašina se diže.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Мајмун Месић гост, он није био занимљив ни прије 20 година.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
HTC m9
nez sad da kazem sramota
imam neki osjecaj da ce teme biti vatrena  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95


A ja imam osećaj da je je ovo neki loš fotošop  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Sramota....
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ih... kao da on ima obraz...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
хахаха ... све све али ... јебаћемо ти матер моја супруга и ја ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 55
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
LG Optimus L7 II
Ispade sinoc da nas je mesic branio od zlih usatasa i da se vise zalagao za nasu stvar od svih Srba zajedno...a patuljku suze radosnice teku  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Ih... kao da on ima obraz...

Novac...
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.