Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dodjite u srbiju , zemlju banja , manastira, i ludaka. . . . . .  (Pročitano 10035 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Istina je uvek na sredini - nit smo nesto posebno dobri nit smo posebno losi. Meni je poprilicno smetalo da u toku jbne univerzijade moram da cekam 88u pola sata pa mi dodje kratka puna ko oko, a za vreme cekanja prodje mi ispred nosa 10 dugih najnovih baseva u kojima je voze 2 lika do svoje sobice ili na glupavi sajam. I onda skapiram da mi koji ko budale cekamo ustvari placamo da gledamo tako nesto i osecamo se ko budale sve zbog neke snihodljivosti prema strancima i brige sta ce ko da misli o nama. Ali ocigledno da tako mislimo jer svako zasluzuje politicare koje ima pa i mi.  Najgori smo jedni po druge, stranci samo izadju u novinama kad se ovakvo nesto desi...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
svaki prebijeni stranac u beogradu, samo zato sto je stranac, od strane retardiranih mentola . je kamen vise u mozaiku lose slike o srbiji , a ne o tunguziji.....a ti, kao srpkinja, i kao patriota bi trebalo da imas zelju bar , ako ne da radis na tome, da se o tvojoj zemlji misli i pise pozitivno , ili ja gresim???


Ево суза ми из ока креће само кад помислим да неки загуљени западњак има лошу слику о Србији и нама Србима. А посебно кад је реч о оним дегенерицима који ни сопствену земљу не умеју да нађу на глобусу, а камоли Србију.  Smile


Него деране јеси ли ти путовао негде ван Србије осим прстом по глобусу?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Pa ne može se očekivati od jednog dvomilionskog grada da nema apsoulutno nikakvih problema. To je sasvim normalno i uobičajeno, svugde. U mojoj zgradi koja ima 100 porodica ima nesuglasica i netrpeljivosti i čega sve ne, a kamoli kad govorimo o većoj razmeri odnosno o jednoj metropoli.
S druge strane ako čovek krene sa stavom da naše govno smrdi više od tuđeg a govno k'o govno i pritom se vodi stereotipima i generalizacijama dovoljno mi je da ne ulazim u takvu diskusiju jer je logično da je to pucanje u prazno i da ničemu ne vodi.  Smile

Šta je poenta teme?
Da se stidim što sam Beograđanin, Srbin, što postoje sugrađani koji imaju viška vremena i energije i ne razmišljaju kao ja ili neko drugi i trebam da se stidim njihovih postupaka? Ne kapiram. Ako je to... ne računajte na mene.


Ovo je jedan post za pamćenje, toliko jednostavne i rek'o bi čovek očigledne činjenice, a opet tako genijalan jer pokazuje koliko stvari uzimamo zdravo za gotovo, planiram još da ga eksploatišem.
Pitanje je, šta kada upadneš u krizu i sve ti je crno?
Za pocetak, ziv si.. Smiley
Imas pun stomak, garderobu i krov nad glavom, sve ono sto veci deo ljudske populacije nema... nesto od ta tri ili sva tri...

E, sad... posto si vec ziv i materijalno zbrinut, znas da citas i pises, sto te, opet, stavlja u povoljniji polozaj od velikog dela populacije...

Ides u skolu ili si zavrsio skolu, sto znaci da si uspesniji od istog onog dela populacije koji zna da se potpise i to je to...

Imas pristup najnovijim tehnologima, slobodan si da izrazis svoje misljenje, ne plasis se da ce neko da te upuca ili digne u vazhuh kad izadjes iz koce, pa si i sa te strane u bolje polozaju od dobro dela ljudske populacije...

Mogla bih dalje, ali mi se spava... i to mene stavlja u bolji polozaj od veceg dela ljudske populacije, jer se ne plasim ko ce da mi upadne na vrata i da li cu se probuditi ujutro jer u mojoj zemlji ne besni rat, ne postoji represivni sistem ili se nalazimo na podrucju sklonom zemljotresima\erupcijama vulkana\naletima tajfuna...

Sve u svemu.. naspram ostalih 6,5 milijardi ljudi... ti i ja smo veoma srecne osobe, jer ne moramo da brinemo o pukom opstanku, vec mozemo da brinemo i o nasem duhovnom razvoju tipa: sta je to pozitivno u zivotu...

« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 20:48:40 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
@king krimson

Tvoje ponasanje i nacin izrazavanja su u najmanju ruku uzasni.
Preporucila bih ti par stvari, ali cenim da bi se moje preporuke smatrale uvredljivim (npr. odlazak psihologu).

Prema tome, ako ne zelis da postujes pravila ovog foruma, ne moras, ali molim te da posle toga ne kukas kako smo surovi i tako to, ako te udaljimo sa foruma.
Ovo kazem, jer znam da ce usledeti cviljenje i pljuvacina na par strana.

Takodje, upozoravam te da pripazis na svoje ponasanje, jer ce biti sankcionisan.

Ako ne, srecan put...

@all

Upozoravam vas da je i vas ponasanje neprihvatljivo, uvredljivo i izazivacko.
Ukoliko nastavite da se i dalje ponasate na ovaj nacin, bicete sankcionisani, a temi zakljucana.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
@king krimson

Tvoje ponasanje i nacin izrazavanja su u najmanju ruku uzasni.
Preporucila bih ti par stvari, ali cenim da bi se moje preporuke smatrale uvredljivim (npr. odlazak psihologu).

Prema tome, ako ne zelis da postujes pravila ovog foruma, ne moras, ali molim te da posle toga ne kukas kako smo surovi i tako to, ako te udaljimo sa foruma.
Ovo kazem, jer znam da ce usledeti cviljenje i pljuvacina na par strana.

Takodje, upozoravam te da pripazis na svoje ponasanje, jer ce biti sankcionisan.

Ako ne, srecan put...

@all

Upozoravam vas da je i vas ponasanje neprihvatljivo, uvredljivo i izazivacko.
Ukoliko nastavite da se i dalje ponasate na ovaj nacin, bicete sankcionisani, a temi zakljucana.



vidi...devojcice.......

ovo je slobodna zemlja , ali shatro....... Smile

i imam valjda pravo da napisem da mislim da je ovaj forum, jedan od najnepismenijih i najprimitivnijih u srbiji, sto se posetilaca i forumasa tice...pa to je , bre, sloboda misli, i ti ces zbog toga da me banujes????

znaci, na "bureku" se dobija ban zato sto nisi na "patriJotskoj liniji" sa vecinom , ukljucujuci i moda koji ne razume pola postova koje sam napisao????

elem, koliciina uvreda i plitkih , shabanskih fora i fazona koje sam popio od "starosedelaca " ovog foruma bi svuda sem ovde , vidim, dovelo do banovanja njih , a ne mene........ali, kapiram da je vama lepo u vasem malom virtuelnom svetu  , gde je svaki novi korisnik, uljez........koji samo kvari "domacinsku idilu " na Bureku

naravno da necu da kukam ako me banujes, jer mi burek za razliku od vas, ne znaci nista u zivotu, sem , eto , malo da se prosetam , virtuelno "drugom srbijom"....... Smile

ali, ako me banujes, ti ces samo dokazati i sebi i meni, i ljudima koji ovo citaju da je jedini tvoj argument to dugmence koje su ti dodeliili .....kapiram, preko veze......
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ви још увек забављате будалу?

Citat
Ни мени нису јасни.Зна се шта следује инсектима,нема ту разговора  Smile

Citat
Daj bre nije valjda da toliko niste u formi, ovakve kreature se resavaju iz 2-3 posta


a ovo je, draga moderatorko Anea, pretpostavljam sasvim prihvatljivo pisanje za Burek??? Smile

da li se ovo vase upozorenje odnosi i na postove vasih prijatelja ???


Citat
Upozoravam vas da je i vas ponasanje neprihvatljivo, uvredljivo i izazivacko.
Ukoliko nastavite da se i dalje ponasate na ovaj nacin, bicete sankcionisani, a temi zakljucana.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 18:39:20 od king krimson »
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
@king krimson

Пошто си константно увредљив и пошто непрекидно и дрско омаловажаваш све редом на овом форуму,ја ћу ти рећи пар речи које заслужујеш...

У праву си за једно што си рекао Анеи у посту који врви,као и сви други твоји постови,бесмисленостима и величањем и рекламирањем сопствене интелигенције...немаш шта ти да тражиш на форуму где царују "шабани и недовољно урбани". Зашто губиш време са онима који су "интелектуално инфериорнији" у односу на тебе и"ону србију" којој ти припадаш? Коме покушаваш и шта покушаваш да објасниш када смо за тебе,због свог политичког,моралног и сваког другог,унапред жигосаног и обележеног,ретроградног става, a priori глупи? Своје драгоцено,и по несвакидашњој и фасцинантној интелектуалној усмерености,јединствено време можеш проводити много конструктивније и плодотворније уместо што свој "бесцен дар",нама непојмљиве и величанствене интелигенције која се не може поредити ни са чим у свим постојећим световима,узалуд расипаш на нас који ти нисмо у сваком смислу ни до колена.Штета што си "умно уникатан" и "етички јединствен" и што нема,чак и у оквиру "твоје србије" више таквих као што си ти,јер би тада твоји "интернет крсташки походи",имали још више смисла и несумњиво би уродили,са једне стране,жељеним плодом обесмишљавања наших бесмислених жеља ка обезвређивању тако узвишених,морално неборивих и исконски потврђених животних вредности као што је,између осталог,хомосексуализам,а са друге стране,то би ти дало још више снаге и потпоре да устрајеш на "путу правде и истине",где би,са још већом лакоћом,скршио и у сваком смислу поразио све нас "непросвећене,затуцане и интелектуално закржаљале",који се усуђујујемо да и даље дишемо исти ваздух са "твојом србијом"...Боже,сачувај!

Већег глупог августа и шарлатана од тебе нисам имао прилике да сретнем нити у реалној нити у виртуелној сфери...из твог писанија које сам прочитао до сада једино што сам могао закључити јесте да већег уображенка,скоројевића,медиокритета и умишљеног и самопрокламованог par excellence интелектуалца,заиста нисам имао (не)срећу до сада да упознам...типа који ништа конкретно,истински конструктивно и смислено није рекао за својих 60 и нешто постова,али се усуђује да морално и интелектуално процењује људе на форуму.Ти лично,самим својим постојањем које је такво како видимо, представљаш емпиријску,реалну потврду онога што се у математичкој логици назива "reductio ad absurdum"...собом потврђујеш,као несумњиву очигледност,бесмисленост своје почетне "персоналне премисе"...ти једноставно ниси вредан било какве пажње,јер немаш у себи ништа што би могло да било кога,у било ком смислу,плени,надахњујње и инспирише на било шта,осим на невероватан и веома мучан осећај у стомаку који се обично завршава процесом,који можда и најбоље описује суштину твог писанија на овом форуму,под називом дефекација.

ПС.Пошто непрестано потенцираш како си ти,за разлику од нас,припадник "интелектуалне елите",а да при том не знаш ко је шта и колико постигао на образовном и моралном плану,морам нагласити још једну ствар...многи на овом форуму су образованији од тебе и то толико образованији,да живиш још сто живота,не би могао бити као они...а о моралној разлици између њих и тебе...бесмислено је уопште убацивати те као било каквог битног и релевантног фактора у причи о моралу.То је свет где,као што си нескривено сам и показао свима нама,такви као ти немају никаквог упоришта...ни логичког,ни егзистенцијалног,нити онтолошког,нити било каквог другог,те ти и не постојиш за тај свет.Ти си оно што би стари грци рекли "не биће",али не "μη ον" ("не биће" у смислу "потенцијалног бића"),већ си "ουκ ον" - тотално не биће,апсолутно одсуство постојања.

Фурај ти што пре одавде,док те нисмо дезинтегрисали и показали колико си умно слаб,духовно мали,интелектуално миноран и маргиналан,и колико си,што је најважније,морално ништаван.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 19:58:52 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
@king krimson

Пошто си константно увредљив и пошто непрекидно и дрско омаловажаваш све редом на овом форуму,ја ћу ти рећи пар речи које заслужујеш...

У праву си за једно што си рекао Анеи у посту који врви,као и сви други твоји постови,бесмисленостима и величањем и рекламирањем сопствене интелигенције...немаш шта ти да тражиш на форуму где царују "шабани и недовољно урбани". Зашто губиш време са онима који су "интелектуално инфериорнији" у односу на тебе и"ону србију" којој ти припадаш? Коме покушаваш и шта покушаваш да објасниш када смо за тебе,због свог политичког,моралног и сваког другог,унапред жигосаног и обележеног,ретроградног става, a priori глупи? Своје драгоцено,и по несвакидашњој и фасцинантној интелектуалној усмерености,јединствено време можеш проводити много конструктивније и плодотворније уместо што свој "бесцен дар",нама непојмљиве и величанствене интелигенције која се не може поредити ни са чим у свим постојећим световима,узалуд расипаш на нас који ти нисмо у сваком смислу ни до колена.Штета што си "умно уникатан" и "етички јединствен" и што нема,чак и у оквиру "твоје србије" више таквих као што си ти,јер би тада твоји "интернет крсташки походи",имали још више смисла и несумњиво би уродили,са једне стране,жељеним плодом обесмишљавања наших бесмислених жеља ка обезвређивању тако узвишених,морално неборивих и исконски потврђених животних вредности као што је,између осталог,хомосексуализам,а са друге стране,то би ти дало још више снаге и потпоре да устрајеш на "путу правде и истине",где би,са још већом лакоћом,скршио и у сваком смислу поразио све нас "непросвећене,затуцане и интелектуално закржаљале",који се усуђујујемо да и даље дишемо исти ваздух са "твојом србијом"...Боже,сачувај!

Већег глупог августа и шарлатана од тебе нисам имао прилике да сретнем нити у реалној нити у виртуелној сфери...из твог писанија које сам прочитао до сада једино што сам могао закључити јесте да већег уображенка,скоројевића,медиокритета и умишљеног и самопрокламованог par excellence интелектуалца,заиста нисам имао (не)срећу до сада да упознам...типа који ништа конкретно,истински конструктивно и смислено није рекао за својих 60 и нешто постова,али се усуђује да морално и интелектуално процењује људе на форуму.Ти лично,самим својим постојањем које је такво како видимо, представљаш емпиријску,реалну потврду онога што се у математичкој логици назива "reductio ad absurdum"...собом потврђујеш,као несумњиву очигледност,бесмисленост своје почетне "персоналне премисе"...ти једноставно ниси вредан било какве пажње,јер немаш у себи ништа што би могло да било кога,у било ком смислу,плени,надахњујње и инспирише на било шта,осим на невероватан и веома мучан осећај у стомаку који се обично завршава процесом,који можда и најбоље описује суштину твог писанија на овом форуму,под називом дефекација.

ПС.Пошто непрестано потенцираш како си ти,за разлику од нас,припадник "интелектуалне елите",а да при том не знаш ко је шта и колико постигао на образовном и моралном плану,морам нагласити још једну ствар...многи на овом форуму су образованији од тебе и то толико образованији,да живиш још сто живота,не би могао бити као они...а о моралној разлици између њих и тебе...бесмислено је уопште убацивати те као било каквог битног и релевантног фактора у причи о моралу.То је свет где,као што си нескривено сам и показао свима нама,такви као ти немају никаквог упоришта...ни логичког,ни егзистенцијалног,нити онтолошког,нити било каквог другог,те ти и не постојиш за тај свет.Ти си оно што би стари грци рекли "не биће",али не "μη ον" ("не биће" у смислу "потенцијалног бића"),већ си "ουκ ον" - тотално не биће,апсолутно одсуство постојања.

Фурај ти што пре одавде,док те нисмо дезинтегрисали и показали колико си умно слаб,духовно мали,интелектуално миноран и маргиналан,и колико си,што је најважније,морално ништаван.

o, kakvo osvezenje videti da ima neko ko zna da napise ovoliki post....... Smile Smile Smile

doduse, necu analizirati preterano gomilu nesuvislih i povrsnih kvalifikacija, i smesnih glorifikacija burek forumasa koji su " obrazovani do bola "..... Smile Smile Smile

mozda i  jesu neki, ali ovi sa par hiljada postova , sto sam ih video ova dva dana kako lupetaju ko prazan prozor ne spadaju u tu grupu, ali sigurno.........

tebi svaka cast, samo time sto si uspeo da srocis tekst duzi od stotinak drugih, onako zbirno......verujem , ipak da tebe zovu po pozivu , da napies nesto kada se osete toliko inferiorni u svojim postovima od dve reci i osam smajlija....i da ti kazem, ja bi im to naplacivao bar 20 ojra po stranici......kada nisu isli u skolu, neka plate, brate.......... Smile
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 265
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3

vidim,ti i dalje pustas jezicinu i muda okolo,ali,ne vidim da si izneo ikakav argument otkako si izasrao onaj svoj tekst.

pa ti si upravo tip koji je prvi odgovorio na moj tekst kojom sam otvorio ovu temu......naravno , odgovor je bio, pun  argumenata...........http://forum.burek.com/dodjite-u-srbiju-zemlju-banja-manastira-i-ludaka-t461451.msg7538733.html#msg7538733.........i sada , nakon tako glupavog posta br 2 na temi, ti , kao hoces argumente???

ja mogu da iznesem stotinu argumenata kojima cu dokazati da je to sto svaki drugi dan po neki turista izgubi glavu u beogradu od budaletina i manijaka , veoma stetno za srbiju, koliiko god ti mislio da je cool da se puca englezima u stomak a da se francuzima zabijaju metalne sipke u grudi.........

stetno za ekonomiju, imidz , status kosova, napredak prema eu, sigurnost gradjana beograda....hiljadu razloga protiv ludaka po nasim ulicama koji se pozivaju u svojim nedelima na ljubav prema srbiji ili partizanu.......svejedno

a samo jedan argument , da je to dobro......orkestriirano arlaukanje kvazi patriJota na ovakvim forumima... Smile
IP sačuvana
social share
"Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od očigledne štete" Ivo ANDRIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
pa ti si upravo tip koji je prvi odgovorio na moj tekst kojom sam otvorio ovu temu......naravno , odgovor je bio, pun  argumenata...........http://forum.burek.com/dodjite-u-srbiju-zemlju-banja-manastira-i-ludaka-t461451.msg7538733.html#msg7538733.........argumente???
ti izgleda zaista imas problema sa komunikacijom ne samo na forumu,nego i uopste...
po tebi,izgleda,onaj ko prvi odgovori na tvoju temu u kojoj pljujes po svemu srpskom,ili bar po Beogradu,taj je najveci patriJota,huligan,Seseljev obozavalac,i slicno...?
ja sam odgovorio prvi jer sam video temu koja je preseljena sa politickog foruma,a rekao sam sto i mislim,najpre zato sto su ta predstavljanja Srba ravna onim predstavljanima koje stizu sa zapada,po kojima su Srbi divljaci koji lincuju turiste,a i zato sto ne trpim kada neko prica netacne stvari u vezi grada u kome sam se rodio i odrastao.i,da,odgovorio sam u 5 redova.da sam napisao u 10,onda bi gundjao kako je post predugacak.
Citat
sada , nakon tako glupavog posta br 2 na temi, ti , kao hoces argumente???
da,zaista "glupavog posta".ako su moji postovi glupi,pitam se kakvi su tvoji,kad ti cak i oni clanovi koji ne vole svadje preporucuju da posetis psihijatra.  Smile
Citat
ja mogu da iznesem stotinu argumenata kojima cu dokazati da je to sto svaki drugi dan po neki turista izgubi glavu u beogradu od budaletina i manijaka , veoma stetno za srbiju,
da je to stetno za Srbiju,to se slazem.da je za losu sliku o Srbiji odgovorna najvise sama Srbija,s tim se ne slazem.
Citat
koliiko god ti mislio da je cool da se puca englezima u stomak a da se francuzima zabijaju metalne sipke u grudi.........
ou!sad nisam samo patriJota,Seseljev obozavalac,ekstremni nacionalista,huligan,itd... nego i sadista koji uziva u ranjavanju turista.da,naravno,ja cim sretnem turiste u gradu kako me pitaju za pomoc,ja im pretim ranjavanjem u stomak...  Smile
zanimljivo.pitam se sta li je sledece sto mi sledi od "titula"...
Citat
a samo jedan argument , da je to dobro......orkestriirano arlaukanje kvazi patriJota na ovakvim forumima...  Smile
ti nisi u stanju da shvatis da neko ko se ne slaze kompletno sa tvojim misljenjem o Srbiji,i to pogotovu o Beogradu,ne mora obavezno da bude huligan,navijac,radikal,patriJota,nacionalista,ili sta vec...
da je Beograd pun divljaka,prostaka i seljacina,i da je prekriven usranim grafitima i zvakama,da su Srbi u odnosu na neke druge zemlje jako aljkavi i bahati u nekim stvarima,to se slazem.i ja se smorim kad-tad kad se vracam iz neke normalne zemlje u Srbiju pa vidim vec u avionu nase prostake kako se ponasaju kao majmuni.ali,ako te to vec toliko pogadja,onda uzmi da uradi nesto,ili obrati malo paznju i na ostatak Srbije.nije samo Beograd pun grafita,divljaka,navijaca i slicnih.
a sto se tice navodne "netreperljivosti" prema strancima,i to onima koji pricaju engleski,rekoh ti vec da je to cista glupost.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 20:52:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.