Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dodiri: Koliko daleko je predaleko?  (Pročitano 1025 puta)
15. Maj 2005, 13:32:01
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Koliko daleko možeš otići kad zabriješ s curom? Paaaa... vjerojatno poprilično daleko, da se tebe pita. Ali se, naravno, pita i nju!

Stara izreka kaže: ženama je za vođenje ljubavi potreban razlog, a muškarcima mjesto. Mi smo praktički uvijek spremni, i uvijek voljni! Cure su pak delikatnija i zahtjevnija stvorenja, ne samo u seksu već i u onome što mu prethodi - predigri. Za koju bi u prosjeku htjele da traje puno više nego što to nama paše.

Ali nećemo sad o predigri kao takvoj, već o jako srodnoj pojavi - onome što se nekad davno nazivalo 'peting', a sad je u puku uvriježeno pod nazivom 'brijanje'.

Cure i dečki se u prosjeku sve ranije upuštaju u spolne odnose. Ali to ne vrijedi za svakoga! Posebno ne za mnoge cure, koje načelno više od dečkiju, streme tome da prvi put bude 'poseban', čaroban događaj za pamćenje. Također, gubljenje nevinosti za cure može biti bolno i krvavo iskustvo. O strahu od spolnih bolesti da i ne govorimo! Zato se njima obično ne žuri, a brijanje se pretvara u svojevrsnu igru strategije: koliko se daleko može otići? Jedno je sigurno: najbolje je ići polako, ne treba se nikamo žuriti.

Uglavnom, svi znamo da u ovim stvarima postoji redoslijed koji se treba poštivati. Za početak se ruka drži iznad pasa (uz eventualno povremeno spuštanje na stražnjicu), i ne zalazi ispod odjevnih artikala. Zatim se ruka zavlači ispod majice. Pa onda i ispod hlača. I tako dalje. To bi, otprilike, bio idealan redoslijed.

Međutim, ne ide uvijek tako lako. Problem je u tome što cure znaju biti iskompleksirane svojim tjelesnim nedostacima. Mogu se sramiti skinuti pred dečkom jer se brinu da su debele ili da će ga smetati celulit.

Važno je da joj pokažeš da ju prihvaćaš takvom kakva je (nitko nije savršen!) i da se cura kraj tebe osjeća opušteno i lijepo.

I, možda, najvažnije pitanje: kako možeš znati da je cura spremna za seks? Obično je najbolji znak taj kad ona počne govoriti o seksu. Na ovaj ili onaj način, dok god ima koliko-toliko ozbiljnog tona u njenom glasu. Jer, ukoliko se smijulji na spomen seksa ili spolnih organa, ili se zacrveni i zašuti, to znači da još nije spremna.



Ukoliko cura nije spremna za seks, ni slučajno joj nemoj nabijati osjećaj krivnje izjavama tipa 'ako me voliš, zašto to ne dokažeš?' ili 'ja sam muško, ne smiješ me tako uzbuditi pa mi onda uskratiti ono najslađe, to nije fer!'. Nije fer od tebe da ju na taj način ucjenjuješ, jer ako cura nije spremna, od tebe se očekuje strpljenje i mirenje s činjenicom koja podrazumijeva da ti je stalo do njezinih osjećaja i do toga da i njoj bude lijepo prvi put!

Eh da, još jedna stvar. Djevojke se u alkoholiziranom stanju mogu previše opustiti. Tada se mogu željeti upustiti u nešto na što trijezne ne bi pristale. Međutim, iskorištavanje djevojke u takvim situacijama ne samo da nije sportski, već može prerasti i u čin silovanja, ovisno o tome koliko je svjesna sebe. U, blago rečeno, nesportsko ponašanje također spada i nukanje djevojke na oralni seks na račun njenog osjećaja krivnje zbog zaziranja od seksa.

I još, da se vratimo na početak teksta - predigra nije ništa drugo doli brijanje koje podrazumijeva seks kao nastavak. Dečki se mogu upustiti u spolni odnos čim im se digne, no curama je potrebno vremena da se uzbude i navlaže. A bez kvalitetne predigre teško mogu uživati u vođenju ljubavi.

Zato brijanje ne bi trebao doživljavati kao frustrirajući nadomjestak za 'pravu stvar', već kao priliku da se izvježbaš i stekneš iskustvo u jednom od najvažnijih segmenata vođenja ljubavi. Stoga: budi nježan, ljubi, mazi, dodiruj i prati reakcije. Periodi brijanja idealna su prilika za otkrivanje erogenih zona i mehanizama stimulacije - tu priliku valja iskoristiti, jer će ti ta saznanja kasnije itekako koristiti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Retko koji  muškaraci ovako razmišlja..ili se varam?
Za tekst Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1

ima izuzetaka no 1 na 100 ih je pa onda kod nas bude Smile pa dođemo k sebi pa  Smile i tak...
a opet ima i onih koji pitanju dopuštenje za zagrljaj a vide i znaju da ima nečega (ili na početku nečega), od takvih isto boli glava Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ukoliko cura nije spremna za seks, ni slučajno joj nemoj nabijati osjećaj krivnje izjavama tipa 'ako me voliš, zašto to ne dokažeš?' ili 'ja sam muško, ne smiješ me tako uzbuditi pa mi onda uskratiti ono najslađe, to nije fer!'. Nije fer od tebe da ju na taj način ucjenjuješ, jer ako cura nije spremna, od tebe se očekuje strpljenje i mirenje s činjenicom koja podrazumijeva da ti je stalo do njezinih osjećaja i do toga da i njoj bude lijepo prvi put!

Sto mi ovo nesto poznato  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
E devojke .. jel imate vi neko dostojanstvo ili trpite ovakve 'tipove' ?
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Zar sumnjas u nas?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
PA samo je pitao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
pa i ja samo odgovorila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.