Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobrica Cosic predlozen za Nobelovu nagradu za knjizevnost!  (Pročitano 16750 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Захваљујући добрим агентима у САД, Павић је тамо присутан у малтене свакој боље опремљеној књижари,трафици и бензинској пумпи.
Tebe je netko gadno slagao. Ovo je izuzetno netocno.
Pozdrav iz SAD-a.
Mnogo je lakse da cujes u kafani sto agenti kazu, nego da procitas knjigu i da pokusas da dokuchis sta pisac hoce da kaze? Tako je lakse i kritiku napisati. Gde bi mi bili sa kulturom kad na benzinskoj pumpi, svako ko tankira auto, razgleda i knjige. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
MacOS X
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
BlackBerry Torch
Захваљујући добрим агентима у САД, Павић је тамо присутан у малтене свакој боље опремљеној књижари,трафици и бензинској пумпи.
Tebe je netko gadno slagao. Ovo je izuzetno netocno.
Pozdrav iz SAD-a.
Mnogo je lakse da cujes u kafani sto agenti kazu, nego da procitas knjigu i da pokusas da dokuchis sta pisac hoce da kaze? Tako je lakse i kritiku napisati. Gde bi mi bili sa kulturom kad na benzinskoj pumpi, svako ko tankira auto, razgleda i knjige. Smile Smile Smile

Kako god okrenes, opet ga je netko slagao Smile A izgleda i tebe... Smiley
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Nokia 
Захваљујући добрим агентима у САД, Павић је тамо присутан у малтене свакој боље опремљеној књижари,трафици и бензинској пумпи.

Tebe je netko gadno slagao. Ovo je izuzetno netocno.

Pozdrav iz SAD-a.
Могуће,или ти не знаш шта значи боље опремљена књижара. Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Захваљујући добрим агентима у САД, Павић је тамо присутан у малтене свакој боље опремљеној књижари,трафици и бензинској пумпи.

Tebe je netko gadno slagao. Ovo je izuzetno netocno.

Pozdrav iz SAD-a.
Могуће,или ти не знаш шта значи боље опремљена књижара. Smile
Захваљујући добрим агентима у САД, Павић је тамо присутан у малтене свакој боље опремљеној књижари,трафици и бензинској пумпи.

Tebe je netko gadno slagao. Ovo je izuzetno netocno.

Pozdrav iz SAD-a.
Могуће,или ти не знаш шта значи боље опремљена књижара. Smile
A nije ni clan biblioteke.Njegov kontakt sa knjigom je na benzinskoj pumpi. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Nekada je bio veoma blizu dobijanja nagrade, pokojni Milorad Pavic sa svojim Hazarskim recnikom.

Istina, to bi imalo vise smisla. Hazarski mi je miljama bolji od iceg Cosicevog. Na Cosica sam alergican Smiley

Kad se setim za vreme Slobe kako se Hazarski recnik nosio upakovan u papir da se ne vidi sta je Smile
Krisom sam ga citala  Smile
Smile
кад сам био у четвртом разреду средње школе лектира је била хазарски речник...то је било 1995...кад је милошевић био најјачи Smile

lektira? pa ti mene zajebavas?  Smile
koje si godiste?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
@sandra80
Hazarski recnik se nikada nije zabranjivao ili omalovazavao, kako si negde napisala.
Ni u koje doba.To je tema, koja prevazilazi nacionalne okvire. Inspiracija jeste nase drustvo i njegova sudbina, ali je napisan da se moze primeniti na bilo koje drutvo imajuci u vidu sudbinu Hazara.
No nije vazno. Budi uverena da i Dobrica to ne razume.
Dobricina razmisljanja, ona Hamletovska se svode na glupa pitanja; da li je neko svoj ili pripada nevidljivoj zajednici u cije ime dela, pa se sve svodi na suma, sekira u glavu, tudj svileni carsav i da jebe nesto sto mu ne prilici.
Ima u njegovoj Velikoj Plani bar 20 seljaka sa zdravijim razmisljanjem.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Ovo ti je kao da su predlozili SPC za nobelovu nagradu....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
MacOS X
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
BlackBerry Torch

A nije ni clan biblioteke.Njegov kontakt sa knjigom je na benzinskoj pumpi. Smile Smile Smile

Evo bas sam danas pit'o kad sam tankao Merdzu, imaju li Hazarski Recnik, kazu rasprodano odavna. Ali nude Zlobicu Cosica za nickel - jbg. slabo se prodaje. Uz'o dva metra Cosica da zakurim u ove 'ladne dane... Smiley
« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 23:18:56 od Sale Nadj »
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b10pre
mob
Nokia C5-00
Ја сам 83. годиште, и исто сам имао Хазарски Речник као обавезну лектиру, дал у трећој, или четвртој години средње школе, нисам сигуран... Акритектонска Техничка школа у Београду...  Smile

Додуше нисам меродаван, јер је то било негде око 2000. - 2001. године , али мислим да су и старије генерације имале  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jan 2011, 00:31:36 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230

A nije ni clan biblioteke.Njegov kontakt sa knjigom je na benzinskoj pumpi. Smile Smile Smile

Evo bas sam danas pit'o kad sam tankao Merdzu, imaju li Hazarski Recnik, kazu rasprodano odavna. Ali nude Zlobicu Cosica za nickel - jbg. slabo se prodaje. Uz'o dva metra Cosica da zakurim u ove 'ladne dane... Smiley

A nije ni clan biblioteke.Njegov kontakt sa knjigom je na benzinskoj pumpi. Smile Smile Smile

Evo bas sam danas pit'o kad sam tankao Merdzu, imaju li Hazarski Recnik, kazu rasprodano odavna. Ali nude Zlobicu Cosica za nickel - jbg. slabo se prodaje. Uz'o dva metra Cosica da zakurim u ove 'ladne dane... Smiley
Recimo mogao bi i Todo Kurtovic da dobije Nobelovu. I on ima izabrana dela.
Iznenadjeni? To je bio neki mandov u BiH komiteji. Buzda koji je delio stanove po Beogradu.
Jednom, tamo sedamdesetih, vidim negde: Izabana dela Tode Kurtovica.Kupovale drugarice, ako je boja korica (braon) stimala na boju namestaja.
Dal Dobrici dal Todi isto se fata.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.