Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:49:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dnevnik Ratka Mladića  (Pročitano 36540 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
daidža je priša u partizane 1945.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Uz dva svedoka  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0
mob
Alcatel 
daidža je priša u partizane 1945.
12 , decembra . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Да сте послушали Бабу, били би сте равноправни део СР Југославије, РС не би ни било јер не би било потребе за њом, не би вас толико погинуло, као ни нас, не би било разарања, избеглица, материјалне штете, застоја у привреди, плавих шлемова, међународних тутора, условљавања... Оако сте послушали Алију, довели ове мајмуне које си окачио на слици, изгинули ко будале и то углавном у безуспешним јуришима на Праге, не би сте контролисали смо 29% своеј територије... Сами сте изабрали ауто страду разарања и смрти, људске патње и пропадања... Лако би се Милошевић скинуо да је и БиХ остала у оквиру СРЈ, овако је Слоба и пустио да оде јер му је Караџић сметао политички као десничар, јер је Слоба био левичар, комуњара која је задржала грб Србиеј са петокрком...

видиш то сам и ја причао Мокилију ... Алији треба да се захвали за постојање РС а мало и за Сребреницу ... уз све ово што си рекао још би и БиХ отишла као и Црна Гора и има ли би данас унитарну Босну без РС ... ал' причао Мокилију или зиду исто ти дође ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
13. 06. 2010

NEDELJA... Mihailo Medenica
Zapisi s tavana

Službena beleška - strogo pov. - pojesti papir po čitanju (sva tri primerka)! Sedmogodišnjom opservacijom kuće haškog optuženika Ratka Mladića primećeno da ista ima i tavan. Odlučnom akcijom operativaca Mileta V. i Žileta N., koji je Miletu držao „lopovske", uspeli da posle više pokušaja prodremo u pomenutu prostoriju
Mihailo Medenica

Operativac Mile ubrzo savladao strah od mraka, prestao da plače i doziva ministra. Po utvrđenoj proceduri tri puta ponovio: „Ratko, ako si tu, da mi dođemo kasnije", a zatim službenom baterijskom lampom osvetlio prostoriju.

Deduktivnom metodom u dnu prostorije primećena kaca za kupus, zapremine 100 litara, i tegle (komada 14) ispunjene sumjivom crvenom materijom (superveštačenjem u laboratoriji i menzi utvrđeno da je reč o ajvaru).

Iskusnim operativcima nije promakla činjenica da rasol nije odavno pretakan - odlučili da preventivno pucaju u bure.

Kako je bure lišeno slobode, pretresom glavica kupusa utvrđeno da se u njihovim šupljinama nalaze svici papira, za koje se ispostavilo da prestavljaju dnevničke zabeleške generala Mladića.

Glavice predate Direkciji za upravljanje oduzetom imovinom, kako bi bile oglašene na javnoj licitaciji.

Na jednom od prvih svitaka uočen natpis sledeće sadržine, koji nedvosmisleno svedoči da je reč o autentičnim zabeleškama gorepomenutog begunca: „Bosa mi je rekla -Ne kiseli Ratko 100 kila - šta će nam toliko kad si u bekstvu, ne shvatajući za šta mi treba toliko kupusa?! Pusti me, ženo, znam šta radim, ove naše će mrzeti da podižu kacu čim shvate koliko je teška"...

Superspecijalnim grafološkim upoređivanjem pronađenih spisa i generalovih pismenih zadataka iz trećeg razreda osnovne škole dokazano da je reč o istom autoru. Predmet posebne istrage biće petica dobijena za sastav: „Šta ću da budem kad porastem", na koji je mali Ratko otpisao kako bi voleo da bude frizer, dimničar ili avanturista kojeg svi jure, a ne mogu da ga uhvate...

Daljim uvidom u spise (glavica 11) otkriveno obilje zanimljivih informacija i podataka, koji otkrivaju objektovu upućenost u mnoga dešavanja od međunarodnog značaja.

Citiramo: „Žića mi onomad na roštilju kod Fiće otkrio da je u Kenedija pucao Steva iz Brčkog. Posle devetog piva i Fića otvorio dušu, posvedočivši da je bio deo obmane veka - dozvolio je Amerikancima da na njegovoj njivi kod Donjeg Vakufa simuliraju sletanje modula na Mesec i tako obmanu čovečanstvo. U poslednjem trenutku zadržao nanu da ne uleti u kadar sa tepsijom pite i šerpom kiselog mleka i upropasti sve."

Glavica 15: „Napokon smo završili atomsku bombu - sutra, posle ručka, bacamo je na Ameriku! Raša je hteo da u njenu čast pristavi pasulj s kolenicama, ali mislim da je pred atomsku bombu primereniji lakši ručak.

Slobo je za to da paralelno krenemo i u kopnenu invaziju Engleske, ali da se vratimo do večere - Mira pravi one tople sendviče u obliku velike Srbije.

Ponekad se plašim da će se jednog dana sve saznati i da će svet shvatiti koliki smo monstrumi! Nadam se da nikada neće pronaći ove zabeleške, sakriću ih na tavanu kuće u Beogradu, zajedno sa dokazima o umešanosti naše vojske, žena, dece i staraca u zemljotres koji će razoriti Haiti za jedno 10 godina..."

Glavica 63: „Sloba samo što nije pobedio NATO - oboreno im je više od 6.000 aviona, potopljena dva nosača, zarobljeno 100.000 vojnika... Pavkoviću se nasred položaja razlila farba za kosu preko čela - baš nezgodno. Lepo mu je Moma Perišić govorio da koristi jači hidrogen... Inače, Moma se baš naljutio kad smo ga pre nekoliko dana zezali da je špijunčina. Kaže, pre bi odgrizao sebi prst nego izdao državu... Isto je rekao i mali Dačić kad smo čavrljali o ovom DOS-u koji se formira u Srbiji. Lupio šakom o sto i viknuo: 'Ne bih sa takvima ni kafu popio, a ne, ne daj bože, danas, sutra sedeo u vlasti! Sreća pa nikad neće pobediti na izborima, inače bih prvi spakovao koferče i pobegao iz takve države...'"

Glavica 89 (neposredan dokaz da se R. M. nalazi na teritoriji Srbije): „Probudio sam se sa jakom glavoboljom - sinoć sam do kasno gledao 'Farmu'! Otkad su izbacili Gagija više nemam favorita. Bilja i Ljilja do pobede - trebalo bi omogućiti da se glasa i za tu stoku.

Razmišljam da se prijavim za sledeći serijal, ako ja nisam VIP ne znam ko jeste.

Sve mi se više dopada ovaj Dinkić, momak je finansijsko čudo - ojačao je evro k'o da radi za Brisel... Uzeo sam one besplatne akcije, valjda će biti nešto od njih.

Verujem u ovu vlast, mislim da bolju nismo imali u minula tri veka (apsolutno potvrđujem da su ovo moje reči, a ne falsifikat)!"


Đeneral Ratko Mladić, nesuđeni frizer

i nepopravljivi avanturista.

Извор: Press
« Poslednja izmena: 14. Jun 2010, 00:48:36 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
13. 06. 2010

NEDELJA... Mihailo Medenica
Zapisi s tavana

Službena beleška - strogo pov. - pojesti papir po čitanju (sva tri primerka)! Sedmogodišnjom opservacijom kuće haškog optuženika Ratka Mladića primećeno da ista ima i tavan. Odlučnom akcijom operativaca Mileta V. i Žileta N., koji je Miletu držao „lopovske", uspeli da posle više pokušaja prodremo u pomenutu prostoriju
Mihailo Medenica

Operativac Mile ubrzo savladao strah od mraka, prestao da plače i doziva ministra. Po utvrđenoj proceduri tri puta ponovio: „Ratko, ako si tu, da mi dođemo kasnije", a zatim službenom baterijskom lampom osvetlio prostoriju.

Deduktivnom metodom u dnu prostorije primećena kaca za kupus, zapremine 100 litara, i tegle (komada 14) ispunjene sumjivom crvenom materijom (superveštačenjem u laboratoriji i menzi utvrđeno da je reč o ajvaru).

Iskusnim operativcima nije promakla činjenica da rasol nije odavno pretakan - odlučili da preventivno pucaju u bure.

Kako je bure lišeno slobode, pretresom glavica kupusa utvrđeno da se u njihovim šupljinama nalaze svici papira, za koje se ispostavilo da prestavljaju dnevničke zabeleške generala Mladića.

Glavice predate Direkciji za upravljanje oduzetom imovinom, kako bi bile oglašene na javnoj licitaciji.

Na jednom od prvih svitaka uočen natpis sledeće sadržine, koji nedvosmisleno svedoči da je reč o autentičnim zabeleškama gorepomenutog begunca: „Bosa mi je rekla -Ne kiseli Ratko 100 kila - šta će nam toliko kad si u bekstvu, ne shvatajući za šta mi treba toliko kupusa?! Pusti me, ženo, znam šta radim, ove naše će mrzeti da podižu kacu čim shvate koliko je teška"...

Superspecijalnim grafološkim upoređivanjem pronađenih spisa i generalovih pismenih zadataka iz trećeg razreda osnovne škole dokazano da je reč o istom autoru. Predmet posebne istrage biće petica dobijena za sastav: „Šta ću da budem kad porastem", na koji je mali Ratko otpisao kako bi voleo da bude frizer, dimničar ili avanturista kojeg svi jure, a ne mogu da ga uhvate...

Daljim uvidom u spise (glavica 11) otkriveno obilje zanimljivih informacija i podataka, koji otkrivaju objektovu upućenost u mnoga dešavanja od međunarodnog značaja.

Citiramo: „Žića mi onomad na roštilju kod Fiće otkrio da je u Kenedija pucao Steva iz Brčkog. Posle devetog piva i Fića otvorio dušu, posvedočivši da je bio deo obmane veka - dozvolio je Amerikancima da na njegovoj njivi kod Donjeg Vakufa simuliraju sletanje modula na Mesec i tako obmanu čovečanstvo. U poslednjem trenutku zadržao nanu da ne uleti u kadar sa tepsijom pite i šerpom kiselog mleka i upropasti sve."

Glavica 15: „Napokon smo završili atomsku bombu - sutra, posle ručka, bacamo je na Ameriku! Raša je hteo da u njenu čast pristavi pasulj s kolenicama, ali mislim da je pred atomsku bombu primereniji lakši ručak.

Slobo je za to da paralelno krenemo i u kopnenu invaziju Engleske, ali da se vratimo do večere - Mira pravi one tople sendviče u obliku velike Srbije.

Ponekad se plašim da će se jednog dana sve saznati i da će svet shvatiti koliki smo monstrumi! Nadam se da nikada neće pronaći ove zabeleške, sakriću ih na tavanu kuće u Beogradu, zajedno sa dokazima o umešanosti naše vojske, žena, dece i staraca u zemljotres koji će razoriti Haiti za jedno 10 godina..."

Glavica 63: „Sloba samo što nije pobedio NATO - oboreno im je više od 6.000 aviona, potopljena dva nosača, zarobljeno 100.000 vojnika... Pavkoviću se nasred položaja razlila farba za kosu preko čela - baš nezgodno. Lepo mu je Moma Perišić govorio da koristi jači hidrogen... Inače, Moma se baš naljutio kad smo ga pre nekoliko dana zezali da je špijunčina. Kaže, pre bi odgrizao sebi prst nego izdao državu... Isto je rekao i mali Dačić kad smo čavrljali o ovom DOS-u koji se formira u Srbiji. Lupio šakom o sto i viknuo: 'Ne bih sa takvima ni kafu popio, a ne, ne daj bože, danas, sutra sedeo u vlasti! Sreća pa nikad neće pobediti na izborima, inače bih prvi spakovao koferče i pobegao iz takve države...'"

Glavica 89 (neposredan dokaz da se R. M. nalazi na teritoriji Srbije): „Probudio sam se sa jakom glavoboljom - sinoć sam do kasno gledao 'Farmu'! Otkad su izbacili Gagija više nemam favorita. Bilja i Ljilja do pobede - trebalo bi omogućiti da se glasa i za tu stoku.

Razmišljam da se prijavim za sledeći serijal, ako ja nisam VIP ne znam ko jeste.

Sve mi se više dopada ovaj Dinkić, momak je finansijsko čudo - ojačao je evro k'o da radi za Brisel... Uzeo sam one besplatne akcije, valjda će biti nešto od njih.

Verujem u ovu vlast, mislim da bolju nismo imali u minula tri veka (apsolutno potvrđujem da su ovo moje reči, a ne falsifikat)!"


Đeneral Ratko Mladić, nesuđeni frizer

i nepopravljivi avanturista.

Извор: Press

Ма то је очигледан фалсификат јер је Фића из Горњег вакуфа а не Доњег што је очигледно оперативцима БИА-е промакло приликом конструисања "доказа" да је Ратко у Србији.
Сељаци не разликују Доњи од Горњег,а и нана није имала краву него козу тако да је могла
само кефир да изнесе. Smile
Ку*ац им,разоткрио сам их.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa gornji Vakuf, donji Vakuf, Skender Vakuf, Kulen Vakuf.... ko ce sve to da popamti  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0
mob
Alcatel 
Dobro se policija posle deset godina dosetila da pretrese tavan. Šta mislite da li kuća ima i podrum? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Dobro se policija posle deset godina dosetila da pretrese tavan. Šta mislite da li kuća ima i podrum? Smile

масовна гробница доле гарант ... ал мораћемо да се стрпимо то им још не треба да обнародују  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Dobro se policija posle deset godina dosetila da pretrese tavan. Šta mislite da li kuća ima i podrum? Smile

масовна гробница доле гарант ... ал мораћемо да се стрпимо то им још не треба да обнародују  Smile
Издајицо... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:49:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.