Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ђинђић : ''Склоните Шешеља из Србије''  (Pročitano 12409 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
@Anea


Ti si osoba koja je izbegla, i prikljucila se starosedeocima u kamenovanju onih koji su duze ostali pa posle bili prognani. Ti si nesto poput Canka.
Ti si lepo kidnula a neko drugi ti je sigurno sacuvao imanje pa si ga lepo posle prodala i platila svoje studije.

Prosto je neverovatno kolika glupost izbija iz ovog posta...
To boli...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Нећу сад да се упуштам у то шта је Шешељ пореклом. Није то ни битно на крају крајева. Уосталом радикали вечито причају да су сви Хрвати редом покатоличени Срби, а онда полуде кад неко Шешеља назове Хрватом. Мало глупо, ал' ајде. Smile

Сам Шешељ и СРС са српским национализмом немају никакве везе. Па довољно је и погледати потписе неких радикала на овом форуму и све је одмах јасно. Че Гевара, Чавез, Кастро, Путин - идоли сваког младог националисте! Smile

Sta tebi smetaju ti lideri koji su otimali od kapitalista da bi dali sirotinji.

Смета ми сваки комуниста, где год се налазио.

Видиш ону јадну Северну Кореју и све ти је одмах јасно.

Једино што иде од руке комунистима и шта најбоље знају је жртвовање свог народа, зарад неких утопистичких циљева.

Погледај само колико је људи помрло у Русији и Украјини, због "борбе против капитализма и класних непријатеља".

А оном индијанцу Чавезу је лако да мрси муда, кад има онолико нафте, која је много тражена роба задњих година. Најгоре од свега је што и поред тога, народ у Венецуели нема неки добар живот.

Иако се поитички не слажем са Земунцем, могу рећи да је за радикале скроз у праву. Лепо човек каже, да док слуша Тому Николића, одмах се присети предмета марксизма који се у његово време изучавао по школама и факултетима.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2008, 18:09:26 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja sam realan i takodje svestan da su najvise zla Srpskom narodu doneli ctnici iz 2 svetskog rata i partizani posle tog rata, a ti izgleda drzis jednu stranu price.

Komunizam u svom blagom obliku pomesan sa socijalizmom je najbolja stvar za siromasnog coveka, Kanadi nije potreban komunizam jer je sistem odlican i ne treba ga menjati, ali u Srbiji nikada zapadni sistem nece biti moguc zahvaljujuci ljudima a ne sistemima.
Za srecu nije potreban novac, ali koliko vidim tebi jeste.

Bio sam na Kubi nekoliko puta , najvise jednom 3 meseca i uverio sam se da oni imaju sta da jedu i da su svi jednaki, nema neko da vozi mercedesa a drugi da gledaju.
Cetnici i Ravnogorci nisu isto, to si trebao da naucis. Malo citaj knjige, a manje gledaj Neretvu. Za komunizam je dokazano da unazadjuje coveka, i iz Srbije smo ga isterali zauvek. To sto ima proroka poput tebe koji se sada pozivaju na nekakav hriscanski, nacionalni komunizam nagledao sam se i nasmejao.
Sto ne dodjes u Srbiju kad si toliko pametan pa uvedes komunizam. Samo se pazi, ova Srbija je postala Ravnogorska drzava. Narod sve bolje i bolje zivi i komunizam nece biti potreban ovde. Kapitalizam je spas za Srbiju.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2008, 18:14:57 od 123nemanja »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 896
Zastava Kanada
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Motorola 
Citat
@Anea


Ti si osoba koja je izbegla, i prikljucila se starosedeocima u kamenovanju onih koji su duze ostali pa posle bili prognani. Ti si nesto poput Canka.
Ti si lepo kidnula a neko drugi ti je sigurno sacuvao imanje pa si ga lepo posle prodala i platila svoje studije.

Prosto je neverovatno kolika glupost izbija iz ovog posta...
To boli...


drago mi je sto boli pa se onda mozda zamislis, kako je biti razlicit odnosno uljez u novoj sredini, ja nisam bio 1 nego sam uljez bio 4 puta.
Da si propatila u proslom ratu sigurno nebi imala tu petokraku i nebi razmisljala kako danas razmislajas.
Ja sam realan i takodje svestan da su najvise zla Srpskom narodu doneli ctnici iz 2 svetskog rata i partizani posle tog rata, a ti izgleda drzis jednu stranu price.

Komunizam u svom blagom obliku pomesan sa socijalizmom je najbolja stvar za siromasnog coveka, Kanadi nije potreban komunizam jer je sistem odlican i ne treba ga menjati, ali u Srbiji nikada zapadni sistem nece biti moguc zahvaljujuci ljudima a ne sistemima.
Za srecu nije potreban novac, ali koliko vidim tebi jeste.

Bio sam na Kubi nekoliko puta , najvise jednom 3 meseca i uverio sam se da oni imaju sta da jedu i da su svi jednaki, nema neko da vozi mercedesa a drugi da gledaju.
Cetnici i Ravnogorci nisu isto, to si trebao da naucis. Malo citaj knjige, a manje gledaj Neretvu. Za komunizam je dokazano da unazadjuje coveka, i iz Srbije smo ga isterali zauvek. To sto ima proroka poput tebe koji se sada pozivaju na nekakav hriscanski, nacionalni komunizam nagledao sam se i nasmejao.
Sto ne dodjes u Srbiju kad si toliko pametan pa uvedes komunizam. Samo se pazi, ova Srbija je postala Ravnogorska drzava. Narod sve bolje i bolje zivi i komunizam nece biti potreban ovde. Kapitalizam je spas za Srbiju.

Mnogo si smesan, pa bas ti Ravnogorski cetnici su najvise zla naneli sopstvenom narodu, a takvi su vecinom poumirali u Kanadi, ovde gde sam ja bio ima cak i cetnicka crkva i groblje, gde ne idu ovi sto su dosli skoro. Ja sam bio u toj crkvi i kad sam video popa u katolickoj odori zapitao sam se kakvi su to cetnici.
Ja sam dosao u Srbiju.
Pogresne knjige iz istorije ti decko citas, jer cetnici nisu nastali na Ravnoj Gori nego u Makedoniji.
IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 896
Zastava Kanada
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Motorola 
Нећу сад да се упуштам у то шта је Шешељ пореклом. Није то ни битно на крају крајева. Уосталом радикали вечито причају да су сви Хрвати редом покатоличени Срби, а онда полуде кад неко Шешеља назове Хрватом. Мало глупо, ал' ајде. Smile

Сам Шешељ и СРС са српским национализмом немају никакве везе. Па довољно је и погледати потписе неких радикала на овом форуму и све је одмах јасно. Че Гевара, Чавез, Кастро, Путин - идоли сваког младог националисте! Smile

Sta tebi smetaju ti lideri koji su otimali od kapitalista da bi dali sirotinji.

Смета ми сваки комуниста, где год се налазио.

Видиш ону јадну Северну Кореју и све ти је одмах јасно.

Једино што иде од руке комунистима и шта најбоље знају је жртвовање свог народа, зарад неких утопистичких циљева.

Погледај само колико је људи помрло у Русији и Украјини, због "борбе против капитализма и класних непријатеља".

А оном индијанцу Чавезу је лако да мрси муда, кад има онолико нафте, која је много тражена роба задњих година. Најгоре од свега је што и поред тога, народ у Венецуели нема неки добар живот.

Иако се поитички не слажем са Земунцем, могу рећи да је за радикале скроз у праву. Лепо човек каже, да док слуша Тому Николића, одмах се присети предмета марксизма који се у његово време изучавао по школама и факултетима.

Kazes Chavez, da li si ti upoznat kako zive crnci u USA, kako zive Indijanci u Kanadi, izgleda da nisi.
U Venecueli se sasvim pristojno zivi, svi imaju zdravstveno osiguranje niko ne umire na ulici zbog nedostatka istog.

U tvojoj divnoj USA godisnje umre preko 1.000.000 stanovnika zbog toga sto osiguravajuca drustva odbijaju da pokriju troskove operacije.
Ti izgleda gledas samo USA na TV.

Da li je iko od vas procitao Kapital, od Karla Marksa pa da shvati sustinu komunizma, a ne da sere napamet.

IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


KOSMET SRCE SRBIJE!!!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 196
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung D900
Ja sam realan i takodje svestan da su najvise zla Srpskom narodu doneli ctnici iz 2 svetskog rata i partizani posle tog rata, a ti izgleda drzis jednu stranu price.

Komunizam u svom blagom obliku pomesan sa socijalizmom je najbolja stvar za siromasnog coveka, Kanadi nije potreban komunizam jer je sistem odlican i ne treba ga menjati, ali u Srbiji nikada zapadni sistem nece biti moguc zahvaljujuci ljudima a ne sistemima.
Za srecu nije potreban novac, ali koliko vidim tebi jeste.

Bio sam na Kubi nekoliko puta , najvise jednom 3 meseca i uverio sam se da oni imaju sta da jedu i da su svi jednaki, nema neko da vozi mercedesa a drugi da gledaju.
Cetnici i Ravnogorci nisu isto, to si trebao da naucis. Malo citaj knjige, a manje gledaj Neretvu. Za komunizam je dokazano da unazadjuje coveka, i iz Srbije smo ga isterali zauvek. To sto ima proroka poput tebe koji se sada pozivaju na nekakav hriscanski, nacionalni komunizam nagledao sam se i nasmejao.
Sto ne dodjes u Srbiju kad si toliko pametan pa uvedes komunizam. Samo se pazi, ova Srbija je postala Ravnogorska drzava. Narod sve bolje i bolje zivi i komunizam nece biti potreban ovde. Kapitalizam je spas za Srbiju.

Znaci neverujem koje ti gluposti pises,a sta su to Cetnici,a sta Ravnogorci po tebi,i sta je Cenistvo uopste??!!Evo ja sam Cetnik Ravnogorac i voleo bi da mi to objasnis!!!!Kako to Ravnogorska,od kad ste vi zuti Ravnogorci??Srbija ce disati kad se proteraju govna poput DS sa vlasti,a taj tvoj kapitalizam zadrzi za tatice iz amerike i Eu!!!!! Smile


Molim moderatora da sankcioniše Detelina FKNS,zaista sramno ponasanje!

Strasno..Pa sankcionisi me sam..I ne prosipaj vise anti-Srpske price ovde!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Kazes Chavez, da li si ti upoznat kako zive crnci u USA, kako zive Indijanci u Kanadi, izgleda da nisi.

Да видео сам како црнци живе. Слично као Цигани овде, само малко горе.

Неће да раде већ живе од криминала и социјалне помоћи, коју не знам чиме заслужују.

Већина их проба крек у тринаестој години, направе дете са четрнаест, сида долази у петнаестој, а смрт до двадесете (убијен или уфиксан).

Смеће одвратно. Не знам само зашто их она творевина знана као С.А.Д. толерише. Да сам ја тамо одвојио бих једну област и сву црну стоку би ту потрпао.

Па лепо да видимо кад нема белаца да их "тлаче" како ће лепо да живе. Моје предвиђање је да би кренули у грађански рат два минута по оснивању државе.

U Venecueli se sasvim pristojno zivi, svi imaju zdravstveno osiguranje niko ne umire na ulici zbog nedostatka istog.

Јесте имају здравствено осигурање и шта с тим.

Ало бре колико нафте имају, могу сви редом да живе као племство, а не "пристојно".

U tvojoj divnoj USA godisnje umre preko 1.000.000 stanovnika zbog toga sto osiguravajuca drustva odbijaju da pokriju troskove operacije.
Ti izgleda gledas samo USA na TV.

Моја није, а ти си ближи географски њој неко ја. Smile

Не волим ја Америку уопште, али то са собом не повлачи братимљење с комуњарама и "потлаченим" Африканцима и Азијатима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat
Ало бре колико нафте имају, могу сви редом да живе као племство, а не "пристојно".

samo uzmes primer kuvajta  Smile ili emirata
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 896
Zastava Kanada
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Motorola 
@DuKiM57

Znaci kapitalizam je zakon, zato crnce treba pobiti jer nece da budu izrabljivani, a ti izgleda bi i cigane poubijao ovde kod nas da nam ne smetaju.
IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Znaci kapitalizam je zakon

То нисам рекао.

Није добар, али је у сваком случају мање зло од комунизма. Smile

zato crnce treba pobiti jer nece da budu izrabljivani

Какво бре израбљивање, о чему ти причаш?

Људи опељеше сваке године државу за социјалну помоћ, а потом још кукају на расизам.

Најгоре од свега је што ту помоћ испуцају на крек, златну ланчугу и спојлер за кола.

Што се истребљивања тиче, ми ту не морамо ништа да радимо, већ ће се они сами за то побринути. Smile

a ti izgleda bi i cigane poubijao ovde kod nas da nam ne smetaju.

За њих је стерилизација решење. Smile

Јеби га, сметају. Стварно сметају. Краду, просе, узимају социјални помоћ, које за Србе нема, граде им се станови (којих опет за Србе нема), а у задње време постају и све агресивнији.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2008, 18:57:34 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.