Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:41:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Djiki  (Pročitano 25293 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Шта си ти овде? Неки иследник? Задајеш нам домаћи да ти пишемо реферат?
Ако те нешто занима отвори тему у вези тога, реци нешто паметно у њој па се можда и укључим у дискуију.  :wink:
Визија модерне Србије нема везе са овом темом.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Ma OK., nisam ja nikakav islednik niti zadavac referata, nista od toga.
Mislio sam samo onako "s'nogu" Vase komentare, a da otvaram temu po pitanju toga mi nepada na pamet, jer sam siguran da ce se napisati "rat i mir" od budalastina. A svoj stav tek ne zelim da dam, posto si ti odreagovao na najobicnije pitanje kao da sam te "ubo", kako bih tek reagovao kada bih ja izneo svoje stavove. Eto tolko o tome, i izvinjavam se sto sam promasio temu.

Caos

Gile

P.S. Pitanje za radikala.. Veliki Srbine jel si bio na ratistu??????
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Мислиш ли да се о томе може нешто паметно рећи `онако с ногу`?
При самом постављању питања је очигледан твој негативан став и сарказам, тако да стварно невидим разлога зашто би  ја према теби био нешто посебно услужан и испуњавао ти жеље. Ако ти није јасно да је безобразно да од неког тражиш некакво објашњење а већ унапред говориш да ће то бити `будалаштине` онда ти ја стварно не могу помоћи.
И мислиш ли да је то твој проблем где сам ја био Smile:
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
OK., Sorry, nije mi manir da se nastavljam i ovo je vec mnogo.
Izvini sto sam te uopste prozivao, nadam se da mi ne zameras.
I izvinite SVI jer sam malko skrenuo sa tematike.

Ajd laku noc

Gile
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ок, извињење је прихваћено... Smiley  :wink:
Лаку ноћ и теби.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
Ovo mi je najzanimljivija stvar... Seselj, covek koji je posteno priznao da ce za vlast da uradi sve, "dobrovoljno" odlazi u Haag samo nekoliko nedelja pre Djindjicevog ubistva, i na njemu svojstven nacin porucuje Djindjicu sta porucuje...
Da je neko ikada shvatio Seseljeve baljezgarije ozbiljno, mozda se Djindjicu nista od ovoga ne bi desilo. Smile
Ovde neko rece da Djindjic nije nista uradio za druge ljude... Volela bih da te vidim kako jednog dana gutas te svoje reci. Vreme ce uskoro da pokaze koliko je on uradio za narod Srbije. Smile
[/b]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ово је очигледно упућено мени, па да одговорим... Smiley
Као прво, Шешељ никада није рекао да ће `за власт да уради све`. Рекао је да је циљ бављења политиком долазак на власт, што је сасвим нормално.
Као друго, нема ту никаквог `добровољног` одласка у Хаг. Апсолутно је јасно да би га овај антисрпски издајнички режим сам на силу испоручио као неку животињу или би чак искористили прилику да га убију због наводног `опирања хапшењу`. С`обзиром чиме се бавио и шта је радио, није било тешко претпоставити као ће Ђинђић завршити.
И у праву си. Да је Ђинђић слушао Шешељеве `баљезгарије`, да се није бавио мафијашењем и лоповлуком, можда и да није радио против свога народа и продавао државу, сигурно му се неби десило ово што се десило.
И ја бих волео `да прогутам своје речи` и да се испостави да нисам у праву јер у сваком случају више волим свој народ и државу него што не волим Ђинђића, али нажалост то је мало вероватно. Smile
И на крају да напоменем да сам у другим темама детаљно образложио и навео аргументе за овакав мој `непопуларан` став. Нико није ни покушао да те чињенице оповргне и да аргументовано докаже да нисам у праву (вероватно неби ни успео Wink). Време је да почнемо да се бавимо нечим другим, а историја ће показати своје и сместити Ђикија где му је место (негде уз Вука Бранковића Smiley).
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Neslazem se sa Radikalom,al' nema veze i tako me politika nezanima Smiley
Djindjica mi je mnogo zao,ipak se covek trudio koliko je bilo u njegovoj moci da nas izvede na neki prav put (to je moje misljenje) a Seselja mi nije zao uopste,ali bas nimalo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Kao prvo, nije mi zao ni najmanje covjeka koji je isporucio Srbina (makar taj bio i najveci degenerik i izdajnik) stranim silama. Isporucio ga je na Vidovdan!
Radikal je u pravu! Time se samo stavio rame uz rame sa Vukom Brankovicem. Obojici je ocito taj dan rezervisan za izdaju.
U svakom slucaju ne vidim da je ista uradio, ako jeste drago mi je! Takodje bih volio da se u neko dogledno vrijeme pokaze njegova velicina, ali mislim da ce se samo otkriti neko sranje koje je napravio!
Daj Boze da grijesim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Posto je DEMOKRATIJA uvedena kod nas, znaci da svako ima pravo na svoje misljenje, sto veoma cenim.

Cenim svacije misljenje i pro-Djindjic i sve ostalo, ali se pridruzujem Radikalu i Vojvodi jer smo sva troica istog misljenja, pa nas sad moze neko i prozvati ´CRNA TROJKA´ Smiley.

Sala na stranu, ali ovo sto je reko Vojvoda i usporedio Djindjica sa Brankovicem, to sam ja jos odavno i reko i napisao ovde na forumu, tako da mu dajem 100% za pravo.

Takodje, iako nisam pricao licno sa njim, mislim da deli moje misljenje i da ne stiti Milosevica isto ko i ja, cak naprotiv, I TREBA da mu se sudi, ali ne tamo gde je sad, nego u NASOJ zemlji, i TREBAO je da zavrsi kao Caucesku i to da mu sudi najveci seljak koji je najvise patio pod njegovim rezimom.

I ja bih takodje voleo da progutam i ja svoje reci, jer kao sto je Radikal reko, vise volim svoju zemlju i svoj narod nego bilo sta na ovom svetu....

Ali, tesko da smo se ovog puta zeznuli u proceni............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:41:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.