Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Djevojčica u mjesec dana spavala sa 100 partnera!  (Pročitano 6458 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
ne znam stvarno ,bolje da batalim temu  Smile
« Poslednja izmena: 30. Nov 2011, 18:35:19 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
ali otkud njoj sa 14 godina ta...praksa?  Smile
Treba joj praksa da rasiri noge ili se naguzi ?

+1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
LG g5
Ček a ne kaže se u ovom tekstu gdje su svršavali momci  Smile
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
A sta zna ? Pa ne mora nista da zna. Sta joj kazu deMbili, kako da se namesti i toliko. Naravno, posle je to "vodjenje ljubavi".

O svesti je posebna prica.
Ma znam Lighte, ali 100.  Smile

Treba da nadje svaki dan trojicu novih i odradi ih. Mislim, verujem da to neko moze da uradi ali ona ima 14 godina.  Smile

I ja mislim da je malo prenaduvano, ali ko ce ga znati. Ne bi me cudilo da je i zaista tako. U danasnje vreme me retko sta zacudi...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Ako ima 14 god, ne znaci da ne moze. Jeste da je jos karlica nerazvijena, celokupan sistem za radjanje, ali ne zaboravi u koliko su se godina udavale pre stotinak godina. Sigurno nisu muzevi cekali da poodraste da bi nakarali.

Pogledaj danasnje generacije. Kao da su hranjene Galofakom. Vreme pocetka puberteta se pomerilo. Sada, kakve ce ona posledice imati, to je vec pitanje. Mislim na fizicke oko polnog organa. Poznato je da preveliki "napad" na grlic materice moze izazvati tumor. Deca o tome ne razmisljaju. Vazno je pokazati se pa bilo kako. A posledice ... ko razmislja o njima. *ebes posledice.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Ma znam sta pricas, zato i kazem da me ne bi cudilo da je zaista tako...

Samo mi u momentu bude malo neverovatno da neko toliko ode sa svim normama i da toliko nema mozga(cak i tako mlad) da uradi ovako nesto.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Sendo 
Pa znaš kako, pođi od uzroka - opklade. Današnja deca su tako povodljiva i naivna. Neko joj je postavio (naizgled) nemoguć izazov - spavati sa 100 ljudi, i - ona to uradi. Generalno, mogli su da joj kažu da skoči sa mosta i ona bi to (možda, nisam siguran) uradila.

Drugo, društvena prihvaćenost. Da bi bio IN­™ mora da si bolji u nečemu od drugih. To što, kada uradiš, je u suštini budalaština, druga priča. Nema više koliko si knjiga pročitao i koje si pročitao, da li si fizički sposoban (dao koševa, golova itd.), sada je sa koliko si se njih kresnuo/kresnula. Ta deca će da žale detinstvo koje su sebi oduzeli kada odrastu, ali predpostavljam da im nije niko kriv osim njih (i njihovih roditelja, koji za njih odgovaraju).

I na kraju ono najvažnije. Ne znam za druge, ali kada sam bio u njihovim godinama, meni je bilo da imam devojku, ali ono idealizovano, poljubac & držanje za ruke. Ovo sada - no comment.
« Poslednja izmena: 30. Nov 2011, 20:46:17 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ček a ne kaže se u ovom tekstu gdje su svršavali momci  Smile

pics or it didn't happen
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
A sta zna ? Pa ne mora nista da zna. Sta joj kazu deMbili, kako da se namesti i toliko. Naravno, posle je to "vodjenje ljubavi".

O svesti je posebna prica.
Ma znam Lighte, ali 100.  Smile

Treba da nadje svaki dan trojicu novih i odradi ih. Mislim, verujem da to neko moze da uradi ali ona ima 14 godina.  Smile

I ja mislim da je malo prenaduvano, ali ko ce ga znati. Ne bi me cudilo da je i zaista tako. U danasnje vreme me retko sta zacudi...

Pa sada, nije tesko naci stotinjak zagorelih osnovaca a nadje se uz put i srednjoskolaca, Face Book povezuje ljude (i zenske) a moze biti i da je vise puta sa istim a verovatno je uz put skinula djanu mnogima   Smile

Sada, kakve ce ona posledice imati, to je vec pitanje. Mislim na fizicke oko polnog organa. Poznato je da preveliki "napad" na grlic materice moze izazvati tumor. Deca o tome ne razmisljaju. Vazno je pokazati se pa bilo kako. A posledice ... ko razmislja o njima. *ebes posledice.



Nadam se da je bila pametna pa koristila gumicu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
...- Sjećam se slučaja kada se cijeli jedan razred kladio oko broja spolnih odnosa. Pobijedila je djevojčica, koja je u mjesec dana imala sto seksualnih partnera - ispričala je Buljan Flander...

A koja je i sa koliko "pobeda" osvojila drugo mesto ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.