Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 681
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Раднички Крагујевац  (Pročitano 779252 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Само ти...У моме срцу си...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 15336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 6303
Види стварно, кул Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG L5 II
JEDINSTVO UB - KFK RADNICKI

IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
navijac sam celik iz zenice,evo izvjestaja sa subotnjeg gostovanja iz sirokog brijega,grupa od oko 120 navijaca popularnih robijasa krenulo je oko 16. 00 sati put prema sirokom brijegu,dobra atmosvera putem zezanje i to sve je mirisalo da dobru zabavu i na tribini stadiona pacara,dolazak u siroki brijeg oko 20 sati pola sta prije pocetka utekmice ulazak bez problema u grad i na stadion uz pretres policije na ulazu,pocinjemo navijati 10 min prije poetka tekme i pjesma se nije gasila do poluvremena,na poluvremenu mala pauza i nastavak navijanja,izlazak sa tribine 10min prije kraja tekme uz pratnju policije izlazimo iz grada i kantona siroki brijeg,pred tomislav grad zasutavlja nas specijalna policija mupa BHK i pratnjom do grada tomislava pred mup dolazimo oko 12 i 15 min iza ponoci,pocinje natezanje sa njima al sve sve zavrsava na pisanim kaznama i tako to ipak ni ovog ostovanje nije proslo bez murije,krecemo kuci oko 4 sata ujutro u zenicu dolazimo u pola 6 ujutro i svi kucama na spavanje a neki na posao ehhehe sve u svemu dobro gostovanje odradzeno od robijasa,poz od mene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Giga Rob   Smile

Ala si ti zalutao Smiley

Evo posle rekao bih vise godina da se vratim na temu Smiley

Kako stvari stoje u Kragujevcu ide sve na bolje , pa tako i u sportu  Smile

OK Radnicki , KK Radnicki , RK Radnicki i ZRK Radnicki igraju u najvise rangu takmicenja u Srbiji , dok se
FK Radnicki 1923 nalazi i dalje u trecem po rangu takmicenja  Smile

Mada mora se reci da ima pomaka sto se tice fudbalskog kluba Radnicki ( stadion posle 50 godina renoviran , mada se jos cekaju reflektori , svacionice bla bla i jos dosta stvari , ali me mrzi da pisem 
U svakom slucaju stadion ce zadovoljavati sve kriterijume za dobijanje UEFA licence za Evropska takmiucenja Smile

Sta znam evo da prenesem par slika sa zadnje utakmice protiv Slobode iz Uzica  Smile
















Toliko pozdrav pa se vidimo za 2 godine u prvoj ligi 

Za sve ostalo sajt FK Radnickog - http://www.kfkradnicki.com/ , ili na forumu

Pozz



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Kazu vase kornjace da je nas na gostovanju bilo vise nego sto vas uobicajno ima kod kuce Smile Smile

jel istina druze Sumadinac? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Kazu vase kornjace da je nas na gostovanju bilo vise nego sto vas uobicajno ima kod kuce Smile Smile
 Smile
jel istina druze Sumadinac? Smile

Da da  Smile

Bez uvrede ali Radnicki osim ova 2 rezimska kluba osnovana 45-e iz Beograda i Vojvodine jedini ima navijace i to one prave koji prate klub bez obzira u kom je rangu i sa kim igra  Smile

npr Imas utakmice protiv Kikinde onda Cukaricki , OFK i jos dosta primera kada je na Cika Daci bilo preko 30 000 ljudi protiv tako da kazem manje atraktivnih rivala
Hocu ti reci da je nebitno sa kim igra Radnicki vec kako igra i to utice na posetu  Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2008, 02:33:20 od Red-Devils »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa znas kako vi ste neked i igrali u toj najjacoj ligi Sloboda nikad nije imala neke zapazene uspehe a uvek je imala dosta navijaca Wink ovde ja pricam o navijacima a ne o simpatizerima posto to nikako ne moze biti isto Wink
znaci ako covek koji je iz Kragujevca kaze da vas se samo za ovu utakmicu skupilo 300 i da vas uobicajno nema ni 100 onda tu mora biti bar malo istine Smile 
a to da je bitno kako igra radnicki u tome koliko ljudi dodje dokazuje vernost Smile cinjenica je da vam dodje partizan da bi ceo stadion bio pun  Smile

Kazem ja uvek imate vi lepu tradiciju ali nije to ono sto je bilo  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa znas kako vi ste neked i igrali u toj najjacoj ligi Sloboda nikad nije imala neke zapazene uspehe a uvek je imala dosta navijaca Wink ovde ja pricam o navijacima a ne o simpatizerima posto to nikako ne moze biti isto Wink
znaci ako covek koji je iz Kragujevca kaze da vas se samo za ovu utakmicu skupilo 300 i da vas uobicajno nema ni 100 onda tu mora biti bar malo istine Smile 
a to da je bitno kako igra radnicki u tome koliko ljudi dodje dokazuje vernost Smile cinjenica je da vam dodje partizan da bi ceo stadion bio pun  Smile

Kazem ja uvek imate vi lepu tradiciju ali nije to ono sto je bilo  Smile

Vidim po tvojim odgovorima da nemas pojma o cemu pises tako da je svaka dalja diskusija suvisna
Ajd cujemo se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
aha Smile pa ajde reci sta mislis mozda nesto i naucim Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Nego da nastavimo dalje   Smile

Evo "nove" himne Radnickog , a video sa utakmice protiv Cukarickog koja je odigrana na Cika Daci u Kragujevcu pred vise od 30 000 ljudi



http://www.youtube.com/watch?v=fhf-kYMML0U
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 07:06:06 od Red-Devils »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 681
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.