Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:45:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DJ Tiësto u Beogradu  (Pročitano 28618 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gde se nabavljaju karte
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
u Bilet servisu, prodavnicama IPS-a i na blagajni Sajma.
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Samo da znate da ako nabavljate preko sajta Bilet servisa, karte kostaju 1500.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Jedna ispravka (nadam se da nije kasno): danas sam uzeo karte, kostaju 1500. Na Sajmu ne trazite jer im ne radi blagajna dok ne pocne Vashar. Dakle, u Bilet servisu i IPS radnjama ima josh dosta karata i cena je 1500.
Ovo bi bilo od koristi spomenuti - ne nosite fotoaparate i mobilne telefone sa kamerama jer je zabranjeno snimanje. Znachi nishta od snimka na tv  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

The_Punisher

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4179
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Juče je Tiesto bio u Zagrebu i nije odradio posao kao što se očekivalo,a i sama organizacija nije bila na nivou.kao da dolazi neki nn dj a ne momentalno Broj 2 po casopisu dj mag,a do nedavno i broj u svetu!Ozvučenje je bilo veoma loše,nedovoljan izbor alkohola,a i nije bilo ni pratećih devojaka koji igraju!Ja mislim da Zagreb nije ni zaslužio da Tiesto dođe kod njih,jer se zna da je Bg Dj Centar u ovom delu evrope!Nadam se da u bg neće biti sličnih problema!Bilo bi dobro da dođe Paul Van Dyk u bg!Dj Mag NO1!
IP sačuvana
social share
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.


Armin van Buuren
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Sta da vam kazem? Bilo je extra! Vrh! Masa je podivljala kada se pojavio a onda smo svi skakali uz 'Love comes again'. Na bis je pustio 'Traffic'. Otisao sam posle Tiestovog nastupa (4 am) tako da nisam cuo poslednja dva DJa.

@Acan sta sad,nije bilo dovoljno alkohola. zar ti treba alkohol da bi uzivao u dobroj muzici?
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Jao, ljudi sinoc je bilo fantasticno... Kad se Tiesto pojavio zastao mi je dah, kad je postio traffic, love comes again, just be... sta reci cuka 300 na sat... Ovo je prvi put da ga slusam uzivo, ispunio je sva moja ocekivanja... muzika, stas, on je totalni pozitivac pun energije...ma znate vec... obozavam to sto radi sa plocama...

pozz by Dancefloor Bitch...Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung G880
Meni samo nije jasno sta je to bilo extra.
Jedini pozitavan momenat mi je bio laser koji vec par godina nisam bio u prilici da vidim.
Muzika onako malo euro malo progresive.
Zvuk ocajan.
Svetlo ocajno.Bar da su dj-a osvetlili.
Ekipa tragicna.
I najjaci momenat je sto nije bilo garderobe.

Ja kapiram da se dosta ljudi super provelo.Jer da sam i ja dao 1500 dindzi proveo bi se dobro pa makar i na silu.
Pitam se samo dokle ce prokleti amateri da organizuju zurke i da sjebavaju vec odavno sjebanu scenu.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
Zurka je stvarno bila extra, mozda je moglo da bude malo vise ljudi ali to nije Tiestov problem.
Nego da neko mozda nema neke slike posto je stvarno puno ljudi uspelo da prosvercuje foto-aparate.
Ako imate neke dobre slike ili video klipove molim vas posaljite na unitingnations@gmail.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Tiesto je stvarno DJ broj 1 u svetu. Dokazao je to u BG-u, a ja sam skroz poludeo uz one zvuke njegove muzike. Ne svidja mi se to sto je ozvucenje bilo katastrofa, iako je provod bio do bola. Covek maksimalno se trudio da da ono best iz sebe, cak sam mogao i primetiti da je pomalo bio nervozan, jer srednji tonovi kao da su umrli, jer hvala puno i Pinku i Music Star productionu, samo oni da vise ne organizuju ovakve zurke sa ovakvim jadnim ozvucenjem (poznato je da su oni organizovali bijelo dugme i zna se sta je bilo). Nek nose kutije od zvucnika po selima i nek se na njima cuju Grand "zvezde" a ne ljudi koji razbijaju po celom svetu. Inace, propustio sam onu ribu DJ-a, ako ima neko slike nek postuje.
Ruku na srce, sve u svemu, bilo je super, Tiesto je zakon! Samo sto smo mi glup narod, pa boze sacuvaj! Zamislite to kako vam je kad se sretnete sa ljudima koji slusaju stranu muziku, kao slusaju to i to techno, house (za trance i dalje misle da je to ona psihodelija) a ne znaju ko je Tiesto. Lepo mi rece covek na nastupu:"Brate, mi Srbi jos ni znacajnije stvari nismo culi na ovome svetu"!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:45:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.