Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Diskusija o praksi koja vlada na srpskim fakultetima  (Pročitano 4628 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Apple iPhone 7
ja kad sam se ispiso sa prfog faksa platio sam 1500din a sa drugog 5000 din  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
LG G3
Ma deru kožu,ja sam tek na faksu shvatio koliko ljudi zaista loše žive i koliko se pojedini muče da završe isti zbog finansija.Dok plati stan,pa prijave ispita,pa dok plati kopiranje skripti ili knjige pošto neki porf nsiu dozvoljavali da se koriste kripte nego samo njihove original knjige.Ispadne studiranje po prilično skupo i to bez potrebe.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
LG Nexus 4
Ma busaju se kako je skolovanje kao besplatno, pa djake i roditelje ubiju sa cenama svega i svacega, pa su kao studenti ugrozena kategorija, a naplacuju im sve, i to ozbiljno naplacuju... Plus po mom iskustvu, ne postoji neki cenovnik za recimo podizanje dokumenata, vec svaki fakultet moze sam da odredi koliko ce da sisa mucene studente... Smrdljivo ponasanje u smrdljivoj i neuredjenoj zemlji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Добро, то за испис стварно не знам. Још увек не немеравам да се исписујем :П

Ја сам више хтео да чујем ваше мишљење да ли је у реду да моји оригинали стоје код њих на факултету.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
LG G3
Nije jer je overena kopija jednako validna kao original koji si dao na uvid  Smile to su tvoja privatan dokumenta i nisi duzan nikome da ih dajes u origanalu,sad što smo svi to na faksu radili to je druga strana medalje  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jun 2016, 23:01:46 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Samsung 111111
Citat
Mene su odrali kad sam se prebacivao,zaboravih da napišem i da su mi za A4 format gde su napsiali 4 položena ispita iz prvog semestra naplatili 2 soma,jer ne možeš da prebaciš ispite samo na sonovu indeksa,vec moras da uzmesod njih A4 papir na kom će da napišu ono što je u indeksu

Naravno, jer indeks je samo tvoja licna evidecija. U indeksu moze da pise bilo sta, racuna se samo ono sto pise kod njih. Mislim cena je umobolna. Da das dve hiljade da ti potvrde nesto sto si polozio  Smiley 1

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Samsung 111111
Da kazem neko moje objektivno misljenje u vezi placanja svakojakih gluposti Smiley

Da se placaju stvari koje ne bi trebalo..placaju se.
Da se neke stvari preplacuju..i to je cinjenica.

Ali generalno gledano, opet sa druge strane ipak je izvodljivo studirati Smiley Cak, mogu da kazem da svako ko hoce moze Smiley
Mozda ne mozemo to da uporedimo sa studiranjem pre 50 godina kada je stvarno bilo za dzabe..druga vremena..Ali sa druge strane..Nije kao u USA, gde jos kad se rodis cale i keva prave racun koji pune parama 20 godina da imas da studiras Smiley
Ili ne daj boze otplacujes svoj studentski kredit kao oni svoje naredne 10 godine Smiley

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Nije jer je overena kopija jednako validna kao original koji si dao na uvid  Smile to su tvoja privatan dokumenta i nisi duzan nikome da ih dajes u origanalu,sad što smo svi to na faksu radili to je druga strana medalje  Smile

Па ја сам питао код мене на факсу да ми врате документа а да код њих остану копије које сам оверио у општини и они су ми рекли да је то неизводљиво. Можда сам требао да питам због чега је то тако али шта ћеш, био сам млад и неискусан па једноставно нисам смео.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.