Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Diskusija o praksi koja vlada na srpskim fakultetima  (Pročitano 4627 puta)
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Pa to sam i ja reko da moze.
Ali kad objavis da su nestala onda ova na na faksu sto su poustaju nevazeca. Zar to ne znaci da posle, kada zavrsis studiranje, ne mozes da uzmes diplomu fakulteta?
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
LG G3
Revers se ne plaća,odneseš indeks i dobiješ dokumenta,kad vratiš dokumenta dobiješ indeks nazad.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
LG Nexus 4
To nije istina.
Ja sam studirao na masincu. Posle nekog vremena batalio sam studiranje i dokumenta su stajala tamo neko vreme. Kada su mi zatrebala otisao sam da ih uzmem, i receno mi je da ce me povlacenje dokumenata kostati neku cifru, koja uopste nije bila mala. Ja popizdeo i resio da im doskocim. Da uzmem dokumente na revers, odem da uradim kopije, da im vratim i neka ih cuvaju do kraja sveta i veka. Tada su mi rekli da mogu da ih uzmem na revers, ali da se i to placa, samo neka manja cifra. Na to sam popizdeo, napusio ih u fazonu, prvo mi prodajete moja vlastita dokumenta, a posle mi ih iznajmljujete. Bukvalno sam poludeo bio. Posle sam povukao neke veze i uzeo dokumente bez dinara mamicu im jebem bezobraznu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Bogme kod mene se i revers plaća. 600 dinara valjda, ako se dobro sećam. Ali ajde neću da se ljutim jer je školarina bila i ostala niska godinama.

Ja sam imao tu sreću da upišem faks jedine godine kada su iz nekog razloga prihvatali studente i sa kopijama svedočanstava tako da PRC!  Smile Nikada nisam ni morao da ih uzimam na revers jer imam originale kod sebe.  Smile



A ovo za sveske, prijave, usluge, pičke materine koje se plaćaju je već dobro poznata priča na svim BU faksevima a i šire.  Smile Al opet kažem, mojima nisam zamerao jer smo imali nisku školarinu. Mada, sve ti se to posle ''vrati'' pošto imaš profesore koji pizde zbog niskih plata ali ne smeju da udare na one koji im kroje sudbinu, pa zato taj bes i frustracije preusmeravaju na studente i ophode se prema njima kao prema stoci.  Smile

P.S.

i ono vadjenje izvoda iz knjige rodjenih 15 puta nanovo kao da vaskrsavam svake godine.

 Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Jun 2016, 23:36:14 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Apple iPhone 7
Meni najgore kad traze ona sranja da ne budu starija od 6 meseci. pa jbt izvod je isti, svi podaci u izvodu su isti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Pa realno, rade sve samo da nam zakomplikuju zivot a nista da nam ga pojednostave.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.84
mob
Ericsson jeste
misliš? ne verujem
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
LG G3
Ispis se plaća i to stoji u statutu svakog fakulteta.Mene su sjebali ovi sa saobraćajnog,kja sam krenuo master kod njih i onda se prebacio na Mašinski na katedru za motorna vozila i trebali su da mi lupe pečat ovi sa Saobraćajnog da više nisam njihov student pošto sam se prebacio na pola semestra,a kad sma se upisivao na diplomi iz srednje mi lupili pečat uspian smestar i upiše datum kad si upisao prvi semstar.I kad sma nakon mastera odneo na biro dokunemta nisu mogli da me prijave jer sam imao dva pečata da je upisan semestar na soabraćajnom,pa posle tri godine da je upisan semsetar na mašinskom i onda su rekli pa Vi se još vodite na saobraćajnom fakultetu mora pečat da ste se ispisali sa njega.A ovi sa mašinskog nikakva problelm nisu pravili,čak mi i priznali ispite iz prvog semsetra sa mastera na Saobraćajnom tj one gde im se poklapli programi.I na kraju sam morao da platim 2500 soma  da mi lupe pečat da mi sekretar Saobraćajnog odobrio ispis po spostvenoj molbi  Smile

A revres na mašinskom mi nisu naplatilo,odneo imm indeks oni meni dokumenta i to je to.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Svejedno, ja i dalje mislim da je glupo to sto ta dokumenta ostaju kod njih i da za tim nema apsolutno nikakve potrebe i da nemaju nikakvo pravo da to rade.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
LG G3
Sad mi zena kaze ona je zavrsila EKonosmki u Bg-u,ona je nosila overene fotokopije a originale samo dala na uvid  Smile I još nije plaćala overu jer kao za te potrebe ne naplaćuju overu.

Mene su odrali kad sam se prebacivao,zaboravih da napišem i da su mi za A4 format gde su napsiali 4 položena ispita iz prvog semestra naplatili 2 soma,jer ne možeš da prebaciš ispite samo na sonovu indeksa,vec moras da uzmesod njih A4 papir na kom će da napišu ono što je u indeksu  Smile  I ispis što mi dva puta naplatili po 2500 soma + ova dva smao da se ispišem mi uzeli 7 soma,da ne pominjem diplomski i diplomu koliko uzimaju  Smile

I to sve na tomk kurčevomm budžetu,ne vidim nikakvu korist što si na budžetu sem što ti ne naplate školarinu,ali sve jendo i nama su uzimali keš  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.