Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Diskriminacija srpske dece!  (Pročitano 6062 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Какве везе има правопис са суштином поста? Дисквалификација саговорника због недовољног познавања правописа и граматике... Smile

Ситуација у Трајалу је криминална, радници су добијали милионске акције од приватизације, које су временом постале скоро безвредне. Јавна је тајна да бугарски власник нема намеру да настави производну делатност којом се Трајал бави. Фабрика је купљена због земљишта и производних хала. Многи су прихватили добровољни соц. програм, некима је речено да не долазе на посао, јер посла нема и тако многи бивају приморани да "добровољно" оду и траже нови посао, јер од овог не могу да издржавају себе и своје породице.

Држава овде има велику одговорност и ову приватизацију треба што пре да раскине, јер купац не поштује уговор, а радници треба да туже државу због немара и лошег уговора. Незнање државе о купцу и његовим намерама не ослобађа је одговорности.

Знам да аналогија са ромском децом није сасвим на месту у овом случају, али могу да разумем фрустрираност Tom_Cat-а, јер није лако гледати како ромске породице са гомилом деце, на основу лошег социјалног статуса и великог броја деце добијају значајне суме на име социјалне помоћи, а одрасли Роми, радно способни немају намеру да било шта раде, јер је много лакше зарађивати правећи децу, док деца радних људи, Срба и осталих мањина (у Крушевцу је око 98% грађана српске националности) остају и без здравствене заштите.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Какве везе има правопис са суштином поста? Дисквалификација саговорника због недовољног познавања правописа и граматике...

исто би ја кокоти могао опуштено добацити:где му је č,ć.đ,š.... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
Какве везе има правопис са суштином поста? Дисквалификација саговорника због недовољног познавања правописа и граматике...

исто би ја кокоти могао опуштено добацити:где му је č,ć.đ,š.... Smile

Не тражи ђавола, ко зна какав је на окидачу. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Alcatel 258
Па шта сте ви из Трајала и Крушевца мислили зашто неко купује те фирме, наравно да би добио 10 пута већи новац од уложеног, ништа лоше и ја би то урадио. Али проблем је прича која је причана људима, и због тих приватизација је требало да виси на траговима пар хиљада људи, бар за палчеве да буду окачени...
Е сад пошто се на прсте могу избројати фирме које стварно раде, а и те што раде имају тенденцију пребацивања главних производних погона на исток, јер је јефтинија радна снага...
Е кад се и оне пребаце, бићемо као мађарска земља званично у банкроту, продају се путеви, железнице и све могуће, за кредите наших "пријатеља" из ммф или еу, и за једно 100 година долазе возови по нас да идемо копати сумпор у Мексику... Турци су за ово били мале маце, поробили сабљом, па си их сабљом и куршумом могао отерати, ови кад нас убаце у дужничко ропство из којег нећемо изаћи до удара неке комете у дивну нам планету.

А сад тема за размишљање, зашто земља која је некад била позната по металургији и по производњи оружија није неки кредит пукла у те области, па кад је Смедеревска ливница, била добра усс стилу, зашто не би била добра нашој влади, и како они не би могли да остварују било какав профит??
Зашто нису уложили у застава оружије па продавали трофејно оружије по целом свету, а пушке ратне тамо где треба... али демократија је то да америка може продавати Сенегалу оружије, јер њихове пушке су хуманије од наших, а ми не можемо јер смо онда ми злочинци.... Зашто тај трајал није остао у власништву града Крушевца, па и да раде на нули ал да исплаћују радницима плате и осигурања и све, ако може Бугарин да води посао, како не може 5 људи из врха општине...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Prema podacima Centra za prava manjina

кокота...мислим да није време за шалу...подаци ових "бораца" су толико релевантни да је то за похвалу Smile

њима је једини посао да преувеличавају све и да праве ситуацију сто пута гору него што заиста јесте...за то добијају новац...нема ту неке велике математике Smile

Da, tvoja licna zapazanja na radnom mestu su relevantniji pokazatelj za teritoriju Srbije nego organizacije kojoj je to posao. Smile

Citat
Какве везе има правопис са суштином поста? Дисквалификација саговорника због недовољног познавања правописа и граматике...

исто би ја кокоти могао опуштено добацити:где му је č,ć.đ,š.... Smile

Toliki sam antisrbin i izdajnik da cak odbijam i znakove srpske abecede da koristim. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Da, tvoja licna zapazanja na radnom mestu su relevantniji pokazatelj za teritoriju Srbije nego organizacije kojoj je to posao.

грешка....та организација и све нво организације су апослутно небитне и не представљају никакав релевантан фактор и њихови подаци немају никакву тежину...са друге стране...државна институција је нешто сасвим друго и не мислим само на локал....чуо си ваљда за семинаре,стручна усавршавања и сл....ту долазе представници свих локалних самоуправа....размењују се мишљења,идеје,подаци...кад се то све споји добијеш оно што сам написао у претходном посту Smile

контам ја да се ти сад ложиш на те нво фазоне,правда,равноправност,угроженост,курацпалац....млад си...проћи ће те Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
400 hiljada cigana? hahah Smile Srecom u Uzicu ih nema vise od 50 Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Bio sam prošle nedelje u Kg tamo svako peti na ulici ganci Smile

Ortak iz Niša kaže isto je i kod njih, uglavno stižu sa Kosova i Bugarske...

Za 50 godina ima da postanemo Srbocigani Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung 
Ortak iz Niša kaže isto je i kod njih, uglavno stižu sa Kosova i Bugarske...

Такав је свуда случај. Изгледа да они могу да прелазе границу како хоће.

По Београду мусавци углавном не знају ни српски да причају, а на свакој већој раскрсници их има гомила.

Отерају их са једног места, за месец дана видиш оне страћаре педесет метара поред.

Они сад већ јесу огроман проблем, а кроз две деценије биће највећи и нажалост врло вероватно нерешив.
« Poslednja izmena: 04. Feb 2010, 17:40:21 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
 nishta nije sluchajno , nishta se ne dogadja bez plana  Smile .


  govorim stalno , reci cu josh jednom : u celoj evropi je u toku projekat unishtenja bele rase i stvaranja drushtva meshanaca bez porekla , bez nacije ,bez religije ,chak i bez normalne sexualnosti . u svakoj zemlji se taj projekat sprovodi na razlichiti nachin - u srbiji je to preko naseljavanja roma  Smile

 to shto ce romi dobijati dokumente , socijalnu pomoc ,posao ,pa i stanove pre srba je deo judeo-liberalne politike koja se u ovoj zemlji sprovodi u svakoj oblasti zivota . za neku godina ce postati sasvim uobichajeno da srpska deca gladuju ,ali ce njihovi roditelji biti primorani da izdvajaju novac za "ugrozene manjine" i za tanak sloj bogate "elite" na vlasti . ukoliko ne promenimo neshto sada , upascemo u takvu bedu kakva je normalnom coveku danas nezamisliva .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.